Ervaren hoofd administratie (m/v) elektrisch fotolasser janskliniek boonsira makelaardij bv telefoniste/receptioniste vakbekwame cv-monteurs ziekenfondsraad unit-opzichter a) ziekenverzorgenden (alle diensten) b) ziekenverzorgende (avonddiensten) cjziekenverzorgenden (ochtenddiensten) I gevorderd assistent accountant (m/v) ASSURANTIEADVISEUR S3 I I I FLUOR NEDERLAND B.V. I personeelskonsulent(e) I F mariastichting m/v 1 1 30 L I Op ons kantoor is plaats voor een 1 STANDPLAATS AMSTELVEEN. IR Schriftelijke sollicitaties, die strikt vertrouwelijk worden behandeld, te richten aan Direktie Tay-Plast B.V. Postbus 282, 1970 AG IJmuiden. Om dit te kunnen realiseren is het nodig dat hij: beschikt over een assurantiediploma; in het bijzonder op de hoogte is met de financie ring van onroerend goed; in staat is samen te werken in teamverband; bereid is om ook buiten de normale kantooruren te werken. Salaris en indiensttreding in overleg. Geïnteresseerden worden verzocht zich schriftelijk te wenden tot onderstaand adres. Ter opvolging van de huidige functionaris zoekt Melkunie Velsen contact met kandidaten voor de functie van U rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfs directeur. Naast het voeren van de bedrijfs administratie en periodieke verslaglegging conform concernrichtlijnen verwachten wij uw wezenlijke bijdrage in de ontwikkeling van beleidsalternatieven die het bedrijfs resultaat kunnen verbeteren. Voor deze functie denken wij aan iemand van ca. 30 jaar met een middelbare oplei ding. aangevuld met een administratieve kennis op het niveau van MBA en SPD I of daarvoor studerend, die als een volgende logische stap in zijn of haar loopbaan een zelfstandige functie ambieert. taak standplaats Een psychologisch onderzoek waarvan de resultaten, voor rapportering aan de onder neming, met betrokkenen worden bespro ken. maakt deel uit van de selectie-proce- dure. RIDDERSTRAAT 32 2011 RS HAARLEM TEL. (023) 31 92 82 GTI Warmtetechniek Weesp bv 1 Fonteinlaan 7 (vlakbij Dreefzicht) Haarlem. Tel. 023—319192* ervaren en representatieve ('s ochtends van 8-12 uur). Vereisten: leeftijd 20 - 25 jaar; opleiding MAVO/HAVO; ervaring opgedaan als telefoniste; spreekvaardigheid in Frans, Duits en Engels. die in staat is de afdeling assurantiën naar een zelfstandige positie te laten groeien en daarin zelf mee wil „groeien”. GTI Warmtetechniek Weesp bv w T H T Wij zijn gehuisvest in een modern nieuw pand en bieden een prettige werksfeer in een dynamische en zakelijke sfeer. Nadere informatie omtrent deze functie wordt u gaarne verstrekt door de heer A P van Doornik, bedrijfsdirecteur Melkunie Velsen. Tay-Plast B.V., kunststof bouwmaterialen handel te IJmuiden, zoekt voor indiensttreding per 1 december 1980 een part-time vereisten salaris Belangstellenden nodigen wij uit hun sollici tatie te richten aan de heer A.H.C. de Kort, Hoofd Personeelszaken. CMC Melk unie b.v., sector consumptie-melk.pro- dukten, Johan de Wittlaan 13, 3445 AG Woerden. CMC NoordHolland Groep is een onderneming in coöperatief verband welke zich bezighoudt met de produktie. verkoop en distributie van een breed assortiment melk en melkprodukten. In de onderneming zijn zo n 4000 medewerkers werkzaam in meer dan 20 vestigingen. Organisatorisch zijn de activiteiten ondergebracht in drie sectoren, waarvan de sector consumptiemelkprodukten een 9-tal produktie distributievestigingen omvat, voornamelijk in het westen van het land. Tot de werkzaamheden zullen onder meer behoren: - opstellen van de jaarbegroting - analyseren en interpreteren van bedrijfs resultaten en eventuele afwijkingen van de begroting - opstellen en verzorgen van een manage ment informatiesysteem - ontwerpen, invoeren en bewaken van administratieve procedures in het bedrijf - leidinggeven aan de bedrijfsadministratie met 8 medewerkers. Ingenieursbureau HAARLEM w* R.K. ZIEKENHUIS HAARLEM Material Controllers Voor de Verplegingsdienst vragen wij: Tewerkstelling in Overspaarne. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Uil Y I ■m—BEl met ruim 500 bedden en ca. 1000 mede werk (st Iers. De afdeling personeelszaken bestaat momenteel uit een hoofd, twee personeelskonsulenten en vier (waarvan één part time) administratieve medewerk (st)ers. Hieronder wordt verstaan een funktionaris, die voor een aantal diensten /afdelingen, die tezamen een sektor vormen, een totaalpakket personeelswerk verricht. De dagelijkse gang van zaken, alsmede de ver dere uitbouw van aktiviteiten, doen de behoefte ontstaan aan een derde Tevens wordt een aktieve inbreng verwacht bij de verdere uitbouw en ontwikkeling van het sociaal beleid binnen het ziekenhuis. Voor het vervullen van deze met grote mate van zelfstandigheid uit te oefenen - funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met: - middelbare vooropleiding en een voltooide H.B.O. opleiding (bij voorkeur personeels werk); praktische ervaring. Op de arbeidsovereenkomst is de C A.O. ziekenhuiswezen en de P.G.G.M. pensioen regeling van toepassing. De medewerkenden van de dienst Personeels zaken zullen bij de selektie betrokken worden. Tevens wordt gebruik gemaakt van de diensten van een psychologisch adviesbui eau. Het spreekt voor zich dat zelfstandigheid, krea- tiviteit en inventiviteit voorwaarden zijn om goed te kunnen funktioneren als personeels- konsulent. Hij/zij zal zich o.a. bezighouden met: het verzorgen van wervmgs en selektie aktiviteiten, zowel in als extern; het toepassen van arbeidsvoot waarden en overige rechtspositieregelingen; - het initiëren en/of begeleiden van werkoverleg; - het helpen en begeleiden van mensen bij het vinden van oplossingen voor problemen ver band houdende met de werksituatie. het houden van toezicht op machine- en ketelinstallaties en het geven van leiding aan bedieningswerktuigkundigen in conti nudienst. velsen Binnen de afdeling Piping Engineering Design opereert de sektie Material Control die voor een belangrijk deel verantwoordelijk is voor de goede voortgang van de projekten. Daartoe wordt geanticipeerd op de gegevens van de afdeling Design, welke worden doorgespeeld naar de afdeling Inkoop en zo nodig weer worden teruggekop peld. Deze sektie vervult een sterk koördinerende funktie die ertoe moet bijdragen dat de projektvoort- gang volgens schema verloopt of ade- kwaat wordt aangepast en dat de materialen in de juiste kwaliteit en kwantiteit de bouwplaats bereiken. Voor deze groep zijn wij op zoek naar administratief ingestelde MTS-ers. bijvoorkeur Werktuigbouwkunde. Ook kandidaten met een gelijkwaar dige opleiding komen in aanmerking. Wij vragen van hen enige jaren erva ring als material controller, een rede lijke beheersing van de Engelse taal en goede kontaktuele eigenschappen. Voorts: het vermogen om initiatief te nemen en problemen op hun juiste waarde te schatten. Verantwoordelijkheidsgevoel met be trekking tot schema's en kontrakten is een vereiste. Bekendheid met de petro-chemische industrie strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Heeft u belangstelling? Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Fidder, Chief Piping Engineering, telefoon (023) 33 90 20, toestel 2190. Telefonische införmatie wordt u gaarne'verstrekt door de afdeling Personeelszaken, telefoon (020) 43 47 47, toestel 251 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de algemeen secretaris van de Ziekenfondsraad, onder vermelding van vac. nr. 030/A, Postbus 396, 1180 BD Amstelveen. Arbeidsvoorwaarden Het salaris kan, afhankelijk van Opleiding, leeftijd en ervaring, oplopen tot maximaal f. 4.523,— (norm 1 juli 1980) bruto per maand. Verdere promotiemogelijkheden zijn aanwezig. De overige arbeidsvoorwaarden zijn vrijwel gelijk aan die van de Rijksoverheid, waaronder een gun stige studiekosten- en studieverlofregeling, alsook een reis- en verhuiskostenregeling. De afdeling Bijzondere Opdrachten is o.a. belast met analyseren en beoordelen van begrotingen en jaarrekeningen van instellingen werkzaam in de gezondheidszorg. De gevraagde medewerk(st)er dient na een ruime inwerkperiode in staat te zijn om zelfstan dig onderzoeken te verrichten en hierover schrif telijk te rapporteren. Wij denken hierbij aan een kandidaat met bijvoor beeld een van de volgende opleidingen: NIVRA- propeadeuse, MBA, SPD I.HEAO. Bereidheid tot verdere studie noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscen- trum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho-geriatrische bewohers, valt eveneens onder de orga nisatie van de Janskliniek. Funktie B: Vereisten: Staatsdiploma’voor ziekenverzorgenden. Diensten: Het dienstrooster is gebaseerd op een 12 1/4-urige werkweek, t.w. drie avonden werken, zes avonden vrij. Hierin zijn ook weekend diensten begrepen. Werktijden: 17.45 - 23.00 uur. Tewerkstelling in Overspaarne. Verzoeken om telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de dienst Personeelszaken van de Uw sollicitatie gelieve u te lichten aan het hoofd personeelszaken bij wie ook telefonisch inlichtingen kunnen woiden ingewonnen (tel. 023 31 91 10, toestelT 196), Van Heythuijzenweg 12003 BR Haarlem. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen. diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken. Sollicitaties te richten aan: afdeling Personeelsza ken van Pampuslaan 96, 1382 JR Weesp, telefoon (02940) 15252, (vragen naar de heer Dubbers). Doelstelling: De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toe zichthoudend orgaan op het terrein van de gezondheids- zorgverzekering (Ziekenfondswet en A.W.B.Z.). Het Secretariaat omvat ca. 275 mede werkers die zich, binnen het kader van voornoemde wetten, bezighouden met het behandelen van me- disch/sociaie, juridi sche, verzekerings technische en finan ciële aangelegenhe den. Bij de Accountantsdienst van de Ziekenfonds raad is op de afdeljng Bijzondere Opdrachten plaats voor een Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van kode 843/HDC richten aan de afdeling Personeels zaken van Fluor B.V., Europaweg, Postbus 634, 2003 PD Haarlem. A rr E w D Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Bij Fluor Nederland werken thans ruim 1.000 mensen in verschillende disciplines in ons 1 kantoor te Haarlem. 1 pa lar ki de In du da: I eei wo zin rijl wii Sp cat Td te Na zoekt voor haar werken in en rondom Am sterdam: D T T T Ti •bONBM Prof. J.H. Bavincklaan 2, 1183 AT Amstelveen. 1 diploma scheepswerktuigkundige B of werktuigkundige in centrales B (volledig). nader overeen te komen. tot scl na de he vo 1 zie die rie ku scl sp< evt wa Ka mt vai de di£ de Ka Funktie A: Vereisten: Staatsdiploma voor ziekenverzorgenden. Diensten: Het dienstrooster is gebaseerd op een 40-urige werkweek, incl. onregelmatige diensten. Tewerkstelling in de Janskliniek of Overspaarne. Funktie C: Vereisten: Staatsdiploma voor ziekenverzorgenden. Diensten: Het dienstrooster is gebaseerd op een 8 3/4-urige werkweek. Werktijden: 08.00-12.00 uur. Werkdagen: week Izaterdag, zondag, vrijdag, week II: woensdag, donderdag, week III: maandag, dinsdag. Na week III volgt week I, enz. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8%. gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal. De Mariastichting is een algemeen ziekenhuis

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 30