Sterker dan Van Dongen: „Eerste duel Haar in vorig seizoen was afgang voor ons Vitesse Haarlem om periodetitel Competitie tot op helft gevorderd Van Oorschot: .1 Wegwielrennen trekt me meer dan de baan TL Overhout haalt maximale score Hoge scores zaalvoetbal streeksport „Mulder heeft me dit geflikt” T Bridgeduo Schrama Toeset klas apart PETER PIETERS MOET KIEZEN 99 15 1980 OKTOBER SPORT 1 1 ZATERDAG SBM 3D? jven in er j rote Een tpen 3'ng en Go WIM in deze confrontatie de eerste de volgende resul- GOVERT WISSE 18-5 16-7 gelegen (Van onze bridgemedewerker) (Van een medewerker) AB VAN OORSCHOT: ontgoocheld werken Peter (links) en S/aak Pieters: samen twintig medailles in het baanwielrennen keuken bad en -6059001. 1-310344) (Van onze sportredactie) VELSEN. „Aan mijn vrouw heb ik in het begin van deze week gevraagd of ze een verandering bij mij bemerkt had. Of ik plotseling een beest van een persoon was geworden. En tegen Telstar (dat per slot van rekening ook niet zo rijk is) heb ik gezegd dat ik het ze niet zou kwalijk nemen als ze mij naar huis zouden sturen. Dan zou ik gewoon gaan werken”, zegt Ab van Oorschot, verdediger van de eer ste divisieclub Telstar na het bekend worden van het feit dat een tweede serie van drie gele kaarten op zijn naam hem op een schorsing van vier wedstrijden is komen te staan. HAARLEM/IJMOND. In de paren competitie bridge van het district Kenne- merland hebben de BOC-spelers Schra- ma en Toeset de prachtige prestatie gele verd bij een gemiddelde van 192 een score van niet minder dan 251 matchpunten te laten aantekenen. Daarmede won het duo niet alleen het dagklassement van de hoofdklasse, doch verstevigde bovendien zijn leidende positie aanzienlijk. Het heeft na drie zittingen een totaal van 708 terwijl het echtpaar De Vries dat tweede is, op 661 bleef staan. (Van onze sportredactie) ZWANENBURG. De veelbelovende Zwanenburgse wielrenner Peter Pie ters, sluit volgende week zijn carrière af op stijlvolle wijze: als deelnemer aan de wereldkampioenschappen junioren in Mexico. Daarna gaat de 18-jarige coureur in militaire dienst en volgend seizoen rijdt hij met de amateurstatus. De toerclub „Le Champignon” heeft voor zondag 2 november een lustrumtrim- De autosportvereniging Sandevoerde houdt op 23 oktober weer een routebe- schrijvingsrit onder de naam „Najaars- rit”. De afstand bedraagt ongeveer veertig kilometer. Inschrijven in Gemeenschaps huis, Louis Davidsstraat, Zandvoort. Ver trek eerste deelnemer 20.01 uur. Fortuna S. thuis Vlaardingen uit Amersfoort thuis en estafetteloop georganiseerd in Purmer- end. De afstand bedraagt 3x16 kilometer. In het begin zag het er helemaal niet naar uit dat Roeland J. zo’n forse neder laag zou lijden, want het Hillegomse team kreeg een paar goede scoringskansen. Maar Ron de Jong, Bas Hartman en Mijn- dert de Jong (lat) hadden met de afwer king geen geluk. AORC la Bouteille was fortuinlijker en kon in de eerste helft al een 3-0 voorsprong nemen. Na de doelwis- seling viel Roeland J. heftig aan. Daar door kregen de Amsterdammers ruimte. Zes keer profiteerden zij daarvan in de tweede helft doeltreffend en kwamen zo tot een ruime 9-0 overwinning. Ingen, Jos Tromp en weer eens Jos v.d. Meij voerden toen de score regelmatig tot 0-7 op. Doelman Ton Postma voorkwam met goede reddingen bij schoten van Van Ingen, Tromp en Van der Meij een grotere nederlaag voor zijn team. Vitesse miste toen een paar spelers. Als die er bij zijn speelt Vitesse volgens mij beter. Als dat niet het geval zou zijn, dan is er voor ons geen vuiltje aan de lucht. Maar we zullen het niet gemakke lijk krijgen. Die 3-0 nederlaag zit die jongens