e SLEEPKARWEI FRAAI SCHOUWSPEL wie agenda s politienieuws Onroerend goed Schuttersteam Beverwijkse Courant Haarlems Dagblad IJmuider Courant naar bouwplan voor strand landskampioen pistoolschieten Geslaagd najaarsconcert van Beverwijkse Harmonie Kapel r Geen studie I Treurig stemmende kermisjool in flutkomedie „Wie is wie" L 2 Uithoorn staat grondgebied af aan Aalsmeer yi eer Uitslag Scoutingloop Dirigent Schut boekt vooruitgang met A-orkest Vrachtwagen rijdt personenauto aan Daders inbraak zeiljacht gevat Grote deelname lustrumreünie ook ’n grandioze kollektie héél eigentijds bont... lii Velsen-IJmuiden :1 Beverwijk Heemskerk 4” 19 80 6 IJMOND OKTOBER MAANDAG 13 PLEUNI TOUW EN HUGO METSERS MET VERVELEND ROLLENSPEL Mi - O e üt De beste informatiebron over huizen, hypotheken enz. is uw lijfblad. men’s fashion grote houtstraat 124/haarlem S s— s» BEVERWIJK. Ondanks de concurrentie van de voetbalwedstrijd Nederland-West-Duitsland op de tv had de Beverwijkse Harmonie Kapel zaterdagavond tijdens het najaarsconcert in De Nieuwe Slof te Beverwijk over gebrek aan belangstelling niet te klagen. Voorzitter J. N. Ravenstijn, die tevens de presentatie van het concert voor zijn rekening nam, kon zijn openingswoord dan ook richten tot een goed gevulde concertzaal. In en om Haarlem 1 iii I 13-10 (ADVERTENTIE) I 14 en 20 u.: G. D. KONING r BEVERWIJK. Als een mallemolen cirkelt het ingenieuze draaidecor in het rond. Sneller en sneller gaat het, tot de carrousel met een schok abrupt tot stil stand komt: het kermisachtige slottafe reel van „Wie is wie”, een uiterst zwakke, als een kaartenhuis in elkaar ploffende huwelijkskomedie van de Amerikaanse auteur Roger O’Hirson waarmee Pleuni Touw en Hugo Metsers vrijdagavond op traden in de Nieuwe Slof in Beverwijk. rzoek om n van de innen dat Ook over e miljoen iderhalve deed) is m dat die ituatie nu alen. Dat aldus De e periode o wil De kwijt. De bouwpe- Hordt on we arbi- n bedrag de voor- ieft, zegt j meege- worden Nog steeds met vlaggen getooid ligt momenteel het varen de pannekoekrestaurant van de Uitgeester E. Woltheus afgemeerd aan de Beverwijkse Handelskade na een enerve rende sleeptocht zaterdag vanaf een Zaandamse werf. Een iets te stijve bries leverde op het eindpunt van het sleepreisje navigatieproblemen op voor de uit 1925 daterende stoom sleper .Adelaar" die het pannekoekschip briesend en stam pend via het Noordzeekanaal afleverde op de plaats van bestemming, de Beverwijkse haven De Pijp. Het manoeuvreren bij nadering van de Beverwijkse lig plaats leverde een aantrekkelijk schouwspel op voor lief hebbers van antieke vaartuigen. Ook de zelf niet meer vaarklare pannekoekenboot behoort namelijk tot de oudjes op scheepsgebied. Bij een Enkhuizense werf liep dit vaartuig (type kempenaar, lengte 50 meter) in 1928 van de helling. De oorspronkelijke naam luidt „Helena". Het Berlingh College telde bij de stich ting in 1960 twintig leerlingen waarvoor een schoolgebouw aan de Brederodelaan onderdak bood. In het huidige schoolge bouw aan de Van Riemsdijklaan ontvan gen 1200 leerlingen les van 80 docenten. In het kader van de lustrumviering staat voor woensdag op het programma een expositie en een aanbieding van het jubi leumgeschenk door een vertegenwoordi ger van de oudercommissie. Dirigent B. Schut, die nu voor de vierde keer een concert van de BHK leidde, begint