Assistent-accountant? En bevalt het? ervaren assistent-accountants ifii Klynveld Kraavenhof& co Free-lance werken op de afdeling Abonnementenbeheer van uw favoriete bladen. In Haarlem. J- MEDEWERKER/STER ADMINISTRATION DEPARTMENT WERK BIJ Canon (De bliksemsnelle groeier!) 19 8 0 OKTOBER ZATERDAG 25 22 ALGEMENE SECUNDAIRE ARBEIDSVOORWAARDEN Misschien heeft Canon de baan waarop u gewacht heeft... - In Haarlem aan het Stationsplein is Medianet gevestigd, een bedrijt dat zich bezighoudt met de abonnees van vrijwel alle grote Nederlandse publieks tijdschriften. Wij zorgen ervoor dat u en alle andere abonnees elke week keurig het blad in de bus krijgen. Daar hebben we het soms razend druk mee.Endaarzit’emnunetde kneep. Van kandidaten verlangen wij: goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal goede typevaardigheid accuratesse gevoel voor cijfermatig werk flexibiliteit m.b.t. wisselende werkzaamheden Naast een salaris dat zonder meer goed en in overeenstemming is met de verantwoordelijkheid van beide funkties, kent Canon de volgende emolumenten: 8% vakantiegeld bonusregeling goede studiekostenregeling gratis ongevallenverzekering goede reiskostenregeling Gevraagd: Dames die wat geld willen bijverdienen. Dames die eens per maand inspringen om die top-drukte op te vangen. Daar gebruikten we tot nu toe uit zendkrachten voor, maar u be grijpt dat dat niet ideaal is. Steeds opnieuw inwerken is moei- Free-lance, want dat is het aardige van deze baan! Het zal maar zelden voor- Het werk. We kennen op de afdeling twee hoofdtaken, te weten Klantenservice en Produktie. van abonnementen en het ver werken van adreswijzigingen. Alhoewel we in ons bedrijf streven naar "all-round mede werksters" - die beide taken kunnen doen - zoeken we nu medewerksters voor öf Klanten service öf Produktie. In de loop van de tijd zorgen wij ervoor dat u beide taken leert kennen, maar u begint wel met één van beide. Zelfstandigheid. Hoewel er altijd mensen aanwezig zijn waarop u kunt terugvallen, is het toch de bedoeling dat u zo zelfstandig mogelijk werkt. Dus zélf een aantal beslissingen nemen, zélf pro- Klantenservice omvat het goed en korrekt afhandelen van het vele telefonische kontakt met onze abonnees. Op alle vragen Lijkf hef u wat? Denk dan eens over ons aanbod na. Of beter nog, schrijf een bondige sollici tatiebrief of bel naar Medianet BV Personeel Organisatie, Stationsplein 86,2011 LN Haarlem, Telefoon 023-173211 Sollicitaties kunt u richten aan: Canon Verkooporganisatie Nederland B.V. Afd. Personeelszaken, mevr. W. M. B de Graaft, Van Leyenberghlaan 221, 1082 GG Amsterdam. Tel. 020-448950. lijk als het zo druk is. Daarom zoeken we "vaste" medewerksters, die opgeroepen kunnen worden als we handen te kort komen. En dan meteen volop meedraaien willen we een goed antwoord geven en klachten of problemen proberen we zo snel mogelijk af te handelen. Aan de andere kant is er Produktie. Dit zijn in hoofdzaak beeldscherm (data-entry)- komen dat alle medewerksters aktiviteiten, zoals b.v. het invoeren t tegelijk nodig zijn, maar dat is juist het prettige. Als i u namelijk opgeroepen I wordt en het komt u I toevallig slecht uit, dan i vragen we gewoon een van i uw kollega's. I Geen ongelegen verplich - I tingen voor u, geen I probleem voor ons. U werkt alleen wanneer het u Voor ons kantoor te Heemstede, Cruquiusweg 29, zoeken