natuurlijk niet lekker. Behalve een periodetitel speelt er nu ook nog een beetje revanche mee". Het winnen van het periodekampioen- schap (een gelijkspel is voor Haarlem voldoende) zou, volgens Martin Haar de ploeg uitstekend van pas komen. „Het geeft speltechnisch en ook financieel een brok zekerheid. Sportief gezien is het gunstig, omdat je, als je geen kampioen wordt, nog altijd de nacompetitie hebt en voor de club is er de zekerheid van een paar extra thuiswedstrijden. Hoewel we aan een gelijkspel genoeg hebben - en daar natuurlijk tevreden mee zullen zijn wil ik zondag toch winnen. Want bij een gelijkspel blijven we een punt achter op Vitesse en we willen via een kampi oenschap terug naar de eredivisie”. Terug naar de eredivisie. Het is een historisch gegeven, dat een degradant eigenlijk alleen maar in zijn eerste sei zoen in de eerste divisie een echte kans heeft om terug te keren. Daarna wil nog wel eens vervlakking optreden. Spelers gaan weg en je komt als club de eerste divisie niet meer uit (Telstar, Amster dam). Maar de vooruitzichten in de ere divisie zijn meestal niet rooskleurig. Martin Haar wenst echter niet terug te kijken naar die eerste confrontatie in Haarlem. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Een maand geleden werd Vitesse, in de eerste ronde van de KNVB-beker, vrij simpel door Haarlem onderuit gehaald. Morgen staan beide clubs weer, maar nu in Arnhem, tegeno ver elkaar. Inzet: de eerste periodetitel. 10558 Jmuiden HAARLEM. Een sterk spelend Score Advertising is in de sporthal IJmuiden- Oost tot een moeiteloze 7-0 overwinning gekomen op IJmond’73 in een partij voor de interregionale zaalvoetbalcompetitie. Roeland J. deed het heel wat minder best en leed in de Bankrashal te Amsterdam een forse 9-0 nederlaag tegen AORC la Bouteille. Eerder op de avond had Hong Kong Zandvoort in dezelfde sporthal met 5-1 klop gekregen van Brandweer. De stand in de le klasse (nrs. 1 t/m 8) ziet er als volgt uit: Poule A: Bronkhorst-Constandse 531. Gouds- mit-Luesken 503, De Leeüw-Braun 483. Leere- veld-Schoone 481. echp. Ten Have 480, Broek- hof-Darwen 471, Heugens-Nieuwenhuizen 471, Balk-Van der Zee 465. Poule B: Fictoor-De Vries 545, Kemp-Misse- naar 510, echtp. Beukenkamp 497, echtp. Huis- De stand: Carillon Boys 5-9, Score Adv. 5-8, Hong Kong Z. 5-7, Zekveld Sport 4-6, AORC la Bouteille 5-6. Eurotex 4-5, Roeland J. 5-5, Seur de Jordaan 4-4, Brandweer 5-4, Graetz 4-2, IJ- mond’73 5-0, Blauw Wit 5-d. OPSTELLING VITESSE. Ntfhuis, Rudie Das, Van der Vall, Heezen, Zaayer, Smant, Deykers, Hennie Das, Van Oosterom, Bleyen- berg en Koolhof. 3- 0 0-0 4- 0 0-3 2-1 3-1 2- 0 0-3 3- 1 3-3 3-1 0-1 kerheid, dat ik elke week basisspeler zou zijn. Bij Vitesse heb ik die. bij AZ'67 niet. Ik was het beu, om steeds gewisseld te worden. Bij AZ wist ik niet waar ik aan toe was en Kessler zei me aan het einde van het vorig seizoen, dat het wel moei lijk voor me zou worden. Toen wist ik wel hoe laat het was. Toen ik tijdens mijn vakantie in Spanje een telefoontje kreeg van mijn vader om met Vitesse te gaan praten, heb ik dat snel gedaan.” Van Dongen heeft drie seizoenen in Alkmaar gevoetbald. Na anderhalf jaar werd hij van het C-team overgeheveld naar het eerste elftal, waarin hij toen 12 wedstrijden als vrije verdediger speelde. Het afgelopen jaar kwam hij 15 keer uit in het A-team van AZ. „Het was een beetje een rotzooitje. Erin, eruit, erin. Soms speelde ik vier wedstrijden achter een en dan werd ik er zomaar weer uitgehaald. Kwam ook, doordat Metgod dan weer op het middenveld en dan weer als laatste man speelde. Daar was ik een beetje van afhankelijk.” Aanvankelijk kon