k? in minicomputers. JI er alpha engineering won iKB O BF® M S H B U UI IIKI ■Illlll-B.l Digital, de nummer 1 WRIGLEY NV 8! >11'® aankomend project-planner I» een jonge medewerk(st)er secretaresse op managementniveau uitgeversmij diligentia bv vertegen woord iger voor het rayon Amsterdam/Noord-Holland. 5 WjfB rnnn Si®Sffim rrrrmH-r. niTlLvJ h ’BP» mos® 23 1980 - L Voor het hoofd van een van onze uitgeefgroepen zoeken wij een riem. ^*1 - -- - - OKTOBER 25 Hij dient bij voorkeur woonachtig te zijn binnen de driehoek Amsterdam/Zaandam/Haarlem. Leeftijd tussen 23 en 28 jaar. Een aktieve jonge man met als taak onze kwaliteitsprodukten bij de detail handel te verkopen en te presenteren. Daarbij kan hij rekenen op een uit stekende verkoopbegeleiding in een jong en enthousiast team. Voor deze funktie denken wij aan iemand met MAVO-opleiding of gelijk waardig. Verkoopervaring is meegenomen, maar niet noodzakelijk. Wrigley N.V. is een jonge dochteronderneming van ’’the Wm. Wrigley Jr. Company” in Chicago. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste vereisten salaris De juiste man kan rekenen op een uitstekend salaris, een bonusregeling en een goede onkostenvergoeding. Een auto zonder reklame, voor zowel zakelijk als privé gebruik, staat tot zijn beschikking. Bent u geïnteresseerd? Richt dan uw sollicitatie aan Wrigley N.V., Postbus 315, 1180 AH Amstelveen. Voor nadere telefonische informatie kunt u vragen naar Ingrid Hahne. Na het volgen van een basis opleiding zal hij zich - onder leiding van de Senior Project-Planner - verder moeten bekwamen in het vak. Uiteindelijk zal hij zelfstandig de complete planning ten behoeve van projecten (het ontwerp en de bouw van f abrieken) moeten kunnen opstellen en bewaken. Dat wil zeggen planning van engineerings- activiteiten, van materiaalaanschaf en van de montagewerkzaamheden. Vereist zijn een gedegen basis opleiding (bij voorkeur HTS) goede contactuele eigenschappen en het vermogen te analyseren. Alpha Engineering. Een ingenieurs- en projectenbureau dat ontwerp- en tekenwerk verricht op diverse vakgebieden. Daarnaast houden we ons bezig met engineering en uitvoering van complete projecten. Voor opdrachtgevers over de gehete wereld bouwen we fabrieken en installaties; speciaal voor de voedingsmiddelenindustrie, de lichte proces- - industrie en voor de ijzer- en staalindustrie. Z Geïnteresseerden wordt verzocht voor nadere informatie of voor sollicitatie schriftelijk of telefonisch, contact op te nemen met de heer J. Damad (hoofd Personeelszaken). Enkele jaren ervaring op een ingenieursbureau dan wel in een vergelijkbare functie strekken tot aanbeveling. Alpha Engineering Parallelweg 29 1948 NK Beverwijk Telefoon 02510 - 29140 in beter :i- etBV In verband met de sterke uitbreiding van werkzaamheden in de projecten sector zoeken wij een bij de afdeling documentatie en registratie kan worden geplaatst taak standplaats i voorzieningen o *BS, jl(. 1 i l) R.V. Hoofdweg 1278, 2153 LR Nieuw Vennep. gW<*- SSi» :¥ai. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken circa 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 425.000 gezin nen en bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen, diemen en oudeschild (texel) in 1981 zal bovendien een bedrijfskantoor in alkmaar worden betrokken Teamwerk en creativiteit Dat zijn de begrippen die je terugvindt in de samenwerking tussen journalisten, vormgevers, commerciële medewerkers, marketingmensen en andere onmisbare stafafdelingen. Een bont gezelschap. Wel eens moeilijk, maar nooit saai! Teamwerk en creativiteit vragen om een sterke persoonlijke benadering. Klein maar niet alleen Met 130 medewerkers vormen wij een redelijk overzichtelijk geheel. Toch sta je met zo'n kleine onderneming niet alleen op de wereld. Onze werkmaatschappij is een onderdeel van 'Business Press Group', waarin de beroepsgerichte vakkennis Enkele voorbeelden van onze 16 bladen: Computable; nieuwsblad voor automatiseringsexperts; Distrifood; lijfblad van de levensmiddelenhandel; Boer en Tuinder; vakblad voor boeren en tuinders. Onze organisatie Diligentia kent drie uitgeefgroepen, waar de vakbladen en andere uitgeversactiviteiten over zijn verdeeld. Aan het hoofd van elke uitgeefgroep staat een uitgever. Binnen de groep zijn de hoofdredacteuren verantwoordelijk voor de redactionele activiteiten en de verkoopleider voor de commerciële. De functie U fungeert als rechter- en als linkerhand van de uitgever, hoofd van de uitgeefgroep. Naast de gebruikelijke secretaresse-werkzaamheden, betekent dat, dat u - met een grote mate van eigen initiatief en verantwoordelijkheid - moet kunnen organiseren en coördineren. Uit hoofde van zijn functie moet een uitgever veel externe contacten onder houden en vergaderingen bijwonen. Dat maakt hem zeer afhankelijk van de wijze waarop u zijn zaken weet op te vangen en waar te nemen. Uitgeven is ons vak Wij bij Diligentia voorzien werkend Nederland van be roepsgerichte informatie. Onze vaktijdschriften leveren allerlei bedrijfstakken en beroepsgroe pen nieuws, vakkennis en inspira tie. Daarnaast zijn wij al bezig erva ring op te doen met de media van de toekomst zoals viewdata. diploma LEAO en rijbewijs BE afhankelijk