zijn discipelen langzamerhand düar te krijgen, waar hij ze hebben wil. Er wordt contrastrijk en bovenal be schaafd gemusiceerd, waardoor ruw spel en buitensporige kiankerupties, die voor heen het spel van het korps nogal eens ontsierden, achterwege bleven. ding en valt er al spoedig aan het geren over het podium geen touw meer vast te knopen. Als de regisseur met de apotheose, het in hoog tempo laten ronddraaien van het cirkelvormige drie-in-én decor, heeft wil len aangeven dat het leven een mallemo len is dan mag hij daar in het algemeen gesproken best gelijk in hebben: wat het reau Am- i februari ma J. G. van ƒ1,3 lub Haar veel tam- iljoen. subsidie- gestaakt, idiërende ;r in het .merliede, takten af. Haarlem dag tegen e ijsbaan- nip bleef ige tegen Arnhem ijsbaan- is het li- >p straat wel oren de Haar gen. Ook n van de lie gang rukte De an van g van sle be- ewijzi- re ver- oorge- iam is amen- 144 en idorp- iarnix- mster- minu- kwar- Bad- luente t het BEVERWIJK. Meer dan 250 oud- leerlingen van het jubilerende Berlingh College namen zaterdag deel aan aan schoolreünie bij het vierde lustrum. Ver toning van oude schoolfilms, hernieuwde kennismakingen en confrontatie met het huidige schoolleven vormden de belang rijkste ingrediënten van het reüniepro- gramma. t v.u> krijgt jlmer- trecht or de deden ■ijden, wordt roorn- agiers ddags jn in- in lijn HAARLEM Aalsmeer en Uithoorn zijn het in beginsel eens geworden over een wijziging van hun gemeenschappelij ke gemeentegrens. De wijziging houdt on der meer in dat een gebied van 43,2 hecta re, dat nu nog behoort tot het grondgebied van Uithoorn, zal worden overgedragen aan Aalsmeer. Als alles volgens plan ver loopt zal de overdracht op 1 januari 1985 plaatsvinden. Om dat mogeljjk te maken zullen beide gemeenten uiterlijk op 31 december een verzoek moeten indienen bij de kroon. „Wie is wie” handelt over het echtpaar Emily en George Vincent, zes jaar ge trouwd en zo langzamerhand volstrekt op elkaar uitgekeken. Om hun huwelijksrela tie nieuw leven in te blazen en een beter zicht op wederzijdse onlustgevoelens te krijgen, spelen ze een voortdurend rollen spel. Man of vrouw, soms ook beiden tegelijk kruipen in de huid van een ander, om op die manier de reacties van hun wederhelft te peilen. In de eerste scène, die drie taferelen omvat, wordt deze (in huwelijkskomedies overigens vaker ge hanteerde) techniek door O’Hirson nog wel redelijk toegepast. Na de pauze ont aardt het rollenspel in zich almaar herha lende, stierlijk vervelende korte verlei dingsscènes die alleen nog maar inzicht bieden in het onvermogen van de auteur, om z’n opzet adequaat uit te werken. Toch laat de schrijver het echtpaar er voldoen de moed uit putten, om voorlopig weer gezamelijk verder te gaan. In een regie van Peter Farago hebben Pleuni Touw en Hugo Metsers zich met klaarblijkelijk groot enthousiasme op dit onmogelijke toneelwerkje gegooid. Alleen in de eerste scène komt het tweetal tot acceptabel acteerwerk, zolang je tenmin ste Pleuni Touw’s hinderlijke komedie- maniertjes (zwoele lage stem afgewisseld met infantiel hoog toontje, glimoogjes en pruillipjes) voor lief neemt. Als in de slot scènes het tempo bij gebrek aan inhoud drastisch wordt opgevoerd, blijven hun slecht uitgewerkte typetjes steken in een voortdurend wisselen van tongval en kle- van de niet dat 