•z 1 JONGE MEDEWERKER (m/v) s secretaresse E I 1 n 1 groepsleider (m/r) Medewerkers in de groep EDP-Auditing Ervaren assistant-accountants die in staat zijn als controleleider op te treden. Naast ervaring en leidinggevende capaciteiten is NIVRA-studie, algemeen gedeelte, of diploma SPD vereist. ilii ■i B assistentie] civiele dienst nnoKznnDDl I LH H HWwiW 111 I w w w Vkon heeft de juiste voedingsbodem voor technische mannen èn vrouwen met belangstelling voor landbouwmachines. Deginnende assistent-accountants tuinman E perser ''wt SWETS&ZEITLINGERbv voor de directie ffl GEMEENTE VELSEN Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken i 1980 OKTOBER 28 ZATERDAG 11 f Vraagt voor haar vestiging in Lisse een Deze afdeling - met standplaatsen te IJmuiden, Utrecht, Oosterhout en in de toe komst Sneek - zoekt versterking. Wij vragen de volgende opleiding en ervaring: - een voltooide middelbare schoolopleiding - secretaresse opleiding - enige jaren ervaring Onze toekomstige medewerkster zal onder meer tot taak krijgen: - corresponderen in de moderne talen - notuleren van vergaderingen - bijhouden van de agenda’s en het directie-archief - bespreken van zakenreizen Wij bieden een prettige, afwisselende werkkring, met uitstekende honorering en goede secundaire arbeids voorwaarden. Swets Zeitlinger B.V. is gespecialiseerd in: - service-verlening aan wetenschappelijke bibliotheken over de gehele wereld; - uitgave van boeken, tijdschriften en psychologische tests; - COM-service (computer output op microfilm). - ESTEL NV is de centrale bestuursmaatschap- pij van ESTEL Hoogovens en ESTEL Hoesch Werke. Het concern met ca. 75.000 personeels leden is onderverdeeld in 4 divisies, te weten Staal, Staalverwerking, Handel en Diversifica tie. De afzonderlijke bedrijven zijn juridisch ge ordend naar het land waarin ze gevestigd zijn Veel aandacht wordt besteed aan intensieve begeleiding en verdere opleiding. Hierbij spelen interne cursussen een belangrijke rol. Door groei naar andere functies, die niet alleen bin nen de Accountantsdienst liggen, behoort tot de reële mogelijkheden. Een integrale studiekpstenvergoeding maakt deel uit van de secundaire arbeidsvoorwaarden. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer K. A. van Unen, die ook als u eerst meer wilt weten telefonisch inlichtingen verstrekt. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE Herenweg 5 Voor nadere inlichtingen betreffende de ver schillende functies kunt u zich, alvorens for meel te solliciteren, telefonisch wenden tot: drs. RE. Geerdink, R.A., kantoor 02510- 9 75 31/privé 023-28 31 22 drs. J.C. Kloet, R.A., kantoor 02510-9 77 66/ privé 023-26 12 81 drs. C.P. Aland voor EDP-Auditing, kantoor 02510-9 62 91 privé 02206-25 58 U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van nummer HF 807, richten aan ESTEL HOOGOVENS BV, Personeelsvoorziening, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. Heereweg 347-b 2161 CA Lisse telefoon 02521 - 1 91 13 Wie zoeken wij Wilt u meer weten? die niet alleen aan bovenstaande vereisten vol doen, maar ook controle-ervaring hebben bij geautomatiseerde systemen. Ook met aantoon bare belangstelling voor deze specialisatie kan men reflecteren. Wie zijn wij De Concernaccountantsd lenst - met 40 medewerkers - is belast met de controle van de jaarrekeningen van de tot het Nederlandse deel van het concern behorende maatschappijen. Ook worden opdrachten vervuld inzake budget tering, interne verslaglegging, automatiserings projecten en adviezen verleend op administra- tief-organisatorisch terrein. Wat bieden wij die de NIVRA- of SPD-opleiding volgen of in het bezit zijn van het HEAO-diploma. Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve I II 4~ j Ik heb belangstelling voor de funktie Adres: f Postcode: Woonplaats: llllllll ESTEL I Het maximum bruto maandsalaris bedraagt f 2.244,— -I- f 23, 76 algemene toeslag. Voor het koud vervormen ofwel zetten en voor het ponsen van materiaal kunnen wij in onze Perserij een Bij voorkeur plaatsen wij iemand met ervaring als natlakspuiter of poederspuiter. Het maximum bruto maandsalaris bedraagt f 2.244,— 4- f 23,76 algemene toeslag f 100,— toeslag B.O. