Freek de Jonge Macbeth Schlicksupp Faber Koor Katholiek Teyler Jeroen Golsteen UIT. agenda van amsterdam THEATER MUZIEK ALLERHANDE wijze UITWÏJZER OKTOBER 1980 DONDERDAG 3 0 15 stede on ig van: lie wij I I I tneer ,o Wft. cn I u V Bioscopen WR1 Werkcentrum Dans ?en i de t De Utrechtse Broads E i |e rde _HDj het iei- de t de e van n het ies- trn- aat eer kies- Katholiek. Morgenavond geeft het Koor Katholiek Haarlem een concert in het Haarlemse Concertgebouw. Onder leiding van dirigent Albert de Klerk zal het koor, met begeleiding van het Noordhollands Philharmonisch Orkest, twee grote werken ten gehore brengen. De eerste is het vierdelige Quattro pezzi sacri, het laatste werk dat Guiseppe Verdi componeerde. Na de pauze wordt de Gloria van Francis Poulenc uitgevoerd. Solist deze avond is de sopraan Jorine Samson. Aanvang 20.15 uur. Tuinzaal. Het Rotterdams Klarinetkwartet bestaat uit vier docenten van de Rotterdamse Muziekschool. Een kwartet bestaande uit vier klarinettisten is een vrij jong en tamelijk uniek verschijnsel, waarvoor eigenlijk pas na 1920 gecomponeerd werd. Het Rotterdams Klarinetkwartet speelt naast bestaande werken, ook eigen bewerkingen van vierstemmige composities uit verschillende stijlperiodes. Op donderdag 6 november, wanneer het kwartet optreedt in de Tuinzaal van het Haarlems Toneelschuur aan de Smedestraat. Tijdens het Festival of Fools/Théatre des Nations dit jaar, gaf de groep drie voorstellingen van dit stuk waaraan vier maanden voorbereiding aan vooraf ging. In Der Brotladen (De Bakkerswinkel) voert Brecht een aantal werklozen op dat wat geld probeert te verdienen. Schlicksupp heeft van deze werklozen muzikanten gemaakt die spelend aantonen hoe zij aan geld proberen te komen. Verder voert de groep ook een krantenmagnaat, de bakker, een zangeres en een krachtpatser ten tonele. Der Brotladen speelt zich af op twee niveau’s; de eerste betreft de groep werklozen die, op het tweede niveau, de eigenlijke geschiedenis van de hoofdfiguren speelt. Voor een deel is dat ook de geschiedenis van de leden van de groep. Aanvang 20.30 uur. Publiek. Vanavond geeft toneelgroep Theater een voorstelling van Het Publiek in de Haarlemse Stadsschouwburg (20.15 Indianen. Op vier verschillende plaatsen wordt in Haarlem bijzondere aandacht besteed aan het Vierde Russell Tribunaal dat voor eind november op stapel staat. De Filmschuur start zijn aktiviteiten pas medio november, terwijl de expositie van Indiaanse kunst- en gebruiksvoorwerpen in de Haarlemse Stadsbibliotheek al van start is gegaan (ma. t/m vrij. 10-17,19-21 uur; za. 10-12.30 uur). De expositie gaat vergezeld van een fototentoonstelling en een informatiestand. In de Vleeshal is inmiddels een tentoonstelling van werk van Karel Gomes, Liesbeth Peters, Luis Fileer en Wilke Jansen van start gegaan (dagelijks 10-17 uur, zondags 13-17 uur). centrum wordt dinsdagavond (20 uur) een informatie- en discussieavond met film en diaserie over Indianen in Zuid- Amerika gehouden. Concertgebouw, zullen werken van onder anderen Mozart, Jef Maes, William Byrd, Bartók, Gerrit Krijt en Marcel Poot ten gehore worden gebracht. Aanvang 20.15 uur. Heemstede. Komende zondagmorgen concerteert het Heemsteeds Kamerorkest in Centrum 111 aan de Herenweg in Heemstede. De blazers van het orkest spelen dan het Divertimento voor tien blazers van Carl Stamitz, een trio van de veertienjarige Johannes Dessing, het Concertino voor fagot en blazersensemble van Jurriaan Andriessen en de Serenade voor 13 blazers van Richard Strauss. De solist, in het werk van Andriessen, is Joep Terwey. Het geheel staat onder leiding van Iman Soeteman. Aanvang 12 uur. Werkteater. In Zus of zo nemen de Werkteater-acteurs hun eigen homosexualiteit als uitgangspunt om een programma te presenteren dat verschillende fasen uit het homoleven laat zien. De homosexualiteit wordt, als het ware, van binnenuit benaderd. Drie acteurs, Cas Enkelaar, Joop Admiraal en Hans Man in ’t Veld, starten met een Onafhankelijk Toneel. Landschap Zeezicht is een nieuwe produktie van het Onafhankelijk Toneel dat Ibsens toneelstuk De Vrouw van de zee als uitgangspunt heeft. In Ibsens stuk is Ellida het hoofdpersoon, een getrouwde vrouw die bezeten is van de zee, en handelt over het fenomeen van romantische verlangens. Het Onafhankelijk Toneel, bezig met meer dan toneelspelen alleen, heeft er een korte maar bijzondere voorstelling van gemaakt. Drie actrices hebben de rollen onderverdeeld in segmenten. Ze leggen op hun beurt de nadruk op Ellida