3 zal nu dan ook d te krij- na onder ,de scha- kt moge- VELSEN/HELMOND. Het team van de Velsense politie is vrijdag landskampi oen geweer- en pistoolschieten geworden. Samen met 17 teams van de gemeente-, rijkspolitie en marechaussee waren de Velsenaren doorgedrongen tot de finale in Helmond. Het schuttersteam bestaat uit G. van Pijkeren, J. Egner, P. Remmers, J. van Pijkeren en P. Kooger. P. Remmers be haalde een tweede plaats bij het geweer- schieten. ste stuip- aan Ken- ■ek o pde lan uit te rndat, zo den kwa- tschappij, van drie mbestuur •r een half t zouden w bleken m bereid •aten. Het t meer ter besloten t hande- sn slotba- s al vee! stichting lan gege- Corte van ndafreke- Gekraakt. Zaterdag zijn twee van de 36 appartementen van het flatcomplex Bloempoort in Santpoort gekraakt. De overdracht is van groot belang voor de uitbreidingsplannen van de gemeente Aalsmeer, die binnen de huidige grenzen geen mogelijkheden meer heeft voor nieuwbouw. Tot nu toe hebben de twee gemeenten gezamenlijk gewerkt aan de ontwikkeling van een bestemmingsplan voor het gebied Proosdij, dat gedeeltelijk in Uithoorn en gedeeltelijk in Aalsmeer ligt. Het bestemmingsplan voorziet in de bouw van ongeveer duizend woningen. Om juridische problemen bij de uitvoe ring van het project te vermijden is beslo ten de gemeentegrens zodanig te wijzigen dat de hele wijk Proosdij (57,5 hectare) op het grondgebied van Aalsmeer komt te liggen. Het voorstel tot de wijziging zal op 18 december in beide betrokken gemeen teraden worden behandeld. Verwacht (wordt dat de bouw van het project dooi deze procedure geen noemenswaardige (vertraging zal ondervinden.-. VELSEN. Een 36-jarige vrachtwa genchauffeur uit Linschoten reed zater dagmorgen op de oostelijke rijbaan van Rijksweg 6 bij de verkeerslichten voor de zuidelijke tunnelingang een personenauto aan. De auto die stond te wachten voor het rode verkeerslicht, werd twintig meter meegesleurd. De bestuurster, een 36-jari- ge vrouw uit de Bondsrepubliek, is met gebroken ribben en een hoofdwond opge nomen in het Zeeweg Ziekenhuis. De me depassagiers, twee dochters van respec tievelijk 12 en 13 jaar en haar 64-jarige moeder, zijn eveneens met diverse fractu ren en hersenletsel opgenomen in het Zee weg Ziekenhuis. Auto’s beschadigd. In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn in de Pieter Ver hagenlaan in Beverwijk drie geparkeerde personenwagens beschadigd. Hiervan is aangifte gedaan door drie bewoners. Ver moedelijk doordat over de daken en de motorkappen van de voertuigen is gelo pen, is voor enkele honderden guldens schade ontstaan. Dit varende restaurant lag tien jaar achtereen in het Afgesneden Kanaalvak in Alkmaar. Een nieuwe ligplaats werd in Beverwijk gezocht toen de vergunning twee jaar geleden in Alkmaar niet werd verlengd. De „Helena" moest hier wijken voor de bouw van een politiebureau. Pas in september van dit jaar verdween het vaartuig definitief uit de Alkmaarse wateren naar Zaandam voor een grondige onderhoudsbeurt op de scheepswerf Vooruit. De Beverwijk se ligplaatsvergunning was pas toen in het bezit van de reder/eigenaar na nogal hardnekkige tegenstand in de be trokken raadscommissies. Een horecaboot werd door tegen standers als vreemd en daarmee ontoelaatbaar element beschouwd te midden van de normale havenbedrijvigheid. Op de Beverwijkse