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Van onze nieuwe kollega verwachten wij: dat hij een B-verpleegkundige is en/of een afgeronde MBO-IW opleiding heeft; belangstelling voor het werken met deze leeftijdsgroep. Wij bieden: een salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal f. 2.761,37 bruto per maand, exclusief de wettelijke toeslag. U kunt ook bellen naar: (02526) 7 28 41 of langs komen op Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep en vragen naar W. van Maris of J. Gaertman van de afdeling Personele en Sociale Zaken. Tot de werkzaamheden van de nieuwe medewerker zullen o.m. behoren: de voortgang- en afdoeningscontrole van de aanvragen Algemene Bij standswet: het opbergen van stukken in dossiers van de dienst; werkzaam heden rond het formulierenbestand en de reprografie; assistentie bij huishoudelijke taken. Het bezit van het m.a.v.o.-4 diploma en typediploma is vereist. De bereidheid tot verdere gerichte studie en enige ervaring met bovengenoemde werk zaamheden strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur van bovengenoemde dienst, postbus 168, 1970 AD IJmuiden. In de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden: sollicitatie. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Zieken huiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden geadresseerd aan de afdeling Personeelszaken van De Hartekamp, Postbus 28, 2120 AA Bennebroek. Hall Het Dez ond Ruz wee Van mee Ook mae Miss (bijv Wat Prol Een Een zwa Prol 't Sp Vrijwel al het materiaal, zoals plaat, profiel, pijp en staf dat wij voor onze machines gebrui ken, komt via de afdeling Voorbewerking, waar het na binnenkomst wordt opgeslagen en voor gebruik d.m.v. een straalkabine wordt ontdaan van roest en vuil. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 08/DL/HDC. E kapaciteiten beschikt om de volgende taken te kunnen uitvoeren: het koördineren en goed laten funktio- neren van de groep ophangers bij het laden en lossen van de rekken met onderdelen, het beladen en leeghalen van de transport baan, die de rekken naar en van de poeder- kabine en de oven voert, het vervangen van de groepsleider bij korte afwezigheid. Voor deze funktie, die gedurende de winter maanden waarschijnlijk in 2-ploegendienst wordt vervuld, geldt een maximum bruto maandsalaris van f 2.392,f- f 23,61 algemene toeslag (zonder ploegentoeslag 18% Vul dan de antwoordcoupon in en stuur deze in een envelop zonder postzegel naar: VICON N.V., Antwoordnummer 7, 2130 VL Nieuw Vennep. Inlichtingen over deze vacatures kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken van De Hartekamp, telefoon 02502 - 8941. Op de afdeling Interne Zaken, onder andere belast met registratuur, post- en archiefzaken, is door benoeming elders van één van de 7 medewerkers plaats voor een Wegens het vertrek van een van onze kollega's is in de Rakkersgroep op de Middenvleugel de vakature ontstaan van GROEPSLEIDER (M/V). In verband met de samenstelling van het team, gaat onze voor keur uit naar e^n mannelijke kollega. Inlichtingen worden graag verstrekt door Diny Markerink, hoofd van de Middenvleugel, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2317. Op deze afdeling hebben wij plaats voor een medewerker voorbewerking die kennis van de verschillende materialen heeft, kan omgaan met de grote overhead- kranen en met kollega's en chef kan zorgen dat de onderdelenfabrikage op tijd het juiste materiaal heeft. In de Proeffabriek en de B-fabriek vyorden nieuwe, grote en vaak ingewikkelde landbouw machines gebouwd, en gereedschappen uit geprobeerd. Er bestaan een aantal vakatures voor ail-round monteurs Voor dit afwisselende, vaak onverwachts ver anderende werk, zoeken wij kandidaten met een opleiding LTS Bemetel, en enige jaren ervaring in een produktiebedrijf. Het maximum bruto maandsalaris bedraagt f 2.392,I- f 23,61 algemene toeslag. o o cn I In de afdeling Oppervlaktebehandeling kunnen wij eveneens plaatsen een baanbelader, (coördinator ophangveld Wij zoeken een medewerker, die over de Een middelgroot bedrijf, dat zich hoofdzake lijk bezighoudt met de produktie en verkoop