n Belangrijke bijdrage Doyer in winst tegen Australië Bondscoach Wim van Heumen Afgang Zoetemelk Ligterink als zesde schaker naar Malta paarclenkocrsen sportpuntiqj Toernooizege Nora Blom Hennie Kuiper in Belgische dienst Invitatie hockeyteam Kampioen Piet Vet niet geselecteerd Hockeyteam zeer kwetsbaar (Van onze sportredactie) ■t K Frankrijk winnaar bridge-olympiade 1 JOS BONGERS SLECHTS VIERDE 4 SPORT 19 8 0 OKTOBER MAAN DAG 13 I T Piet Vet knarsetandend kampioen. ewaar- tarmee e win- dosis jes op geven, rs uit. sterke emste- naar linnen >ord 0- jerard aante- ;en het s uit. Tan de Is 0-2, s-Bou- an Bo- )el 0-2, i Duy- ing en ir ook id ge ve om sr jaar werd n met ir-Van e Har- i'renie- lansen daar ’eelen- akker- -Staal, r-^ies- (Van onze sportredactie) BARCELONA. De Hilversumse No ra Blom heeft gisteren het tennistoernooi van Barcelona op haar naam gebracht. In de finale won zij met 7-6, 6-3 van de Spaanse Carmen Perea. Nadat een schaakdriekamp tussen Gert Ligterink, Jan Hein Donner en Paul van der Sterren uitsluitsel moest brengen over de bezetting van deze zesde plaats in het Nederlands team, ontstonden opnieuw problemen toen Donner en Ligterink in deze driekamp beiden als eerste eindig den. De KNSB (Koninklijke Nederlandse Schaak Bond) werd daarmee voor de zwa re taak gesteld de nog open plaats in te vullen. Enkele uren na beëindiging van de driekamp besloot grootmeester Jan Hein Donner zich echter terug te trekken voor deelneming aan de olympiade, waardoor Gert Ligterink zeker werd van uitzending naar Malta. Het Nederlands team bestaat uit: Tim- man, Sosonko, Ree, Van der Wiel, Lange- weg en Ligterink. In een enerverende en in eerste instantie gelijkopgaande finale over tachtig spellen hielden de Fransen bij de zesde bridge- olympiade in Valkenburg de favoriete Amerikanen van de overwinning af. (131 tegen 111). Dat gebeurde met slechts vier spelers: Michel LebelZMichel Perron en Paul Chamla/Christian Mari. Het derde Franse paar was wegens ziekte niet be schikbaar. Op zijn specialiteit in de Ronde van Frankrijk won hij er twee etappes mee incasseerde Zoetemelk een van de groot ste nederlagen in zijn carrière. Als favo riet gestart eindigde de renner uit Rijpwe- tering als achttiende en laatste. Op bijna dertien minuten van de winnaar, de Belg Jean-Luc Vandenbroucke, die na zijn tri- De beslissing van Hennie Kuiper om van ploeg te veranderen, komt niet als een grote verrassing. Hoewel de bekendmaking van het besluit bijzonder lang uitbleef, was al geruime tijd bekend dat er tussen de Nederlandse etapperenner en de Belgische profploeg uiterst goede contacten waren. „Al tijdens de Ronde van Frankrijk is De Bruyne naar mij toegekomen om te informeren naar mijn plannen voor het volgend seizoen”, vertelde Kuiper zaterdag. De gesprekken verliepen zo positief dat de Belg toen al sprak van een mogelijk nieuw „wielerhu- welijk”. De 19-jarige amateurwielrenner Jacques Hanegraaf uit het Brabantse Rijsber- gen wordt de zestiende man in de Raleighploeg van Peter Post. Hij durfde te verhezen, hetgeen zijn groot heid als beroepsrenner tekende. Maar de zwaarte van de nederlaag werd er niet minder om. Zoetemelk, en met hem vele insiders, dacht van de absentie van ’s wereld beste tijdrijder te profiteren. Zijn optreden werd evenwel een deceptie. Al na 25 kilo meter werd hij ingehaald door de drie minuten later gestarte Francesco Moser. ren, maar een doelpunt bleef uit door het uitstekende werk van Pierre Hermans, zij het dat hij een paar keer assistentie nodig had van