IJmond’73 het aardig klaren tegen Score, maar in de laatste vijf minuten van de eerste helft ging het mis en konden de Haarlemmers door doelpun ten van Jos v.d. Meij (2x) en Ferry Hasert een 3-0 voorsprong nemen. In de tweede helft kwam IJmond’73 er vrijwel niet meer aan te pas. Wil Fyen, Henk van „Het is ook een beetje mijn eigen schuld, dat ik zo’n ernstige blessure heb”, stelt Van Dongen. „In juli en au gustus heb ik erg veel gevoetbald. Ik wilde me bij Vitesse bewijzen en heb me daardoor geforceerd. Ik voelde wel, dat ik een blessure had. maar heb Vitesse daar pas in een laat stadium van in kennis gesteld.” Wim van Dongen hoopte zijn kwetsuur door rust te laten genezen. Toch werd hij enkele malen opgesteld, terwijl de bles sure niet optimaal geheeld was. „Tegen Vlaardingen bijvoorbeeld voelde ik al na vijf minuten dat het niet ging. Toch heb ik tot de rust doorgevoetbald, toen kon ik niet meer. Ik heb nu bijna twee weken rust gehad, doordat we zondag niet heb ben gespeeld. Ik denk, dat ik het morgen tegen Haarlem weer ga proberen.” Staat Van Dongen als hij fit wordt bevonden morgen in Arnhem voor het eerst in dit seizoen tegenover Haarlem, voor zijn teamgenoten is het een weer zien voor de tweede keer. Beide ploegen ontmoetten elkaar eerder in het kader van de KNVB-beker. Toen triomfeerde Haarlem gemakkelijk met 3-0. Dat Vites se morgen ook zo simpel over zich heen laat lopen, valt niet te verwachten, aan- VAN DONGEN: afgelopen zomer be wust stap terug gedaan In poule B van de eerste klasse worden de BOC-spelers Fictoor en De Vries onge twijfeld kampioen. Zij waren weer prach tig op dreef en hun score van 184 was voor de andere paren absoluut teveel. *Hun to taal bedraagt nu 545, terwijl Kemp en Missenaar (eveneens van BOC) die tweede zijn er 510 bijeen speelden. Het echtp. Beukenkamp (S en V) behield zijn derde plaats (497). De dames Warmenhoven (moeder en dochter) maakten in de twee de klasse een sprong van acht plaatsen waardoor zij de leiding (732) van de dames Sanders en Van der Werff overnamen (730). Het verschil is echter minimaal en dat geldt ook ten aanzien van het echtp. Bakker (728) dat derde is. MARTIN HAAR: liefst via kampioen schap naar eredivisie terug. (Van onze sportredactie) ARNHEM. Voor Wim van Dongen is zijn dienstverband bij Vitesse anders verlopen dan hij zich had voorgesteld. De van AZ’67 overgekomen verdediger tobt al sinds de oefenperiode met een liesblessure, waardoor hij bijna alle competitiewedstrijden van dit seizoen heeft moeten missen. De Beverwijker heeft slechts in het duel tegen FSC de negentig minuten vol kunnen maken én speelde zowel tegen Vlaardingen als FC Amsterdam één helft. gezien periodetitel op het spel staat. Van Don gen: „Het was in die eerste wedstrijd een afgang voor ons. Ik denk dat we ons nu wel anders opstellen. De wedstrijd leeft in ieder geval enorm bij ons.” De 23-jarige Wim van Dongen, die bin nenkort een flat van Vitesse betrekt en momenteel naarstig naar werk aan het zoeken is in Arnhem en omgeving, heeft de afgelopen zomer bewust een stap teruggedaan. De door AZ bij Beverwijk weggeplukte voetballer: „Ik wilde de ze- VITESSE: Amsterdam uit Heracles thuis DS 79 thuis Cambuur uit Haarlem uit(beker) 3-0 1-3 1-0 HAARLEM. In een weinig interessan- te wedstrijd heeft het squashteam van Overhout op wel zeer eenvoudige wijze een overwinning van 4-0 behaald op SCHC uit Bilthoven. De eerste wedstrijd tegen dit team eindigde in een zege met dezelfde cijfers. Maximale score werd behaald door Ruud van Halm die met drie games van 9- 0 zijn tegenstander geen enkele kans gaf. Ralph de Melker en debutant Frank Vrij burg wonnen