ligplaats, Handelskade tegenover de Parallelweg, gaat het varende pannekoekrestaurant op 6 november open voor het publiek. ■A''- (Van onze streekredactie) HAARLEM. Er komt geen officieel onderzoek naar de mogelijkheden om op het strand bij de pieren van IJmuiden een stadswijk te bouwen. Het statenlid me vrouw Klaassen van D’66 had hierom ge vraagd. nadat zij in deze krant had gele zen dat drie Delftse studenten een derge lijk plan als afstudeeropdracht hadden gemaakt. Het college van Gedeputeerde Staten zegt nu dat door Provinciale Staten de bouwplekken voor Noord-Holland al zijn vastgelegd. Het dagelijks besquur van de provincie voelt er niets voor om nu elke nieuwe mogelijheid die ter sprake komt apart te gaan bestuderen. Volgens de drie studenten is er op het strand in de zuidelijke oksel van de zuid- pier plaats voor 7500 tot 10.000 woningen, plus bijbehorende scholen, winkels en an dere voorzieningen. De wijk, Zeemuiden, gedoopt, heeft als voordeel boven de an dere bouwlokaties dat de grond al in han den van de overheid is en de bouwkosten daardoor laag kunnen blijven. IJMUIDEN. Scoutinggroep De IJondtrekkers organiseerde op zondag 12 oktober haar 2e loop van dit seizoen. De uitslagen waren: 2.5 km: jongens: 1 Jon v/ Veldt 12.45 min.; 2 Silvio Schaap 13.18; 3 Peter Baars 13.19. Meisjes: 1 Linda v/d Putte 14.53; 2 Barbera Migo 16.05; 3 Edith de Vries 16.47. Op de 5 km: jongens: 1 Leonard Baars 20.26 min; Erik Blomsma 21.12; 3 Frans Roelandschap 22.30. Meisjes: 1 Wendy van Dam 24.03; 2 Jolanda Geldermans 28.15; Nicolette Smit 29.20. Heren: 1 Jaap van Dam 21.10; 2 Rick van Kaam 22.00; 3 Mark Geerlings 22.59. Dames: 1 Ageeth Pijbes 28.10; 2 Mevr. Otte 30.05; 3 A. Sinnema 32.15. Op de 10 km: heren: 1 Kamphuis 37.15; 2. W. L. v/d Mije 38.15; 3 Ben de Vries 38.20. Dames: 1 R. Lissenberg- Smeets 49.00; 2 Marian Rusman-Kastelijn 49.40; 3 A. H. Zwager 54.57. Veteranen-heren: 1 C v/d Lans 40.30; 2 J. H. Laamer 46.47; 3 P. Zwager 54.48. Op de 21 km: heren: 1 H. W. van Doorn 1.26.19 min.; 2 R. de Vries 1.27.07; 3. R. Pijbes 1.31.14. Veteranen heren: 1 N. G. Meijne 1.38.49; 2 K. B. Vis 1.38.54, 3 F. Bieshaar 1.45.00. Opmerkelijk was de prestatie van de reeds 71-jarige Ab Steenbeek die alle scoutinglopen tot nu toe meemaakte en nu de 10 km in 66 minuten aflegde. Inbraak. Uit een aan de Boeweg in Beverwijk geparkeerde auto zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag een etui met autopapieren en cassettebandjes ge stolen. Volgens de 22-jarige eigenaar van het voertuig waren de deuren afgesloten en moeten deze met een valse sleutel zijn geopend. Auto gestolen. Zondag troffen sur veillerende agenten een onbeheerde Volkswagen „Kever” aan op de Betonweg nabij Wijk aan Zee. Van de wagen was de achterruit vernield en bleek de bedrading doorverbonden te zijn. De wagen behoort toe aan een in Wijk aan Zee woonachtige Engelsman die aangifte van de diefstal heeft gedaan. erbin- ■nging ioeve- an lijn or de elang- edorp plaats r half Beroofd. Een 76-jarige vrouw uit Santpoort is zaterdag bij de bushalte aan de Kennemerweg in Bloemendaal be roofd van haar handtas. De twee daders zijn later op de dag in Den Haag door de spoorwegrecherche aangehouden. Zij reisden op de NS-kaart van de beroofde vrouw. TONEEL Stadsschouwburg (Wilsonplein, tel. 319(188) Vandaag en morgen 20 u.. Operettevereniging Hulsbergen met „Polenblut”. Toneelschuur I (Smedesti. 