Arno den Hartog en Theo Doyer. Hoewel de Nederlandse equipe door een treffer van Maarten van Grimbergen vlak voor rust het eerste bedrijf met een posi tieve score kon afsluiten, moest Oranje toch toestaan dat Australië via twee lange corners van specialist Irvine op een voor sprong kwam. Het Nederlandse dames-hockeyelftal heeft in Annapolis (Maryland) de interland wedstrijd tegen de Verenigde Staten met 2-3 verloren. Bij de rust stonden de Ameri kaanse dames reeds met 2-1 voor. Nederland werkte twee maal een achterstand weg door Fieke Boekhorst. De speelster van EMHC scoorde eerst uit een lange corner en maakte vier minuten voor het eindsignaal opnieuw gelijk uit een strafcorner. Twee minuten later pakte de Verenigde Staten op het kunstgrasveld van de Amerikaanse marineacademie echter toch nog de winst. Nederland speelde aanmerkelijk minder dan in de wedstrijd van vrijdag in St. Louis toen het met 5-2 zegevierde over Nieuw-Zeeland. Met Bloemendaal-speler Theo Doyer in een hoofdrol hij stopte een strafcorner van Irvine knap op de lijn en had in drie treffers een belangrijk aandeel kwa men de volgelingen van Wim van Heu men echter sterk terug en wikkelden deze confrontatie vervolgens via drie fraaie doelpunten van achtereenvolgens Maar ten van Grimbergen, Theo Doyer en Tim Steens hij speelde zijn honderdste in terland af. Paul Litjens zorgde met een strafcorner voor zijn traditionele bijdra ge in de rest van de produktie. Nederland is gisteren in Toluca (Mexi co) als vijfde geëindigd in de ploegentijd rit van het wereldkampioenschap wiel rennen voor junioren. De titel ging naar de Sovjet-Unie, dat de 71,9 kilometer af legde in 1 uur 22 minuten en 30 seconden. De tijd van Nederland was 1.26.13. De tuchtcommissie van de Westduitse zwembond heeft Nicole Hasse en Jutta Kalweit voor een half jaar geschorst. De beide jonge zwemsters werden bij de Duitse kampioenschappen van begin juni in München op het gebruik van verboden stimulerende middelen betrapt. De Italiaan Michele Alboretto is Euro pees kampioen formule-3-rijders gewor den. In de laatste race, die in Zolder (België) is gehouden legde hij beslag op de derde plaats achter de Fransman Philippe Streiff die eerste werd en diens landge noot Philippe Alliot. De Westduitsers Walter Rorhl en Geist- dorfer hebben zaterdag in een Fiat 131 de 22e rallye van San Remo gewonnen. De Finse combinatie Vatanen/Richards ein digde in een Ford Escort als tweede. Na deze zege kan het duo Rorhl/Geistdorfer de wereldtitel bijna niet meer ontglippen. De Japanner Yoko Gushiken heeft gis teravond in Kanazawa zijn wereldtitel boksen in het lichtvlieggewicht (WBA-ver- sie) behouden. Gushiken versloeg zijn uit dager, de Mexicaan Pedro Flores op punten. al van jaar in haven, ®r. De oneert Vinke- :n van ’ostma haalde t niet, •n met •ridge- FC en ’51-242 nmers ker in t Mit- tomen in het Villem st dis- ibond, iselbe- mocht ns Ge- ti 9-11, 4-8, 2. n 4-6. gen 2- issum- iwolle- 4-8, 2. iden 4- ant na cht te an 27- :onder re van 58-33 ;rd. In rugval Toen volko- waren ek de rstand (Van onze sportredactie) CANNES. Hennie Kuiper gaat volgend seizoen naar de DAF-wielerploeg van Fred de Bruyne. Zaterdagmorgen voerde de Nederlander in de buurt van het Zuidfranse Cannes een laatste gesprek met zijn huidige Franse sponsor (Peugeot) met als uitkomst dat hij die équipe zal verlaten. Vandaag zal Kuiper de Belgische ploegleider meedelen dat hij definitief ingaat op de aanbieding, die hem in de loop van het bijna afgelopen wielerseizoen is gedaan. AMSTELVEEN. Het