Medewerker Klantenadministratie m/v Honeywell Elk anon geneesmiddel h goed verhaal Weet dat te brengen? 1/v I Grootint bv I AFDELINGSHOOFD Middelbare opleiding, administratieve ervaring, kennis Duits en Engels, leeftijd 25-35 jaar. M(de drie hoen medewerker (m/v) arbeidsvoorwaarden JIS 1 Feldmühle Ruys flexibele verpakkingen medewerker grafische voorbereiding magazijn-medewerker MTS-er (Wtb) OKTOBER 19 8 0 ZATERDAG 11 31 A Organon Conrad-Stork Kraanbouw B.V. Voor deze funktie is het diploma ziekenverzorging een vereiste, alsmede ervaring in een leidinggevende funktie. Nadere inlichtingen wor den u gaarne verstrekt door het hoofd van de Bent u de man of vrouw die onze afdeling Klantenservice komt versterken? U controleert de binnen komende orders en voorziet ze van de juiste orderspecificatie. Alvorens u de order bevestiging maakt, moet u wellicht eerst, ter afstemming, contact opnemen met de klant. Vervolgens stelt u de wijze van betaling en credietover- eenkomst vast. Dank zij de door u verstrekte correcte gegevens kunnen de juiste verschepingsdocumenten worden opgesteld en tevens de facturen. Tevreden klanten Tevreden klanten hebben en tevreden klanten houden,daar draait alles om. En als klantenadministrateur heeft u de teugels in handen. Op verschillende afdelingen hebben wij plaats voor nieuwe medewerkers/sters. De Drie Hoven is een huis waar ongeveer 600, meest oudere mensen wonen in een verzorgingshuis, ver pleeghuis en serviceflats. Er wordt gestreefd naar een grote mate van zelfstan digheid en een aktieve betrokkenheid van de bewo ners bij hun eigen leefsituatie. Het verpleeghuis biedt plaats aan 250 bewoners, verdeeld over 6 afdelingen voor somaties zieken en 4 afdelingen voor psychies minder valide bejaarden. Voor een PSYCHOGERIATRIESE AFDELING zoe ken wij op korte termijn een Voor nadere inlichtingen zijn wij telefonies bereikbaar onder nummer 020-177405. Gerrit Vlijm, hoofd ver- plegings- en verzorgingsdienst verstrekt desgewenst alle nodige informatie. Prestaties en tegenprestaties. Kortom een baan met een flink stuk afwisseling. U werkt tezamen met vijf collega’s, die net zoals u bijgestaan worden dóór één of meer assistenten De geschikte kandidaat voor deze functie moet zelfstandig kpnnen werken en beschikt over een flinke dosis initiatief en goede contactuele eigenschappen Enige jaren administratieve ervaring op het gebied van im- en export is vereist. Spreekt deze baan u aan? Kom dan eens met ons praten U kunt telefonisch of schriftelijk een afspraak maken met mevrouw L. Schaafsma. 19100, toestel 2479. Uw schriftelijke sollicita tie kunt u eveneens aan bovengenoemde richten. Ons adres is Stichting Medisch Centrum Velsen, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Interesse? We nodigen u uit! Voor de afdeling Personeel en Organisatie vragen wij een 11 Schriftelijke reakties en/of sollicitaties richten aan Stichting De B Drie Hoven, afdeling Personeelszaken, Louis Chrispijnstraat 50. 1065 HH Amsterdam. De werkzaamheden bestaan onder meer uit: het voorbereiden van door de salarisadmi nistratie te verwerken gegevens. de zorg voor de toe passing van de in de CAO voor het zieken huiswezen vastgelegde afd. Personeel en Organi- regelingen (bijv, studie- satie, telefoon 02550- kostenregeling) administratie t.b.v. het IZZ (Ziektekostenverze kering) en PGGM (Pen sioenfonds). Voor deze functie achten wij een opleiding op MEAO-niveau als ook goede contactuele eigen- zeeweg ziekenhuis velsen Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort' evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen Onze naam geeft een artsen- bezoek(st)er een kansrijk entree. schappen noodzakelijk. Bekendheid met een of meer van de bovenge noemde taakvelden strekt tot aanbeveling. U ziet er op toe dat de leveringsverplichtingen worden nagekomen Door een nauwe samenwerking met de verschillende betrokken afdelingen binnen het bedrijf, probeert u een voor de klant optimale leveringssituatie te bereiken U onderhoudt schriftelijk en mondeling contact met de klantenU verstrekt de klant informatie over leveringen. produkten e.d. en verschaft documentatie. Brengen klanten een bezoek aan ons distributiecentrum dan treedt u op als gastheer/- vrouw. Conrad-Stork Kraanbouw B.V. is een zelfstandige werkmaatschappij, recen telijk opgenomen in het Grootint- concem. Wij zijn een metaalverwerken de industrie en maken tandwielen, grondboorapparatuur en delen van zware kranen. De komende jaren zullen wij naast dit uitgebreide produktenpak ket ook onderdelen fabriceren en de volledige montage en beproeving ver zorgen voor de versnellingsbakken van de Leopard tanks. Mede hiervoor wordt ons machinepark en de montage afdeling flink uitgebreid en gemoderni seerd. I IK 1 t komt en ding- al van ’ersoneel 319310 I J an ipe- ng- r- i~ z Organon Nederland B.V. behoort tot de farmaceutische divisie van Akzo I 1 e- gaarne oofd Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Feldmühle-Ruys B.V., Oudeweg 28, 2031 CC Haarlem, t.a.v. afdeling Personeelzaken. die rubber drukvormen kan vervaardigen en die tevens bereid is om andere voorkomende werkzaamheden op de afdeling te verrichten. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. een winstdelingsregeling, spaarloonfonds, opname in het pensioenfonds etc. zelfstandig gevoerde onderneming die zich bezighoudt met het vervaardigen van flexibele verpakkingen. Het salaris is in overeenstemming met opleiding en ervaring. De mogelijkheid bestaat om zo nodig een interne opleiding te volgen. Onderzoek en ontwikkeling, 'n hoofdstuk apart. Het vervolg. Een geneesmiddel maakt geschiedenis. J-ioneywell Europees Distributie Centrum b. u. Afdeling Personeelzaken, Kruisweg 603, 2132 NA Hoofddorp Telefoon 02503-12951. Wilt u meer weten en/of een afspraak maken? Bel dan even met de heer Huneker van de afdeling Personeel zaken: 023-319170. Of stuur een kort briefje. Ons adres is Conrad-Stork Kraanbouw B.V., Waarderweg 80, 2031 BP Haarlem. Het internationale Honeywell concern maakt en verkoopt een grote verscheidenheid aan produkten en systemen op het gebied van meet- en regeltechniek en test- en registratie apparatuur. Het produktenpakket omvat verschillende typen elektronische, elektrische en pneumatische instrumenten voor uiteenlopende toepassingen, vaak gericht op beperking en optimalisering van energiegebruik. Bij Honeywell in Nederland werken zo'n 1000 mensen. Ons Europees Distributie Centrum bij Hoofddorp verzorgt de verzending en opslag van Honeywell produkten voor heel Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Een belangrijk deel van het werk van onze artsenbezoekers bestaat uit het verzorgen van 'groepsbijeenkomsten voor artsen. U vertelt nieuws, met feiten en achtergronden, u gaat in Door uitbreiding van onze Flexo-afdeling hebben wij plaats voor een t sr- diskussie. Dat is een uitdaging die u moet liggen. Onzerzijds verplicht uw taak tot een intensieve opleiding en ondersteuning. En, als alles goed gaat tot veel meen een groeiend salaris. 13e maand. 8% vakantietoeslag, auto en mogelijk een studiekostenregeling in het kader van een loopbaanplanning. Werken bij Organon heeft boeiende aspekten. We vertellen u er graag over in een snel te arrangeren gesprek. Wensen ten aanzien van uw rayon en andere voor u belangrijke zaken komen dan eveneens aan de onde. Reageer nu. schrijf onder vermelding van nr. TR 8016/17 aan Organon Nederland B.V.. afdeling Personele Zaken en Maatschappelijk Werk. Kloosterstraat 6. 5349 AB Oss. t.a.v. de heer ir. H. Dijkmans van Gunst. U krijgt spoedig bericht Voor nadere telefonische informatie kunt u tijdens kantooruren terecht bij de heer H. F. Lewin. Organon Nederland B.V. (tel.: 04120-24373). i (/stellen- I Voor ons magazijn een U zorgt voor de ontvangst, opslag en uitgifte van de binnen komende materialen en onderdelen. Daarnaast verpakt en verstuurt u de uitgaande produkten. De bijkomende admi nistratie komt uiteraard ook voor uw rekening. Een oplei ding op LTS-niveau is, evenals gevoel voor administratief en zelfstandig werk, noodzakelijk. Voor de afdeling Magazijn en Expeditie een administratief medewerker m/v U gaat aankomstberichten verzorgen, verzenddocumenten maken en de magazijnregistratie bijhouden. Wij zoeken hiervoor iemand met een opleiding op MAVO-niveau, een type-diploma en enig technisch inzicht. Bij Oiganon Nederland verzorgen wij de distributie in Nederland van de door het moederbedrijf. Organon International te Oss. vervaardigde geneesmiddelen. Geavanceerde produkten waarnaar soms lang is gespeurd. Die niet alleen geschiedenis hebben, maar ook maken. Aan belangstelling en goodwill bij arts en apotheker ontbreekt het dus niet Wel aan een tot 28 jaar jonge man of vrouw, met een ruime ontwikkeling en veel inzicht, bij wie wij de voorlichting over onze produkten in deskundige handen weten. Uw handen? Telefonische inlichtingen over deze funktie kunt u verkrijgen bij de chef van de afdeling Grafische Voorbereiding, de heer J. v.d. Glas, telefoon (023) 31 93 70. De hoogte van uw salaris is afhankelijk van de functie uw leeftijd en ervaring. U kunt rekenen op o.m.: 8% vakantietoeslag 22 werkdagen vakantie (jeugdigen meer) een winstuitkering van minimaal 6% vergoeding voor werkkleding en schoeisel gunstige reiskostenvergoeding. Voor onze harderij een energieke Onze harderij wordt op het ogenblik gemoderniseerd en flink uitgebreid, waardoor de functie is ontstaan van aan komend harder. Door middel van cursussen en de ervaring die u in de prak tijk opdoet, bent u in staat om na verloop van tijd door te groeien naar de positie van harder. Affiniteit tot warmtebehandeling en de bereidheid tot verdere studie moeten dus aanwezig zijn.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 31