VERKOPERS nchb NZH kultureel werker m/v EG llanrlem niEuwunicum Fa Lv SEKRETARESSE M/V medisch secretaresse verpleegkundigen administratief medewerker c (m/v) docent(e) Diaconessenhuis Heemstede Diaconessenhuis Heemstede administratief medewerkster administratief medewerkster MAATSCHAPPELIJK WERKER (M/V) eerste verpleegkundige HJ.S.’er/M.T.S.’er BK. "Zeevanc” I I I I I M.T.S.’er ELEKTRONICA RONDSLIJPER M.T.S.’er W.T.B. ■V randstad uitzendbureau spafax benelux HULPKOK .Jè bejaardenhelpster of leerling- bejaardenverzorgster.v s c ZATERDAG OKTOBER 1 1 19 8 0 30 „SANCTA MARIA” In LEGER DES HEILS Handelswetenschappen Soli, met opgave van referenties te Inl. worden gegeven door Dr. A. Labrie, tel. 023-319310. De Nederlandse Centrale voor Huisvesting van Bejaarden, Tussen Meer 284, 1069 DZ Amsterdam, telefoon 020-197777 I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I In ZEEVANG, een verpleeghuis waar 101 patiënten worden verpleegd en gereaktiveerd, kan op korte termijn worden geplaatst een verpleegkundige met diploma B. Ruime promotiemogelijkheden aanwezig. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw I. Oostendorp, hoofd verplegingsdienst, aan wie u ook uw (eigenhandig geschreven) sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, ervaring, leeftijd, enz. kunt richten. Het adres is De Zwaanstraat 7, 1949 BC Wijk aan Zee en het telefoon nummer voor inlichtingen (02517) 4441. COMPUTERERVARING H de Chirurgenmaatschap van het Diaconessenhuis te Heemstede (chirurgen: V. H. Haag, Dr. A. Labrie, Dr. H. W. R. Siebbeles) bestaat per 1 ja nuari 1981 een vakature voor RECLASSERING van het Bejaardentehuis-x „Het Overbos” Heemstede I I I Mej. M. Rijbroek, Chirurgisch Secretariaat Diaconessenhuis, Handellaan 2, Heemstede. 1 ■I VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM WIJK AAN ZEE t SPOED DE AFDELING voor 4 Havo, 6 lesuren K l 1111J Voor beide funkties leeftijd 18-25 jaar. CO Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs E R LSniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken, Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem Op één van onze chirurgische afdelingen komt de funktie vakant van: Inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitaties te rich ten aan: drs. J. H. van Steen, rector. Tel 023-316040 A rbeidsvoorwaarden salaris en rechtspositie volgens rijksregeling De afdeling reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers Per 1 december a.s. vaceert op de afdeling Opleiding de funktie van een full-time Het St. Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca. 6Q0 bedden In ons ziekenhuis kunnen wij op korte termijn plaatsen is een organisatie die, verspreid over het gehele land, verzorgingstehuizen, verpleegtehuizen, serviceflats en woning complexen voor ouderen tot stand brengt. Aan haar bureau zijn plm. zestig medewerkers verbonden, werkzaam voor project organisatie, techniek, financiering en administratie. In de Exploitatiegroep van onze organisatie is de functie be schikbaar van Deze medewerker leidt het proces van de mechanische huuradministratie en zorgt voor de tijdige aanpassing van huurprijzen en service kosten stelt financiële jaarstukken en periodieke overzichten op stelt begrotingen samen houdt toezicht op en is behulpzaam bij de administratie van de complexen onderhoudt in woord en geschrift de contacten met bewo ners (commissies) en (overheids)instellingen op zijn/haar spe cifieke terrein is in het bezit van rijbewijs BE. Taken: - vormingswerk t.b.v. de bewoners - het geven van organisatorische assistentie aan de evenementenkommissie - vorm geven en begeleiden van aktiviteiten ën groepen op audio-visueelgebied. - mede verantwoordelijkheid dragen voor een gedemokratiseerde. vorm van leiding geven i.o. Gevraagd: - H.B.O.- kultureel werker, of hij/zij die meent op H.B.O.- nivo te kunnen funktioneren - ervaring in het vormings- en/of buurt- en clubhuiswerk - ervaring in het werken met audio-visuele middelen. Eén van die diensten is de maatschappelijke dienst met taken op het gebied van het gastvrouwenwerk, het maatschappelijkwerk, het sociaal-kultureelwerk en advies en bemiddeling op het terrein van de belangenbehartiging. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeel en Organisatie. Voor informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Sociaal Kultureel Werk, toestel 256. Nieuw Unicum is een woonvoorziening voor ±200 mensen met een lichamelijke handikap. De noodzakelijke hulpverlening en ondersteunende diensten worden uitgevoerd door ongeveer 250 medewerkers. STICHTING NEDERLANDSE CENTRALE VOOR HUISVESTING VAN BEJAARDEN TE AMSTERDAM R.K. Scholengemeenschap voor lyceum en h.a.v.o. Van Limburg Stirumstraat 4 HAARLEM VERZORGINGSHUIS f Dompvloedslaan 1 2051 NA O verveen Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils, Leidseplein 3 - 1017 PR Amsterdam. Tel. 020-262606 Van de kandidaat, die in eerste instantie zal werken t.b.v het hoofd van de afdeling Opleiding, verwachten wij dat hij/zij - in het bezit is van een HAVO-diploma, aangevuld met een secretaresse-opleiding - de in- en externe correspondentie kan verzorgen - kan notuleren en assisteren bij het uitwerken van rapporten - meewerkt bij de voorbereiding en afwikkeling van examens e.d. - een archief kan opzetten en bijhouden goed in teamverband kan werken - beschikt over leidinggevende kapaciteiten. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, .nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot mw. M.A. Roozen-Eisenhuth, hoofd Opleiding, telefoon 023 - 33 90 30, toestel 2421. (fulltime) tevens plaatsvervangend hoofd van de Exploitatiegroep. Wij zoeken voor dit schooljaar een direct technisch werk voor: voor het installeren en testen van computers. Rijbe wijs BE is een vereiste voor het slijpen van kleine series fijn mechanische produkten, met ervaring in het hohnen voor een bedrijf in Hoofddorp. met 3 jaar ervaring als betontekenaar. met ruime ervaring als tekenaar-constructeur. Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71,023 - 31 9064 Wegens vertrek van een medewerker vragen wij voor d deze dienst een Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel.023-319310. Handellaan 2, 2102 CW Heemstede, tel 023-319310 I I In lm Sollicitanten dienen rekening te houden met een eerste gesprek op donderdag 30 oktober. Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten, Zandvoortselaan 165, 2042 XK Zandvoort. Telefoon 02507-15441 en voor de afdeling Boekhouding sektor betalingsverkeer een met MAVO- en typediploma. Op ons hoofdkantoor aan de Leidsevaart te I laarlem vragen wij voor de afdeling Salarisadministratie een met HAVO- en typediploma ten behoeve van de afdelingen gynaecologie/ verloskunde, interne geneeskunde en chirurgie. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door zr M.F.J.J. Elsenburg, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. met goede verkoopreferenties belangstelling in de direkte verkoopmethode vanuit een winkelbusje (Ford Transit) technische feeling de volle inzet om reëel gestelde omzeteisen waar te maken een sterk zelfstandige persoonlijkheid vol overtuigings kracht minimumleeftijd 24 en maximaal 45 jaar Sollicitaties worden gaarne ingewacht binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie. Gelieve op de envelop te ver melden: SolLAdm.C. De opleiding dient in overeenstemming te zijn met het niveau van de functie. Ervaring in corporatie-administratie strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: CAO voor personeel in dienst van woning corporaties. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, schaal 10 of 11, min. f 2976,—/max. f 3822,— per maand, ver hoogd met f 26,— (Ver)deeltaak tussen partners is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. De afdeling telt 39 bedden. Gaarne komen wij in kontakt met belangstellen den voor bovengenoemde funktie die in het bezit zijn van het diploma Zieken verpleging A zo mogelijk ervaring hebben in het leiding geven. De salariëring geschiedt volgens de schaal van eerste verpleegkundige. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door zr. M.F.J.J. Elsenburg, hoofd verplegingsdienst. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Wij garanderen intensieve opleiding in ons verkoopsysteem met conti nue opvolging produktenopleiding in onze bevestigings- en verbruiks- materialen voor dagelijks herstel en onderhoud een rayon zonder eigen concurrentie in uw woongebied een salarisstruktuur met vast gedeelte, hoge provisie en extra-premies (verdient u nu minder dan f 2800.- per maand loont het zeker de moeite op deze advertentie in te gaan) onkostenvnje vertegenwoordiging Bent u overtuigd aan ons gesteld profiel te beantwoorden dan wilt u natuurlijk nog meer informatie alvorens een belangrijke stap in uw leven te wagen U kunt alle informatie bekomen ti/dens onze zittingen op datum van: 14/10/80 tussen 10 en 15 uur, Motel Sassenheim, War- monderweg 8 in Sassenheim (autosnelweg Den Haag- A44) te vragen naar de heer Stevens, onderdeel van een internationaal verkooporganisme met hoofdzetel in Engeland, alsmede de klein-industriële be drijven, zoekt voor haar verdere uitbouw van haar vestiging Neder land, Rayon Haarlem/Amsterdam liet salaris wordt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, vast gesteld overeenkomstig de salarisschalen BBRA. Naast goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen genieten alle medewerkers bij de NZI I v rij vervoer op het gehele lijnennet. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij het regiohoofd de heer G M Kramer, tel. 072-114409 Wij denken aan iemand die het 3e instellingskokdiploma bezit of de cursus B G P. heeft gevolgd resp. volgt, of enige ervaring heeft als instellingskok Eenmaal per 14 dagen weekenddienst. Salariëring volgens CAO bejaardentehuizen, indiensttreding liefst zo spoe dig mogelijk. Soil. Burg. v. Lennepweg 35. Tel. 023-280540. zoekt op korte termijn voor haar afdeling HAARLEM Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-M.W. Cursisten die vergevorderd zijn met één van deze studies kunnen ook reflecteren Verzorgingshuis Oldenhove vraagt voor zo spoedig mogelijk Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot mevrouw M.M. Brans, direktrice. Oldenhove, Dompvloedslaan 1,2051 NA Overveen. Tel. 023-258291. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van de reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij: dhr. de Graaf (salarisadministratie), tst. 214 en dhr. I lerbers (betalingsverkeer), tst. 233. lel. 02 3 - 31922 Een modern ingericht tehuis waarin 175 bejaarden worden verzorgd, met een aparte ziekenafdeling (8 bedden). i In onze moderne keuken, waar per dag ca. 200 maaltijden worden bereid, komt een plaats vrij/Voor een: Belangstellenden, die, bereid zijn mee te werken aan een medisch en eenavsvchologisch onderzoek, kunnen hun sollici tatie binnen l-4 dagen richten aan het l loofd Personeelzaken tan de Noord Zuid Hollandse Vervoer Maatschappij N.\ Postbus 514. 2003 RM Haarlem.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 30