Nederlandse herenhockeyteam heeft een invitatie gehad om eind 1982 deel te nemen aan een groot internationaal landentoernooi in Melbourne. Daar zal tegen die tijd het tweede kunstgrasveld van Australië zijn aangelegd. Het eerste hockeyterrein met kunstgras is in Perth, waar Nederland begin 1979 meedeed aan een tienlandentoernooi. De bedoeling is dat het evenement in Melbourne op 1 december 1982 begint. De overige 65 lange kilometers vormden voor de coureur uit de Post-ploeg een martelgang. Met de handen op het stuur als teken dat hij niet best draaide, reed hij zwoegend zijn twee zware ronden van 45 kilometer. Aan afstappen dacht hij niet. g had g ver- rijwel ie zou j alles voor- 51-242 anden Hij uitte zijn grieven mondeling en liet daar daden op volgen bij de eerste de beste gelegenheid. Hij werd kampioen in het 47/2-kampioenschap, dat in Dordrecht in experimentele vorm was gegoten. Wraakgevoelens waren de basis voor zijn titel, al was hij niet eens de beste speler in het veld van tien. Die eer kwam Jos Bon- gers toe. De titelverdediger produceerde drie series van de partijlengte (400 caram boles) in de eerste beurt, maar hij eindig de mede door de experimentele toer-, nooivorm slechts als vierde. Piet Vet was best bereid dit te erkennen. Hij wist wat Bongers voelde. Tenslotte had hij zelf de laatste twee jaar gemiddelde records van 123 en 126 gevestigd, terwijl anderen Bij de heren was de hoofdprijs van 22.000 dollar voor de Tsjech Ivan Lendl. Hij won in vijf sets van GuHlemo Vilas: 6-4, 5-7, 6-4, 6-1. De Amerikaanse WCT-wereldkampi- oen Jimmy Connors zegevierde in het invitatietoernooi van Melbourne. Con nors, die in zijn voorgaande partijen geen set had afgestaan, won zijn laatste partij met 1-6, 6-2, 6-0, 7-5 van Gene Mayer. In Brisbane is de hoofdprijs van het 50.000-dollartoernooi gegaan naar Jon McEnroe. De Amerikaan zegevierde in de finale met 6-3, 6-4 over de Australiër Phil Dent. Teniet if. Zij en >r het gdoe- t van i der Baas- heeft onder erin e ma- statie d ge- Ige te Hoewel de Amerikanen veelvuldig wis selden en alle profspelers aan tafel brachten, sloegen de vermoeide Fransen zaterdag aan het einde van de zes uur durende zitting toe. (Havermans en Bongers) de hoogste tree van het erepodium beklommen. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Gert Ligterink zal als zesde schaker de ploeg completeren die in december op Malta deelneemt aan de olympiade. CANNES (ANP). Voor Joop Zoete melk duurde het seizoen te lang. Na zijn overwinning in de Ronde van Frankrijk was Nederlands populairste wielrenner dag in, dag uit op stap. Van het ene criterium naar het andere, van de ene huldiging naar de andere. Voor een fors startgeld, dat wel, maar de inspanningen betekenden wel een forse aanslag op de reserves. De neergang werd ingezet tij dens het wereldkampioenschap op de weg in Sallanches, waar Zoetemelk hal verwege afstapte. De ineenstorting volg de gisteren in en rond Cannes in de 45e Grand Prix des Nations, het officieuze wereldkampioenschap tijdrijden. De eindstand in de finalepoule is: 1. Vet5 285 66.66 2. Steures3 294 59.45 3. Vultink2 295 67.80 4. Bongers2 400 47.28 Ineens was Vet niet goed genoeg meer voor het team. „Ik behoor zeker niet tot de beste vijf biljarters van Nederland”, mompelde hij voor de start van het eerste kampioenschap van het seizoen ’80-’81 in Dodrecht. Vet werd door de TEP in Amersfoort gepasseerd op grond van een nieuw reglement. Twee jaar geleden ont stond er een rel rond de samenstelling van het Nederlandse