v< kwaliteitscontroleurs k V het vaste buro de rijksoverheid vraagt ervaren sekretaresse duplicating operators 681 voor tijdelijk werk h.b.o./m.b.o.-i.w.-er (m/v) of h.b.o./m.b.o.-v-er (m/v) verpleegkundige (m/v) Ik werk met plezier in muziektherapeuten (m/v) LERAAR/LERARES aktie DIRECTIE SECRETARESSE inkoop medewerker/ster ,1 d( Ik werk met plezier LTS-er metaal/ leerling-behangdrukker met de leeftijd van 21 jaar, die bereid is een vast dienstverband aan te gaan, bij relatie buiten Haarlem. Aktie 68 Uitzendburo zoekt met grote spoed: (part-time) Een reserve sluiswachter Hoogheemraadschap het vaste buro aktie 681 voor tijdelijk werk Staten Bolwerk 3 Tel. 023-313100/314350/312170 Haarlem Draaiers/frezers RODE KRUIS ZIEKENHUIS, CHR. TECHNISCHE SCHOOL stichting centrum st.bavo noordwijkemout HTS-er W.T.B. HTS-er Bouwkunde HTS-er scheepsbouw LTS-ers V.E.V. d: van tuss nooi den Scheepswerktuigkundige Instituut voor Epilepsiebestrijding Intersite van Rijnland Koninklijke Volker Stevin RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK g administratief medewerkers (mni./vri.) Haarlem (postcode 2035 VB) Floris van Adrichemlaan 1, tel. 023-335148 <0 voor 8 lessen CREATIEF TEKENEN aan de brugklassen Meer en Bosch De Cruquiushoeve Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. «k concern. vac. nr. 0-8587/1757 |S Wij vragen zo spoedig mogelijk een Vac. nr. 0-8645/1757 De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature voor een zoekt een Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling plv. hoofd (mnl./vrl.) rijkselektriciteitswerken Haar taak zal bestaan uit het verrichten van werkzaamheden voor de Sociaal Wetenschappelijke en Verplegende Staf. Gevraagd wordt: -Opleiding Pedagogische Akademie met specialisatie muziek, of een opleiding muziektherapie, of conservatoriumopleiding (a.m.v. of schoolmuziek), of gelijkwaardige opleiding c.q. ervaring. - Persoonlijke eigenschappen, die de geschiktheid voor de funktie bepalen, zoals: goed kunnen luisteren en waarnemen, goed kontakt kunnen leggen, interesse voor het werk, zich duidelijk kunnen uitdrukken, enz. Salaris nader overeen te komen, afhangende van opleiding en ervaring. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen aan Hoofd Personeelsdienst Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W. van Geldre, Hoofd van de Afd. Muziektherapie (toestel 316). Bij de sectie waterstaatkundigbeheer van de technische dienst kan worden geplaatst die zal worden belast met de bediening van de Grote Sluis te Spaarndam en het verrichten van alle voorkomende onder houdswerkzaamheden aan gebouwen, kunstwerken, wegen en terreinen. Aanstelling zal geschieden in de rang van waterschaps ambtenaar III, tegen een bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van minimaal f 1.753,- en maximaal f 2.187,- (excl. de toeslag ad f 26,-). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaar den zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, met vermelding van vakaturenummer 80-WB-22. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat. Directie Noord-Holland Functie-informatie: assisteren van het hoofd bij het voorbereiden en toezicht houden op onderhouds- en uitbreidingswerken van mechanische en elektri sche installaties van sluizen, bruggen, tunnels en ge malen; begeleiden van de met onderhouds-, reparatie-en storingswerkzaamheden belaste me dewerkers in de werkplaats en diverse objecten. Vereist: diploma HTS werktuigbouwkunde of scheepswerktuigkunde; leidinggevende ervaring en ervaring in het ontwerpen, uitvoeren en onderhou den van mechanische installaties; rijbewijs BE Erva ring op het gebied van elektrische installaties strekt tot aanbeveling. Standplaats: IJmuiden. Salaris: max. f 4033.- per maand Sollicitaties inzenden vóór 14 november 1980. Ministerie van Justitie Griffie Arrondissementsrechtbank Vac. nr. 0-8644/1757 evt. deeltijdarbeid Functie-informatie: medewerking verlenen bij het verrichten van administratieve werkzaamheden; typewerkzaamheden. Vereist: ten minste diploma MAVO 4; type-ervaring en goede beheersing van de Nederlandse taal. Salaris: max. f 2187,- per maand (bij volledige werk week), met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Functie-informatie: administratieve werkzaamheden waarbij de functionaris werkzaam is naast één of meerdere leden van de rechterlijke macht; type werkzaamheden. Gevraagd: b.v.k. diploma HAVO; type-ervaring: goede beheersing van de Nederlandse taal Salaris: max. f 2324 - per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Voor beide functies geldt; Het is mogelijk de zgn. P(rimaire) opleiding te vol gen. Standplaats: Haarlem Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer L. Christophe, onder nr. (023)-31 9210, tst. 247. Sollicitaties inzenden vóór 8 november 1980. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.52. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de koördinator Cees Callaars. toestel 2050. Salarisgrenzen: f2091,08 - f2751,37 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden. Voor het vervullen van deze funktie is nodig: diploma MAVO/HAVO, een goede beheersing van de Nederlandse taal, enige kantoorervaring, bekendheid met diktafoonwerkzaamheden. Geboden wordt: een zelfstandige werkkring, een salaris tot maximaal f 2.751,37 bruto per maand, bij volledig dienstverband, exclusief de wettelijke toeslag. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Voor het centrale sekretariaat op het medisch centrum van "De Cruquiushoeve" zoeken wij met ingang van 1 december 1980 een ervaren sekretaresse voor de middagen (20 uur). Haar werkterrein omvat grond- en bodemonderzoek, zowel te land als ter zee. Voorts verricht het bedrijf op zeer ge avanceerde wijze geologische en topografische metingen. In verband met uitbreiding van activiteiten zoekt Intersite momenteel versterking voor de inkoop/transport afdeling. Geplaatst kan worden een De inkoop-activiteiten hebben betrekking op onderdelen van boormachines, het bijbehorend rollend en stationair materieel en uitrusting voor het maken van waterputten alsmede meet- gereedschap en benodigdheden voor grondonderzoek. De functie staat open voor iemand met een opleiding op het niveau van, bij voorkeur, MTS werktuigbouw. Ervaring is niet strikt vereist. De aan te stellen medewerker/ster zal niet A ouder zijn dan 25 jaar. A Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Intersite bv, Kennemerplein 1, Postbus 6240, 2001 HE Haarlem.j Sollicitaties worden gaarne door het bestuur ontvangen binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze een Christelijke levensovertuiging hebben. CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. Nijverheidsweg 32 - 36 2031 CP Haarlem. die in drie-ploegendienst de ver antwoording zullen krijgen voor de kwaliteit van de geproduceerde casette-tape. Een goed gehoor is noodzakelijk voor deze funktie. Leeftijd vanaf-18 jaar. De opleiding tot kwaliteitscon troleur geschiedt ook binnen het bedrijf. Een deel daarvan is de cassette- afdeling waarin onze musicasset- tes van mastertape tot verpakt eindprodukt worden vervaardigd. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand, (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Interesse Meer weten Wij zullen u graag voor een ge sprek ontvangen als u daarvoor even een afspraak maakt met de heer Markesteyn, telefoon 023 - 3I 94 10, toestel 332). en alj da is st< ge ge toi ge mi voor langere tijd in IJmuiden Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd Personeelszaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenr. 09/DL/HDC. Wij stellen daar tegenover een boeiende funktie in de dynami sche muziekwereld met vele in ternationale kontakten en een goed salaris plus een paar aan trekkelijke extra’s, zoals: studie kostenregeling, doorgaans een financiële einde-van-het-jaar handruk en u werkt in de platen- bizz dus S/ wee wek 222 heef San gist* O< gew aan. gist* Of t beki Het Psychiatrisch Ziekenhuis ’’Sancta Maria” te Noordwijk vraagt twee VONDELLAAN 13, 1942 LE BEVERWIJK Wij vragen op korte termijn: psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z H Tel. 02523-8244 Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout voor constructiewerkzaamhe- den, bekendheid met machine bouw is een vereiste. Het werk is voor langere tijd in Am sterdam. als betontekenaar, voor langere tijd buiten Haarlem. ervaring met het tekenen van dek-indelingen is noodzakelijk. Het werk is voor langere tijd bij relatie in Beverwijk. Heeft ii interesse? Bel op of kom even langs bij: Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 of 023-312170 Haarlem voor elektrotechnisch onder houd bij cliënt in Haarlem-Cen- trum. I Dit ontw dat c dag gel i groej yan tnacf Werk Doi Ook I gezot men grote depi korte 1 raad het baan houd maar On verst raad regel colle bevo gemi op h De i bevo raad telijk jaar moei gebr mint tenrr depu ren. te w In tev.e zijn ledei breic Werktijden drie-ploegendienst zijn: van 06.45 tot 15.00 uur. van 14.45 tot 23.00 uur, van 22.45 tot 07.00 uur. Weekends vrij. Aktie 68 zoekt met spoed: in het bezit van diploma V.D.-A voor controle werkzaamheden en het bewaken van stoomke tels in een centrale van een grote relatie in de IJmond. De werkzaamheden worden verricht in ploe gendiensten en kunnen voor zeer lange tijd zijn. Heeft u interesse? Bel dan op of kom even langs bij Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patiënt participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Een belangrijk onderdeel van haar werk zaamheden is het notuleren van diverse ver gaderingen, waarvoor een perfekte beheer sing van de Nederlandse taal en een goede redaktionele vaardigheid noodzakelijk zijn. Zij die uit ervaring weten hoe veelomvattend de functie van directie-secretaresse is en menen op grond van persoonlijkheid en op leiding aan de hoge eisen te kunnen voldoen, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie te sturen aan het hoofd personeelszaken van het De medewerker/ster in kwestie gaat zich, aanvankelijk als assistent(e) maar na verloop van tijd zelfstandig, bezighouden met het bestellen van goederen, het toezicht houden op een stipte aflevering en het verkrijgen van de benodigde docu menten voor verzending van de goederen naar het buitenland. die in drie-ploegendienst de leiding krijgen over een klein team, dat met moderne appara tuur muziek kopieert op cassette tape. Leeftijd vanaf 25 jaar. Wij verlangen enige jaren voort gezet onderwijs richting techniek, bijvoorbeeld MTS. De opleiding tot operator ge schiedt binnen het bedrijf. Taak: Het in samenwerking met een kollega en een assistent verzorgen van de muziektherapie voor de diverse kategorieën van patiënten in het ziekenhuis (opname, lang verblijf, zwakzinnigen, bejaar den). De werkkring is afwisselend door de verschillende soorten groepen waarmee wordt gewerkt. met diploma B of een ervaren Spi CBS GRAMMOFOONPLATEN B.V. is het in Haarlem gevestigde pro- duktiebedrijf voor alle Europese verkoopvestigingen van een we reldomspannend Amerikaans

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 32