wij welke o.m. tot taak zal krijgen: verwerking van verhuur- en onderhoudskontrakten voorkomende werkzaamheden met betrekking tot fakturering en debiteurenadministratie verzorging van korrespondentie. Het salaris. Over het salaris is in deze advertentie weinig te zeggen. Het is afhankelijk van het aantal uren dat u gaat werken. Net als bij een uitzendbureau. bleempjés oplossen, zélf ini tiatieven nemen als het nodig is. En we vragen nog meer van u, nauwkeurigheid bijvoorbeeld (één cijfertje verkeerd betekent een kwaaie abonnee...) en een dienstverlenende instelling. Liefst ook een onverwoestbaar humeur en een beetje kollegialiteit, maar dat had u al begrepen... De vereiste kennis ligt op LEAO/MAVO-nivo, waarbij type- ervaring zéér, zéér welkom is! De leeftijd? Eigenlijk vinden we dit niet zo belang rijk, maar we denken aan ca. 18-40 jaar ïlfllllliïr J J ACCOUNTANTS I tinge I probl 11 rcxzcïi uitkomt - dat is het voordeel van free-lance werken! S o: I t. Bersnneel Indien je geïnteresseerd bent, maak dan een afspraak voor een oriënterend gesprek met de afdeling Personeelszaken. Van Eedenstraat 16, 2012 EM Haarlem Telefoon 023-31 92 23 Wij denken aan enthousiaste, jonge mensen, die oog voor de toekomst hebben, de NIvRA- of SPD-studie volgen en beschikken over enige jaren praktijk ervaring. Wij verwachten dat zij zich via interne cursussen (van ons bureau opleidingen) en externe cursussen verder willen ontwikkelen Wij werken met kleine controleteams vanuit een groot aantal vestigingen aan opdrachten, die liggen op het terrein van de accountantscontrole, de admini stratieve organisatie en de advisering in brede zin (financieel, bedrijfseconomisch, fiscaal) Onze opdrachten-portefeuille is gevarieerd van samen- Amsterdam Almere Amersfoort Apeldoorn Arnhem Breda Deventer Dordrecht Drachten Eindhoven s-Gravenhage Groningen Haarlem Heerlen Hengelo s-Hertogenbosch Hoorn Leeuwarden Middelburg Nijmegen Rotterdam Utrecht Zwolle Antwerpen Barcelona Brussel Dusseldorf Hamburg Londen Madrid Milaan Ffcrijs Zug Zurich Bogota Buenos Aires Caracas Curacao Jakarta Montevideo New York Paramaribo Rio de Janeiro Salvador Sao Ffeiulo Sint Maarten (Ned Antillen» Wie enkele jaren ervaring heeft, weet dat natuurlijk wel. En wie zich thuisvoelt in de accountancy, is zeker al bezig met de NIvRA- of SPD-studie. Maar heb je in je huidige werkkring voldoende ontplooiings mogelijkheden? Heb je wel eens gedacht aan een groot accountantskantoor? Doordat ieder controleteam deel uitmaakt van het grote geheel kunnen wij de voordelen daarvan combineren met de aantrekkelijkheden van de kleine werkgemeenschappen. Ons grote kantoor biedt de voordelen van het kleine en daarboven natuurlijk zeer veel kansen voor persoonlijke ontplooiing en doorgroei stelling en omvat opdrachten van grote, middelgrote en kleinere ondernemingen Wij maken deel uit van een internationaal samenwerkingsverband van accountantskantoren over de gehele wereld (Klynveld Main Goerdeler).. Wij zoeken aanvulling van onze controleteams met Het aantal kopieerapparaten neemt steeds meer toe. De afzet van Canon kopieerapparaten wordt daardoor ook groter Canon maakt dan ook al jaren perfekte kopieerapparaten. Een gegeven dat steeds meer bedrijven en instellingen inzien SPRING ES IN BM UBELII, MARGRIET WW, STORUf... X S'

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 22