b-team. De bond besliste toen, dat uitslagen van de laatste nationa le kampioenschappen in elke spelsoort beslissend zouden worden. Louis Haver mans, die op het 71/2 werd gezet, eindigde vorig seizoen inderdaad voor Vet. De ge passeerde Vet gaf dit toe. „Toch kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat Neder land een in de breedte sterker team had kunnen opstellen. Bovendien heb ik mijn verdienste gehad voor de Nederlandse ploeg. Telt dat niet meer dan?” De samenstelling van de vijfkampploeg bracht Piet Vet in geprikkelde stemming. VALKENBURG (ANP). Tweëen- twintig jaar nadat de Franse baron Ro bert de Nexon de aanzet gaf tot de we- reldbridge-olympiade heeft Frankrijk opnieuw deze hoogste bridgetitel in de wacht gesleept. DORDRECHT (ANP). Piet Vet werd knarsetandend Nederlands kampioen 47/2. Er kon geen lachje af bij de 31-jarige Noordhollandse kadrist, die in Dordrecht zijn vijfde nationale titel pakte, zijn tweede in het 47/2. De reden voor zijn mineurstemming bij de vrolijke gebeur tenis was vorige week het selectiebeleid van de Koninklijke Nederlandse Biljart bond. De naam van Vet werd niet ge noemd voor het Nederlandse vijftal, dat begin november in Amersfoort de Euro pese landentitel verdedigt. Bij het beha len van de titels twee en vier jaar geleden speelde Vet een hoofdrol door in beide toernooien ongeslagen te blijven in het 71/2. SUPERTRIO NUMMER 41. Gelopen in de vierde koers op de renbaan van Duindigt om de Grote Hi-Prijs. De uitslag is: 1. Peter Harvester (H. van Ooyen), 2. Savero (W. Velis), 3. Petra Morgan (M. van de Togt). In koerscijfers: 1-11-9. Omzet: 257.572. Uitbeta ling per gulden: ƒ619,10. omf in de Vierdaagse van Duinkerken het séizoen afsloot met een eerste zege in een klassieker. Het krachteloze rijden van Zoetemelk vormde in het Zuidfranse Cannes het ge sprek van de dag. Na vier tweede plaatsen in de Grand Prix wilde Zoetemelk nu wel eens winnen. Die mogelijkheid leek alles zins groot, omdat drievoudig winnaar Bernard Hinault niet tot de deelnemers behoorde. De wereldkampioen op de weg kwam tijdens het criterium der azen met een snelheid van zo'n zestig kilometer per uur ten val en liep daarbij een blessure aan de rug op, die hem ertoe bracht het seizoen eerder af te sluiten dan gebruike lijk. Hinault was in Cannes aanwezig, als t.v.-commentator. De Bosschenaar hoopt dat hij dat pro bleem heeft opgelost voor het toernooi om de Champions Trophy, dat begin januari 1981 in Karatsji wordt gehouden en waar aan de sterkste hockeynaties deelnemen. In dat verband denkt Wim van Heuman aan aanvuHing en versterking van zijn selectiebestand, dat nog slechts uit veer tien spelers bestaat. „Het is de bedoeling dat deze groep met vier tot zes spelers wordt uitgebreid. Ik hoop dat ik straks ook weer kan beschikken over Tom van ’t Hek en Ewout van Asbeck.” De terugkeer van beide spelers, die om uiteenlopende redenen geruime tijd niet in staat waren voor Oranje uit te komen, zou het kwaliteitsverlies, dat is ontstaan door het wegvaHen van gerenommeerde krachten als Maarten Sikking, André Bol huis, Ron Steens en Hans Kruize, enigs zins kunnen compenseren. Dat het selec tiebestand dringend op „peil” moet wor den gebracht, hebben de drie duels tegen Australië in elk geval nadrukkelijk bewe zen. De nieuwkomers in het keurkorps van Wim van Heumen kampen met aan passingsmoeilijkheden en hebben nog niet het (internationale) niveau bereikt van de gevestigde orde (Paul Litjens, Tim Steens, Ties Kruize en Theo Doyer). Stelt Wim van Heumen: „De laatste tien jaar hebben we steeds het geluk gehad dat we twee of drie sterspelers hadden, die op de een of andere manier hun stempel drukten op het nationale team. We hebben bijvoorbeeld altijd de beschikking gehad over een top-keeper, een of twee midden velders, die het spel konden maken en een sterke man voor het nemen van de straf- corners. Mensen met die kwaliteiten zijn er niet of nauwelijks meer. In dat opzicht is er op dit moment in ons land duidelijk sprake van nivellering.” Tegen Australië (Wim van Heumen: „Ik reken deze ploeg tot de beste drie van de wereld”) bleek desondanks dat er met het huidige spelerspotentieel nog wel, zij het bescheiden, mogelijkheden zijn. Na de beschamende vertoning in de eerste con frontatie (Wim van Heumen: „Dat was de slechtste wedstrijd van alle 125 interlands, die ik heb gecoached”) werden wijzigin gen in het team aangebracht, die positief doorwerkten. In Venlo werden Bob Jan HiHen, Job van der Have en doelman Joost Claushuis naar de reserve-bank’ verwezen en ver vangen door Arno den Hartog, Eric Pierik en sluitpost Pierre Hermans. Met Ties Kruize als ausputzer vormde dit viertal een hecht verdedigingsbolwerk, dat zich weinig misstappen veroorloofde. Cees Jan Diepeveen en Paul Litjens werden vervolgens naar het middenveld gediri geerd, hetgeen eveneens een geslaagde ingreep bleek. Weliswaar leverden deze omzettingen in de tweede botsing met de Aussies geen winst op, het spel was in elk geval heel wat beter dan in de eerste wedstrijd. De derde en laatste ontmoeting in Am stelveen resulteerde daarentegen wel in een positief resultaat. De Australische for matie kwam door de storende arbeid van het middenveldtrio Leefers, Litjens en Diepeveen nauwelijks aan het opbouwen van aanvallen toe. Bovendien moest het team lijdzaam toezien, dat niet zij, maar de Nederlanders het tempo bepaalden. Desondanks slaagden de Australiërs er in een paar maal een doorbraak te force- Deze was oorspronkelijk al in de kwali ficatie uitgeschakeld door zijn landge noot Sundström, maar kwam alsnog in het hoofdtoernooi terecht, toen de als eerste geplaatste Amerikaan Rand Evett niet kwam opdagen. De uitslagen van zondag: VRACHTPRIJS 2040 m: 1. Tonino (W. v.d. Pijl) 2.50.9, 1.23.8, 2. Snoopy A.. 3. Sem Areta. Winn. 4,70, pl. 2,20, 3,30, 3,00, kopp. 32,10, trio 324,00. MISSISSIPPIPRIJS 2100 m: 1. Redress (C. van Deuren) 2.16.9, 2. King Kong, 3. Mush Ka- bad. Winn. 5,70, pl. 1,50, 1,70, 2,90, kopp. 21,00. GROTE LUCHTVAARTPRIJS 2100 m: 1. Or- laya Dear (P. Smit), 2. Natalie Hanover, 3. Oer- mana G. Winn. 2,30, pl. 1,50, 2,80, 3,40, kopp. 15,20, trio 168,30. Niet gestart: Mac Buitenzorg. PRIJS DER 3-JARIGE DRAVERS 2600 m: 1. Totem Volita (S. van Dooyeweerd) 3.37.6, 1.23.7, 2. Tempo Rara, 3. Tony the Butler. Winn. 1,40. pl. 1,10, 1,60, kopp. 3,50. Niet gestart: Tony Vitesse. GEORGIAPRIJS 1600 m: 1. Pablo D. (M. Pools) 2.06.5, 1.19.1, 2. Primeur Pride, 3. Roidur. Winn. 18,40, pl. 5,70, 1,80, kopp. 24,20. TOTALISATOROMZET 623.045,00. Winnaar van het tennistoernooi in Tel Aviv werd de Amerikaan Harold Solomon, h de finale won hij met 6-2, 6-3 van de Israeli Shlomo Glickstein. Solomon kreeg voor zijn prestatie 10.000 doHar. Het eerste van de reeks van vijf Satel- liettoemooien is gewonnen door jeugd speler Erik Wilborts. De zestienjarige Wil- borts zegevierde in de finale van het eve nement in Bergen op Zoom met 6-3, 3-6, 6- 3 over de een jaar oudere Zweed Jörgen Windahl. Theo Doyer (links) zorgt voor het derde doelpunt van Nederland in de hockey-interland