23, tel. 312439) Dinsdag 20.30 u.: Bart Stuyf met „Grey”. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr., tel. 321155) Dinsdag 20.15 u.: Franse liederen door Ruud van der Meer, bariton, en Rudolf Jansen, piano, de Zaak (Kleine Houtstraat) Dinsdag 22 u.: Kwartet Adam Spoor. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr Houtstr., tel. 311004) 15.30. 19 en 21.30 u.: „The big red one”, 12 j. Frans Hals (Fr. Halsplein, tel. 254731) 19 en" 21.15 u.: „Death sport”, 16 j. Lido (Houtplein, tel. 312288) 14. 19 en 21.15 u.: „De sheriff ziet ze vliegen”, a.l. Luxor (Gr. Houtstr., tel. 311865) ,Tess” 3 1 Roxy (KI. Houtstr., tel. 312395) 19 en 21.30 u.: „When a stranger calls”, 16 j. Studio (Gr. Markt, tel. 310033) 19 en 21.30 u.: „Death watch”, 16 j., dinsdag 19 en 21.30 u.: „Vrouwen van Parijs”, 16 j. Filmschuur (Smedestr.. tel. 312439) Dinsdag 21 u.: „Mekaniek”, man vrouw maatschappij. Cinema Quirinus Internationaal (L. Veerstr., tel. 326145) 14, 15.30, 19, 20.30 en 22 u.: „Jill een Schulmadchen”. 16 j. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Met medewerking van Interpol zijn twee Denen door de politie in hun thuisland aangehouden. Zij hebben bekend de daders te zijn van een inbraak die 15 september in een aan de Beverwijk se Pijpkade afgemeerd zeiljacht is ge pleegd. De twee 25- en 36-jarige Denen, beiden vrachtwagenchauffeurs, wisten zich op genoemde datum toegang te verschaffen in de kajuit van het zeilschip. Uit het schip ontvreemdden zij enkele goederen waar onder een radio, een fok, kledingstukken en oliegoed. Bij de inbraak werden zij opgemerkt door een binnenschipper die later de politie waarschuwde. Volgens een verklaring van de twee Denen aan de politie ontdeden zij zich in Duitsland van een aantal gestolen goederen. In hun bezit waren bij aanhouding in Denemarken nog een radio en een donsdeken. Beide chauffeurs zullen de schade vergoeden. Deze feiten vielen reeds meteen te con stateren in „Fly Past”, een mars van Willy Hautvast en continueerden ziéh in „Bist du bei mir” van J. S. Bach, in een arrange ment van Hautvast. Een gedragen, ingeto gen vertolking, goed van nuancering met een acceptabele klankbalans. „Dinos rock”, een dynamisch stukje muziek van Kees Vlak met ritmisch grillige wendin gen, werd gedecideerd neergezet. Het A- orkest besloot met de pittige „March for an anniversary” van Serge Lancem. Na de maar liefst drie kwartier in beslag nemende pauze zat het B-orkest op het podium voor haar aandeel in het pro gramma. Dirigent J. Moone, eerste klari nettist bij de Hoogoven Harmonie, kent het klappen van de muziekzweep ook door en door. In de Loreto Mars van J. Friedriech kwam meteen tot uiting dat hij dit jeugdorkest laat musiceren in de goede betekenis van het woord. Veel aan dacht voor nuancering en voordracht, steunpilaren als dit zijn voor muzikale expressie. Dat er in deze „Nachwuchs” van de BHK goede muzikanten zitten werd vooral bevestigd in Glenn Millers „Moonlight Serenade”. Het overigens goed uitgevoerde „Klokkenfeest” van Henk van Lijnschoten dreigde in de snelle slotmaten ritmisch te derailleren, maar Moone had de zaak weer rap onder con trole. Geïnstrueerd door mevrouw Hennen, onder leiding van maitre Mariëtte van Balen en op muziek van Abba’s „Take a chance on me” onderging het minimajo- rettenpeloton