van de leeftijd, doch kan bij aanstelling maximaal f2187,— bruto per maand bedragen met een loontoeslag van f 26,— per maand De vereisten Het spreekt vanzelf dat deze functie vraagt om een goed opgeleide secretaresse met een aantal jaren ervaring. U moet ook beschikken over praktische kennis van de moderne talen, met name het Engels. Qua persoonlijkheid en karakter zoeken wij een nuchter type, dat zich in dit gezelschap van creatieve- en management-georiënteerde karakters goed zal thuis voelen. van de VNU gebundeld is. De VNU zelf is één van de grote uitgeefgroepen in Nederland, met dagbladen, weekbladen, vrouwen- en jeugdbladen, maar ook met schoolboeken en drukkerijen. Een boeiende organisatie. Ook één met uitstekende sociale voorzieningen. De sollicitatieprocedure Wilt u meer weten over deze functie, bel dan met mevrouw Zoethout, ons hoofd personeelzaken. Uw sollicitatie, met vermelding van uw persoonsgegevens, opleiding en ervaring, kunt u zenden aan mevrouw Zoethout, Uïtgeversmij Diligentia BV, N.Z. Voorburgwal 225, 1012 RL Amsterdam. In het kloppend hart van Amsterdam Daar werken wij in een pas gerenoveerd pand, vlak bij het Paleis op de Dam, op een knooppunt van openbaar vervoer, binnen loopafstand van het Centraal Station. Met winkel centra als Kalverstraat, Nieuwendijk en Damrak vlak om de hoek. En bruine kroegen, waarin generaties krantenmensen gezelligheid vonden. Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester produkten en nodulair gietijzer. De produktie- bedrijven zijn gevestigd in Neder land (Nieuw Vennep, Emmen, Oosterzee en Eindhoven), Spanje, Brazilië en India. Ver koopmaatschappijen bevinden zich in 8 Europese landen, de U.S.A., India en Japan. Vicon landbouwwerktuigen worden naar circa 60 landen geëxpor teerd. De verkoop van polyester en gieterijprodukten is in Europa geconcentreerd. Het hoofdkan toor van de Vicon-groep is gevestigd in Nieuw Vennep. De werkzaamheden zullen o.m.omvatten a) opstellen van statistische rapporten; b) typen van facturen; c) assisteren bij voor komende administratieve werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een kandi daat, die voldoet aan de volgende eisen opleiding op mavo niveau, typevaardig- heid,D redelijke beheersing van de Engelse taal, leeftijd ca. 20 jaar. Digital is bekend om zijn collegiale manier van samenwerken. Naast een prettige werkkring, kunnen wij een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Ben je geïnteresseerd in het werken bij een jong en dynamisch bedrijf? Bel of schrijf naar Digital Equipment bv, Afd. Personeels zaken, t.a.v. de Heer P. Koppes, postbus 291, 2100 AG Heemstede, tel.023-339170. Voor nadere informatie over de funktie, kun je kontakt opnemen met de Heer J. Goey. Bankrashof 3, Postbus 315, 1180 AH Amstelveen. Tel.: 020-453255. Digital Equipment bv, een dochter onderneming van 's werelds grootste fabri kant van minicomputersystemen heeft een "European Logistics and Repair Centre" met vestigingen in Heemstede en Hoofddorp. Door uitbreiding van de aktiviteiten van het distributiecentrum in Heemstede zoeken wij versterking voor de groep "Distribution". Het gaat om de volgende funktie: junior order processing clerk Vicon heeft een boeiende funktie voor een veelzijdige en creatieve man of vrouw: organisator industriële publiciteit en public relations De centrale afdeling Publiciteit en Public Relations is verantwoordelijk voor opzet en uitvoering van de internationale marketing-communicatie. Zij verzorgt o.a. een uitge breid pakket drukwerk en audio-visueel materiaal, verleent assistentie bij deelname aan tentoonstellingen en organiseert bedrijfsbezoeken, perskonferenties enz. Voor de Holding-organisatie bewaakt zij de corporate indentity, produceert jaarverslagen, onder houdt kontakten met de pers en adviseert op het terrein van de in- en externe public relations. Dit alles in nauwe samenwerking met veel buitenlandse collega’s, free-lancers enz. De nieuwe medewerker wordt tijdens de inwerkperiode bij al deze zaken betrokken en zal zo snel mogelijk voor een omvangrijk takenpakket verantwoordelijk zijn. Iedere man of vrouw die in deze interessante, veeleisende taak een uitdaging ziet, het vak voldoende kent, belangstelling heeft voor het industriële produkt en beschikt over een meer dan gemiddelde talenkennis, een behoorlijk smaakgevoel en uitstekende kontaktuele eigenschappen, willen wij graag voor een gesprek ontmoeten. Geïnteresseerden kunnen, indien gewenst, zich nader oriënteren via telefonisch kon takt met de heer J.M. Veltman, hoofd Publiciteit en P.R., telefoon (02526) 7 28 41 of privé (023) 28 09 11 Schriftelijke sollicitaties te zenden aan Vicon N.V., afdeling Personele en Sociale Zaken, t.a.v. de heer JGaertman, Postbus 12150 AA Nieuw Vennep. V r-* assisteren bij archiefwerkzaamheden, waaronder het microfilmen van documen ten. het verrichten van bodediensten bloemendaal welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 8% gunstige secundaire arbeidsvoorwaar den. uw sollicitatie met vermelding van vacatu renummer Dc 53, wordt met belangstel ling tegemoet gezien door de directie van het PEN, postbus 150, 2060 AD bloemen daal.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 23