tegen Australië. Doelman Reis is kansloos. Maarten van Grimbergen, die ook tweemaal scoorde, kijkt van afstand toe De vierde treffer van het Nederlands hockeyteam irt beeld, Tim Stevens, die zijn honderdste interland speelde, haalt vernietigend uit en brengt zijn ploeg op een 4-2 voorsprong. AD HEESBEEN Venlo: Nederland-Australië 3-4 (1-2). Score- verloop: 20. Litjens (strafbal) 1-0; 31. Irving (lange corner) 1-1; 34. Irvine (lange corner) 1-2; 43. Leopold 2-2; 53. Walsh 2-3, 55. Irvine (straf corner) 2-4; 62. Litjens (strafcorner) 3-4. Opstellingen: Nederland: Hermans; Ties Kruize, Steens, Den Hertog, Pierik; Leefers, Litjens, Diepeveen; Doyer, Leopold, Van Grim bergen. Australië: Reid; Irvine, Davies; Bell, Smith, ,Boyce; Browning. Charlesworth, Thornton, Batch, Walsh. Toeschouwers: 1000. Amstelveen: Nederland-Australië: 5-2 (1-1). Scoreverloop: 32. Van Grimbergen 1-0, 42. Irvi ne (lange corner) 1-1, 48. Irvine (lange corner) 1- 2, 49. Van Grimbergen 2-2, 53. Doyer 3-2, 59. Steens 4-2, 64. Litjens (strafcorner) 5-2. Toe schouwers: 2500. Opstellingen Nederland (idem van Venlo) Australië (idem van Venlo met King voor Smith en Hazelhorst voor Batch). 1. Jean-Luc Vandenbroucke (Bel) 90 km in 2.06.03: 2. Daniel Gisiger (Zwi) 2.08.59; 3. Francesco Moser (Ita) 2.09.03; 4. Jacques Bossis (Fra) 2.09.04; 5. Knut Knudsen (Noo) 2.09.24; 6. Alfons de Wolf (Bel) 2.09.38; 7. Hennie Kuiper (Ned) 2.10.30; 10. Theo de Rooy (Ned) 2.12.45; 17. Adri van der Poel (Ned) 2.16.18; 18 en laatste: Joop Zoetemelk (Ned) 2.18.32. AMSTELVEEN. Hoewel de 5-2 overwinning van het Nederlands heren hockeyteam gisteren in het Amstelveen- se Wagener-stadion tegen Australië veel goed maakte en als een knappe revanche kon worden aangemerkt voor de smade lijke 6-2 nederlaag eerder vorige week in Den Haag en het 4-3 verlies van afgelopen zaterdag in Venlo, wenste bondscoach Wim van Heumen na afloop van de suc cesvolle afsluiting van de interlandserie tegen de in Europa-toerende „Aussies” niet voorbij te gaan aan de wijze, waarop zijn team tot tweemaal toe op zijn plaats was gezet. „We hebben ons gelukkig goed hersteld na die minder goede resultaten, maar dat neemt niet weg, dat duidelijk is aangetoond hoe kwetsbaar deze ploeg eigenlijk is,” aldus Wim van Heumen. De uitslagen van de zaterdag op Duindigt gehouden koersen zijn: MARKEN-PRIJS met autostart 2040 m: 1. Toscan Fortuna (G. W. van Eykelenborg) 2.54.4, 1.25.5, 2. Thor Volo, 3. Tamariek. Niet gestart: Titia Oranje. Winn. 7,50, pl. 1,70, 1,60, 2,50, kopp. 19,80, trio 116.50. EDAM-PRIJS met-autostart 2040 m: 1. Syl vain Hanover (T. H. Kooyman) 2.53.1, 1.24.9, 2. Sida du Bois, 3. Saffier Anjo. Winn. 6,60, pl. 2,70, 1,50, 1,50, kopp. 12,70, trio 126,50. ENKHUIZEN-PRIJS 2520 m: 1. Ricardo Nora (M. Bouhuis) 3.32.2, 1.24.2, 2. Swift Fortuna, 3. Nico Maaldrift. Winn. 2,70, pl. 1,10, 1,20, 1.20, kopp. 2,70, trio 30,80. VOLENDAM-PRIJS 2120 m: 1. Top Star La ren (W. Duivenvoorden) 2.58.3, 1.24.9, 2. Teo Rodney, 3. Tyjin van Echte. Winn. 1.50, pl. 1,20, 1,50, 1,60, kopp. 4,40. HOORN-PRIJS met autostart 1600 m: 1. Pia- nella (J. G. H. de Jong) 2.04.8, 1.20.3, Tindemans W„ 3. Novello O. Winn. 7,40, pl. 2.10, 2,10, 7,30, kopp. 9,50, trio 39,40. ZUIDERZEE-PRIJS met autostart 2040 m: 1. Sapeli du Bois (J. G. H. de Jong) 2.51.0, 1.23.8, 2. Speedy Christina, 3. Tjerry Belle. Winn. 2,90, pl. 1,10, 1,10, 1,10, kopp. 3,00, trio 10,70. TOTALISATOROMZET: f 259.014,00. jLotfK» Sta» l>(f J (x:BW «si f"

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 17