de vuurdoop. Dit pittige op treden van de veelal zeer jeugdige majo rettes oogstte veel bijval; in de toekomst kan de BHK van dit peloton nog veel plezier beleven. De Beverlandlers, eveneens in een eer ste optreden, schotelden het publiek onge veer twintig minuten Beierse muziek voor, met als uitschieters „Pfeffer und Salz” en „Slag auf Slag”. Toch zou er van dit ensemble meer enthousiasme en elan uit moeten gaan, zoals we het gewend zijn van de Beierse orkesten, het was nu alle maal nogal vlak en levenloos. In de muzikale finale van de BHK in al haar geledingen dirigeerde J. Moone de mars „Froh und heiter” van Max Leeman. Moone slaagde erin aan dit grote gezel schap een vederlicht trio t ontlokken. Een waardig besluit van deze goed geslaagde concertavond. treurig stemmende flutspel „Wie is wie” betreft kan je z’n vondst alleen maar relateren aan de kermisachtige, inhouds loze éénactertjes waaruit O’Hirson met veel kunst- en vliegwerk zijn „charmante, lichtvoetige, humoristische en satirische” komedie (citaten uit het programmaboek je) heeft opgebouwd. JOKE DIEBEN—FRERICHS. BIOSCOOP EN THEATER City I, Kennemerlaan maandag 20.00 uur „Zombies”. City II, Kennemerlaan maandag 20.00 uur „Caligula”. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum: Ma. t/m vrij, van 9.30- 17.00 uur. Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen, 18e- eeuwse stijlkamers wo. t/m zo. van 14.00-17.00 uur, van 1 okt. t/m 31 mei. Gemeentehuis: Tel. 19000. Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur. Burgerzaal, ten toonstelling „Langs sluizen en havens”. Ma. t/m vrij, van 9.00-12.00 en 14.00-16.00 uur, t/m 26 oktober. Foyer Stadsschouwburg Velsen, Groeneweg, foto-expositie acht jaar Hauser Orkater, te be zichtigen tijdens theater- en filmvoorstelling. Tot 9 oktober. DIVERSEN Storingnummer openbare verlichting, gas en water 10777. Telefonische Hulp Dienst, 023-326655 dag. 19.00-04.00 ’s nachts, zaterdag en zondag 11.00 04.00 ’s nachts. Alarmnummers: Politie 19033. Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000. Brand weer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Algemene Hulpdienst Velsen: Iedere werk dag van 9.00-11.30 uur, tel 02550-18888. Centraal Orgaan Bejaardenbeleid: Abelen straat 1, IJmuiden op werkdagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464. Gezinsverzorging, hulp aan bejaarden en langdurig zieken, Velserduinweg 52. IJmuiden. Ma. t/m vrij. 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169. Stichting alg. maatschappelijk werk, De Noostraat 4, IJmuiden. Spreekuur dag. 9-10 uur. Tel. 10661. Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945 nr. 90 gebouw De Beurs 4e etage. Spreek uur dokumentatiecentrum na tel. afspraak elke vrijdag 14.00-16.00 uur, tel. 02550-19142. Sociaal Advies Bureau: spreekuren dinsdag 9-10 uur Cultureel Centrum. Moerbergplant- soen IJmuiden, 11.00-12.00 uur De Mei, Geel- vinckstraat 28. Velsen-Noord, 14.00-15.00 uur De Haven, Schipbroekenweg 6, Santpoort-Noord, 16.00-17.00 uur De Abeel, Abelenstraat 1, IJmuiden-Oost. Sociale Dienst, Spaarnestraat 2, IJmuiden, maandag t.m. vrijdag 9.00-10.30 uur nieuwe kliënten, voor andere kliënten ook op afspraak, maandag t.m. donderdag 9.00-10.30 uur kliënten Wet Werkloosheidsvoorziening of Rijksgroeps Regeling Werkloze werknemers, tel. 02550- 19124. Centrale bibliotheek. Plein 1945. dinsdag 10.00-12.30, 14.30-17.30 en 19.00-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96, dinsdag 15.