beiden met 9-0, 9-0, 9-1. Richard Landolt scoorde 9-5, 9-7, 9-3. Overhout blijft eerste op de ranglijst. carrière leidde dat niet. Begrijpelijk, omdat Lau Veldt hem aan de top heeft verdrongen. Sjaak Pieters: „Achteraf bekeken is het te snel gegaan met me. Toen ik kwam was er onvoldoende te genstand zodat ik ineens aan de top stond. Ik had meer concurrentie moeten hebben, dat zou beter zijn geweest”. In Mexico start Peter Pieters als deel nemer aan de 70 kilometer lange ploe gentijdrit (maandag), de individuele Start vanaf 11.00 uur bij de sporthal „De Beukenkamp”. De atletiekvereniging Suomi is weer toe aan de traditionele Pim Mulierlopen voor trimmers en wedstrijdlopers in het recreatiegebied Spaarnwoude in Velsen- Oost. Leeftijd van acht tot tachtig jaar. De start is om 11.00 uur. Er kan gekozen worden uit de afstanden 5-10-15 of 20 kilometer. 8 6 1 De uitverkiezing van Peter Pieters (zoon van oud-renner Piet Pieters, die in 1950 Nederlands kampioen 50 kilometer werd) betekende geen verrassing. Zwa nenburger heeft er twee voortreffelijke seizoenen bij de junioren opzitten nadat hij als nieuweling reeds opviel. Zijn prestatielijst vermeldt nationale baan- titels op de sprint (drie keer), een klasse- mentskampioenschap bij de nieuwelin gen en een derde plaats in het NK ach tervolging. Als wegrenner won Peter Pieters in 1979 de klassieker „Niekerk- Oldekerk-Niekerk”; hij behaalde dit sei zoen in totaal vijf overwinningen en werd individueel winnaar van „De Club- trofee”, een landelijk klassement waar voor de uitslagen van acht klassiekers telden. Die veelzijdigheid, dwingt Peter Van Dongen verwisselde het voor hem onzekere Alkmaar voor Arnhem, waar hem ondanks zijn functie als toe schouwer toch het verschil in benade ring tussen zijn Noordhollandse en Gel derse collega’s is opgevallen. „Er is een duidelijk verschil in professionele in stelling. Bij AZ ging alles precies vol gens de regels, hier is het wat losser. Dat merk je aan kleine dingen. Boven dien speel je niet onder zo’n grote druk als bij AZ. Daardoor beleef ik bij Vites se meer plezier aan het voetbal dan in Alkmaar.” mans 473, Van de Krol-Zandbergen 471, Van der Bijl-Hattink 466. Hérman-Kerner 464. Van der Berg-Wonink 459. Tweede klasse (nrs. 1 t/m 18): dames War menhoven 732. dames Sanders-Van der Werff 730, echtp. Bakker 728. Kneitz-Beyen 726, Baay Muller 716, De Boer-Donselaar 713, echtp. Koop man 712, Van Beek-Haalman 710, echtp. Kem per 687, Heere-Kauffman 684, Alfrink-Mekkel- holt 665, echtp. De Jong 665, De Jongh-Lambers 665, Bakker-Kruyff 663, Brouwer-De Jong 662, Koot-Oomen 660. echtp. Schouten 659. Con standse-Vedder 653. Derde klasse (nrs. 1 t/m 9): Weyers-Versteeg 740, Klomp-Loos 721, Eblé-Spruyt 701, Dirks- Saueressing 700. Van der Goes-Lindeman 687, echtp. Juyn 678. Kroezen-Van der Meij 674. Houtkamp-Sonneveld 653. Arnold-Beyma 624. 1 13 wegwedstrijd, de klassementsu'edstrijd op de baan en de kilometer. De achter volging mist hij vanwege een matig gereden nationaal kampioenschap (6e) en voor de sprint ontbreekt hem de vereiste internationale ervaring. „Vo rig jaar, bij de wereldkampioenschap pen in Argentiniè lag ik er al gauw uit. Voor junioren zijn er hier te weinig grote evenementen om je te be kwamen”. „Het is nu zelfs al zo ver dat de trainer mij niet, meer opstelt als hij weet dat de heer Mulder fluit. En dat voor een speler die in zijn bijna tienjarige voetballoop- baan nauwelijks met de tuchtcommissie >n aanraking is geweest”, aldus een zeer ontgoochelde Ab van Oorschot. De blonde rechtsachter, die dit seizoen nog weinig anders dan tegenslagen heeft geïncasseerd, heeft geen getuigen