van landbouwmachines. Onze kunstmest strooiers en maaiers hebben over de gehele wereld een zeer goede naam, niet in de laatste plaats door de hoge kwaliteit van deze pro- dukten. In Nieuw Vennep werken hier zo'n zeshon derd mensen aan mee. Hoewel er buiten Nieuw Vennep, zowel in Nederland zelf, als in andere delen van de wereld zusterbedrijven zijn gevestigd, is VICON Nieuw Vennep een zelfstandige eenheid. En één, die nog sterk in de groei is! Deze groei komt voor een groot deel voort uit de toepassing van moderne gereedschappen en tèchnieken. plaatsen, die ervaring heeft met excenter- persen en/of hydraulische persen goed kan gebruiken. Het maximum bruto maandsalaris bedraagt in deze funktie f 2.244,— 4- f 23,76 algemene toeslag. Onze machines worden gedeeltelijk automa tisch van een laag poeder voorzien, die in een oven wordt verhit tot er een laklaag van hoge kwaliteit ontstaat. Hier kan geplaatst worden een poederspuiter De de n daar j vakn bezit ge v< deler kans „geh het f hij v Wi. T“ maks ste slot Be: 2 en consl verse den 3 uit bij oi we h h5 o rijten Na e Wij hebben vacatures voor de volgende functies: stoffeerder/meubelreparateur De voornaamste werkzaamheden zijn: het repareren en stofferen van meubilair, woonruimten, kantoren e.d., preventief onderhoud, meubelmaken (kasten, boekenplanken e.d.) en individueel eenvoudig timmerwerk. Wij zoeken een volledig zelfstandige vakman, die naast een eventuele theoretische vakopleiding een uitgebreide ervaring heeft in alle bovengenoemde werkzaamheden. (chauffeur, receptionist/magazijnmedewerker) Naast de hieronder genoemde arbeidsvoor waarden bieden wij u een baan in niet al te grote afdelingen, met goede werkomstandig heden en een goede sfeer. Deze zaken hebben voortdurend onze volle aandacht. De arbeidsvoorwaarden voor de vakatures hiernaast zijn in grote lijnen als volgt: minimaal 22 vakantiedagen, 8% vakantiegeld, variabele winstdeling, reiskostenvergoeding; bij voldoende interes. se kan er door VICON voor vervoer worden gezorgd, gratis werkkleding en werkschoenen, gratis warme maaltijden bij overwerk, een sociaal fonds, dat zowel op materieel als immaterieel gebied aktief is, de werktijden zijn van 08.00 tot 12.15 uur en van 13.00 tot 16.45 uur, ploegentoeslag voor 2-ploegendienst (uitsluitend maandag tot en met vrijdag) is 18% op het maandsalaris -f- 5 extra vakantiedagen per jaar, in ploegendienst wordt één week gewerkt van 08.00'tot 16.30 uur en de volgende week van 16.30 tot 01.00 uur Sim, verti besc dan hij k zich; r vade besc Deh I ik wi Ook jong Adai De Middenvleugel is een afdeling van 27 jongeren in de leef tijd van 111/2 tot 18 jaar, die naast epilepsie meestal veel psycho-sociale problemen te verwerken hebben. Gedragsstoornissen kunnen zich hierdoor voordoen. De Rakkersgroep biedt plaats aan 7 jongeren (m/j). De nieuw aan te stellen kandidaat is samen met 4 kollega's verantwoordelijk voor de dagelijkse begeleiding van de jon geren. Wij proberen naast het begeleiden van de schoolproblematiek het sociaal funktioneren en de medische begeleiding in een zo huiselijk mogelijke sfeer te doen plaatsvinden. De Hartekamp is een instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapte mannen, jongens en meisjes. De taken zijn: personen- en postvervoer, vervanging van de magazijnmeester, eerste reserve voor de receptie/teïefoondienst, administratieve assistentie e.d. Wij zoeken een representatieve medewerk(st)er, van bij voor keur 19 - 23 jaar, met LEAO of MAVO en rijbewijs-BE. Kandidaten moeten bereid zijn wisselende diensten te verrichten (als regel geen nacht- of weekenddienst). De Tuindienst is belast met onderhoud en vernieuwing van plantsoenen, bospartijen en sportaccommodaties op het landgoed (28 ha) en van de tuinen van de drie buitenhuizen. De dienst bestaat uit 6 vaste medewerkers; verder verrichten er 10 pupillen bepaalde taken. Wij zoeken een vakman die gewend is alle voorkomende werk zaamheden uit te voeren. Jon; heb! thea Elke Tom een gesp kind Zom film: 12 ja De v kind Def ft tien. en wil daarover graag eens met u praten. Naam: HDC won van:

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28