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort, Crocussenstraat 1, dinsdag 10.00-12.30 uur.Tijdens openingsuren expositie foeliegrafie door Hanneke de Vries t/m 15 okt. Filiaal IJmuiden-West, Zeewijkplein 27-29. Dinsdag 10.00-12.30 uur volw. en tieners, 19.00- 21.30 uur alle leeftijden. Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177, dinsdag 19.00-21.30 uur volwassenen. Uitleenpost „Breezicht”, Keizer Wilhelm- straat. Woensdag 16.00-17.00 uur: Bejaarden. Uitleenpost in de Moerbergschool, Kanaal straat. Woensdag 14.00-15.30 uur. Jeugd. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk plein 260, tel. 20650 van 11.00-12.00 uur. 10.00- 11.00 uur spreekuur kruisverenigingen, 11.00- 12.00 uur spreekuur wijkpostleider. Buurthuis De Brulboei, Kanaalstraat 228, maandag 18.00-19.00 u. spreekuur huurdersver. Velsen. Voor dringende zaken, tel. 21791 M. Hoek. Handenarbeidcentrum, Andreaweg, Velsen- Noord, Open: maandag 13.30-21.30 uur, dinsdag t/m vrijdag 9.30-21.30 uur, zaterdag 9.00-12.00 uur. Recreatiebad De Hoogeberg, Trompstraat, dinsdag 6.45-8.00, 12.00-13.30, 16.00-17.30 en 19.30- 20.45 gemengd zwemmen, 9.30-10.20 da mes en bejaarden. 9 00-18.00 peuterbad, 7.00- 22.00 solarium. Kinderboerderij Velserbeek, Velsen-Z. Ge opend: zon- en feestdagen en woensdagmiddag 14.00-17.00 uur. BIOSCOOP EN THEATER Kennemer I, Zeestraat, maandag 19.30 uur „Caligula”. Kennemer II, Zeestraat, maandag 20.00 uur „Yanks”. Luxor I. Breestraat, maandag 19.00 en 21.30 uur „Met ’n tweeling gaat ’t beter”. Luxor II, Breestraat, maandag 19 en 21.30 u. „Laura, een jonge vrouw ontdekt de liefde”. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Centrale bibliotheek, Kerkstraat 44. dinsdag 14.00-17.00 uur volw., 15.00-17.00 uur jeugd. Jeugdbibliotheek Meerestein, K. Smithstraat- 110a. dinsdag 15.30-17.00 uur. Dienstencentrum voor bejaarden, Kerk straat, maandag t/m vrijdag geopend van 9.00- 17.00 uur. Animal Farm, W Alexanderplantsoen, ge-‘ opend woensdag 13.00-17.00 uur. Stichting alg. maatschappelijk werk, K. Delfsweg 1, Beverwijk. Spreekuur op werkda-, gen van 9 tot 12.30 uur. tel. 26177 (ook voor Wijk- aan Zee en Castricum). Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945 nr. 90 gebouw De Beurs 4e etage. Spreek--., uur dokumentatiecentrum na tel. afspraak, elke, vrijdag 14.00-16.00 u„ tel. 02550-19142. DIVERSEN Alarmnummers; Politie 41444. brandweer 32132, milieuklachten 96000. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45, dinsdag' 14-17 uur volw., 15.00-17.00 uur jeugd. Filiaal Beneluxlaan, dinsdag 14.00-17.00 uuri volw., 15.00-17.00 uur jeugd, tijdens openingsu- - ren expositie Kees Heesterbeek t/m 29-10. Kinderboerderij, Vrjjburglaan, maandag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.15-16.45 uur. Speeltuin Poelenburg, H. Pootstr., dagelijks van 10.00-12.0 uur en 13.30-17.30 uur geopend Stichting alg. maatschappelijk werk, V.d. Hoopstraat 2". Beverwijk, spreekuur werkda gen van 9.00-17.00 uur. Tel. 30766. Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945, gebouw De Beurs. 4e etage. Spreekuur dokumentatiecentrum ha tel. afspraak elke vrij dag 14.00-16.00 uur. Tel. 02550-19142

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 7