a dé charge naar Zeist gestuurd. „Die beoorde lingscommissie werkt toch via een be paald systeem”, luidt zijn motivatie, „en een zwaardere straf dan de drie wedstrij den die ik eerder dit jaar al heb uitgezeten lag dan ook in de lijn der verwachtingen.” Ab van Oorschot heeft het helemaal niet begrepen op de persoon van scheidsrech ter Mulder, de man die verantwoordelijk is voor het gros van de op naam van de Telstarspeler uitgedeelde gele kaarten. „Ik weet niét wat ik de heer Mulder heb aangedaan”, zegt hij, „maar hij heeft me dit zonder meer geflikt.” De aanwezigheid van Mulder had, na de eerste strafmaatre gelen tegen zijn persoon op Van Oorschot een effect dat hijzelf als „zeer remmend” omschrijft. „Als Mulder in de buurt kwam speelde ik zo verkrampt en probeerde ik mijn tegenstander zo snel mogelijk weer op te rapen als ik hem al had neergelegd, omdat ik wist dat als er een speler zou blijven liggen mij dat wel eens op een kaart zou kunnen komen te staan.” sen om naar de hoofdklasse te promove ren. aanzienlijk verstevigd. Zij scoorden 169 en kwamen op een totaal van 531. Elly Goudsmit en Frits Luesken deden het zeer knap (171) en staan nu tweede (de nrs. een en twee gaan naar de hoogste afdeling over). Het echtpaar Ten Have, alsmede de Bridgecentrumspelers Leereveld en Schoone bakten er dit keer weinig van (120 en 128) en vielen uit de kopgroep weg. Pieters tot maken van een keuze. „Je kunt tenslotte niet alles blijven doen", zegt hij. „Ik beschouw deze periode als een tijd van uitproberen." Een eerste selectie heeft Peter Pieters intussen ge maakt. „Sprinten”, zo concludeerde hij ondanks zijn drie nationale kampioen schappen, „is eigenlijk niets voor mij. Ik vind het een zenuwennummer. En als je niet uitkijkt drukken ze je nog tegen de ballustrade ook. In het wegwielren nen ontdekte hij zijn voorkeur voor klas siekers. „Die criteriums vind ik niet leuk. Steeds hetzelfde: een kort rondje en daardoor veel bochten waarin je steeds zit te remmen en aan te zetten. Ik heb liever de lange afstanden; hoe zwaarder het is, hoe lekkerder ik me voel. Dat geldt ook voor de baan. Achter volgen vind ik aantrekkelijker dan sprinten”. En over beide specialiteiten heenkijkend, stelt Peter Pieters vast: „Ik heb het plan om het wielrennen op de weg de voorkeur te gaan geven en de baanwedstrijden erbij te doen”. Broer Sjaak pakte het net andersom aan. Het leverde hem 15 medailles op (waaronder 8 gouden) maar tot honderd procent tevredenheid over het verloop van zijn In de derde klasse blijft de cojhbinatie mevr. Weyers-Gijs Versteeg onbedreigd de ranglijst aanvoeren (740). Klomp en Loos lieten 384 noteren en wonnen het dagklassement. Zij stegen vier plaatsen en zijn nu tweede (721), gevolgd door de dames Eblé en Spruyt (701). De competitie die over zes ronden gaat, is nu tot op de helft gevorderd. Bij het ingaan van de derde zitting hadden Schra- ma en Toeset een voorsprong van slechts vier punten. De combinatie Tervoort-Wit- tebrood was toen tweede, doch zakte daarna door met 181 zwak voor de dag te komen naar de achtste - plaats (634). Hét echtpaar De Vries (BC Boekenroode) stond zevende maar deed het nu met 232 bijzonder goed en kon zijn positie met vijf plaatsen verbeteren. Het duo Schrama- Toeset was echter nog beter op dreef en kan, dankzij een voorsprong van 47 matchpunten, met veel vertrouwen aan het vervolg van de competitie beginnen. Wim Groen en Wibo van der Werff, de kampioenen van vorig jaar, waren de wedstrijden niet sterk begonnen en leken dit keer geen rol van betekenis te zullen gaan spelen. Zij zijn echter prima terugge- kom’en (656) en' staan nu derde. De eerste twee plaatsen van de eindrangschikking geven recht om aan de vervolgwedstrij- den voor een plaats in de landelijke pro motieklasse mee te doen. Groen en Van der Werff zijn door hun comeback daar voor weer geheel in de race. De stand in de hoofdklasse ziet er na de derde ronde als volgt uit: Schrama-Toeset 708, echtp. De Vries 661, Groen-Van der Werff 656, De By-Jongbloed 654, Van Berkel-Cohen 645, Porck-Steinberg 640. Hellingman-De Wit 637, Tervoort-Wittebrood 634, echtp. Wlers 622, Zwager-Goudsmit 610, Van der Linden-Rijnders 600, De Jong-Slot 582, Speyer-Bouwman 582, echtp. Prins 556, Koot-Van der Lit 531, Plaatsman-Van der Zee 526, Kuhlman-Spee 509, Van Frank- Stekelenburg 459. In de afd. A van de eerste klasse hebben de Hoofddorp-spelers Bronkhorst en Con- standse die aan de leiding gaan hun kan- Brandweer maakte een beter gebruik van geboden kansen dan Hong Kong Zandvoort. sloot de eerste helft met een 2- 0 voorsprong af en liep na de doelwisse- ling tot 3-0 uit. Chris Jongbloed wist toen tegen te scoren: 3-1. Het Zandvoortse team probeerde vervolgens wel tot een beter resultaat te komen, maar de brand weerlieden kregen daardoor meer ruimte en wisten zo nog tweemaal te scoren: 5-1. „De zege was verdiend, maar wel een beetje geflatteerd", aldus Fred Boom van HKZ. „Het liep gewoon niet bij ons. We misten de op vakantie zijnde Marcel Schoorl en Menno Vissers liet om onbe kende redenen verstek gaan.” 7 5 De twee kandidaten voor de periodetitel boekten tot nu toe taten: HAAF LEM: Telstar thuis Den Bosch uit Eindhoven uit Helmond S thuis Vitesse thuis (beker) Heerenveen uit Veendam thuis SVV uit FC VVV thuis Martin Haar: „De vrees bestaat bij velen, dat als we terugkomen, we weer onderaan zullen meedraaien. Ik geloof dat het met deze ploeg niet nodig is. De ploeg van nu is sterker dan die van het afgelopen seizoen. Voor een aantal jon gens is dit jaar in de eerste divisie een goede zaak. Gullit, Balm. Metgod en Nijdam, om maar eens wat voorbeelden te noemen. Die jongens leren dit jaar veel en kunnen straks volwaardige ere- divisiespelers zijn. Ook voor Joop Böck- ling is dit seizoen een goede zaak. Hij krijgt het vertrouwen van Van Doorne- veld en schopt ze erin. Als hij dat ver trouwen blijft houden, weet ik zeker, dat hij straks ook in de eredivisie kan meed raaien. Het middenveld en de achterhoede lijkt me geen probleem. In de voorhoede ligt de zaak misschien wat anders, maar er wordt toch vrij gemakkelijk gescoord wat nu tegen Veendam kan, kan volgend jaar ook tegen Go Ahead Eagles”. Martin Haar speelt dit jaar een opval lende rol als laatste man. Een plaats waar hij zich prima lijkt thuis te voelen. „Ik draai daar inderdaad erg lekker. Je kunt als laatste man eeri' ploeg leiden en het past prima in de speelwijze. Als ik opschuif kan ik tikken met Abe van den Ban en ik kan anderen aanspelen met passes over veertig meter. Gullit en Balm kun je uitstekend in de diepte aanspelen. Het gevaar bij ons komt van alle kanten en dat is een belangrijk ver schil met vorig jaar. Sommigen zeggen, dat ik drie jaar eerder op die plek had moeten staan, maar daarmee steek je een beschuldigende vinger uit naar Hug hes en dat wil ik per sé met. Het is voor een trainer niet gemakkelijk om steeds maar onderaan te staan. Over Hughes geen kwaad woord. Ik hoop dat hij met Sparta landskampioen wordt”. JAN VAN DER NAT. OPSTELLING TELSTAR (zondag thuis te gen De Graafschap): Nederburgh. Verschoor, Mens. Kuut, Van Nieuwpoort, Reuser, Aker sloot, Buma, Kramei, óf Van Seggelen, óf Heemskerk óf Van der Meer. Wisselspelers: Boot en Ayre. 2 0 12

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15