en haar huwelijksrelatie waarvan de kwaliteit aanvechtbaar is. Let wel, Ibsens stuk wordt hier niet gespeeld, het gaat om een adaptie waarin de nadruk op Ellida’s grote verlangen. Het is een commentaar op het stuk, dat in alle dramatische eenvoud wordt uitgevoerd. Landschap Zeezicht is nog tot en met zaterdag te zien in Toneelschuur 3 aan de Smedestraat in Haarlem. Aanvang 20.30 uur. uur). In deze voorstelling, geschreven door Ger Thijs naar motieven van Courteline, worden de lotgevallen van een toneelgeselschap anno 1925 geschetst. Centraal figuur is de schouwburgdirecteur die, zoals toendertijd gebruikelijk, het repertoire bepaalt en tevens regisseur is. De oorspronkelijke opzet van Thijs was om met een korte stukken van Courteline- avond te komen; naderhand besloot hij om de essentie van Courteline in een nieuw verhaal te bouwen. Zo zijn er satirische trekken te ontdekken die Courteline in zijn eenakters schreef, maar ook zijn er Shakespeare-achtige gedeeltes te herkennen. Thijs, die ook de regie voert bij deze voorstelling, heeft veel gewaagd bij Het Publiek maar komt er goed van af. Werkcentrum Dans. Kiezelstenen is een nieuwe choreografie van Mel Wong dat onlangs zijn première had bij Werkcentrum Dans. Wong heeft in dit ballet een samenhangende overgangsvorm gevonden voor totaal verschillende, haast contrasterende bewegingsvormen. Kinderspelletjes, pure lyrische dans en acrobatische elementen komen naast elkaar voor en smelten ook in elkaar over. De grote diversiteit aan attributen maken het werk niet kinderachtig, ofschoon de choreografie bestemd is voor kinderen. De grote dierenmaskers uit de winkel van Disney werken heel komisch. Daarnaast weet Wong een sterk ruimtelijk bewegingspatroon op te bouwen waarin de verschillende groepsvormen mooi tegen elkaar uitkomen. Kiezelstenen is morgenavond te zien in Toneelschuur I aan de Smedestraat in Haarlem. Verder zal het Werkcentrum Dans deze avond ook de choreografieën Trein, van Hans Tuerlings, en Kollektie, van Bianca van Dillen, uitvoeren. Aanvang 20.30 uur. London Philharmonic Orchestras, schakelde aan het begin van de jaren zeventig over naar het dirigeren en heeft sindsdien een groot aantal bekende Engelse orkesten geleid. Dinsdag zal het orkest delen uit de Watermusic van Handel, de vierde Symfonie van Bruckner en het Vioolconcert in E groot van Bach spelen. Voor laatstgenoemd werk is de Amerikaan Daniel Heifetz aangetrokken als solist. Teyler. In het kader van de maandelijkse concerten in het historische Teylers Museum aan het Spaarne in Haarlem, verzorgen klavecinisten Gemma Coebergh en Jaap Stork komende zondag een concert in de aula van het museum. Zij zullen werken van Handel, Bach en Lucchinetti ten gehore brengen. Aanvang 15 uur. Blazers. Komende zondag concerteert een blazersensemble van de Stichting Jeugd en Muziek in het Oude Slot aan de Ir. Lelylaan in Heemstede. Onder leiding van Simon Butter zal het ensemble werken van onder anderen Beethoven, Mozart, Lewin en Gordon Jacob ten gehore brengen. Aanvang 12.30 uur. Muziekconcours. Komende zondag organiseert het Harmonieorkest De Spaarnebazuin het Federatief Muziekconcours in de aula van de LTS St. Petrus aan de Berlagelaan in Haarlems Parkwijk. Negen korpsen uit Noord-Holland zullen meedoen aan dit concours dat tussen 14 en 17 en tussen 20 en 22 uur zal plaatshebben. Elk korps zal twee werken uitvoeren en de beoordeling ligt bij een jury van drie mensen. Sassenheim. Morgenavond zal het eerste in de reeks winterconcerten van de Sassenheimse Goltfusz-stichting worden gegeven in de Sassemse dorpskerk. Aan dit openingsconcert werken mee: het Leids Kamerkoor onder leiding van Ton Beckers en organist Rijk Jansen. Het programma vermeldt werken van onder anderen Hindemith, Stravinsky, Debussy, Frescobaldi en Scheidt. Aanvang 20.15 uur. Amateurmusici. Komende maandag wordt er wederom een Open-Podium avond gehouden voor amateurmusici in de Tuinzaal van het Haarlems Concertgebouw. Ditmaal zullen een blokfluitgroep van het Muziekcentrum persiflage op hun moeders en gaan door met andere korte scènes zoals het weglopen van een vriendje naar een ander of een bedscène met een teddybeer. Het is een onderhoudende en bijna steeds komische voorstelling. Wat je ervan leert is dat homo’s in principe net zo voelen en denken als hetero’s. Zus of Zo is vanavond nog te zien in Toneelschuur I aan de Smedestraat in Haarlem. Aanvang 20.30 uur. Herfst. Tussen Zomer en Winter is het nieuwe programma van het echtpaar Eric Hefst en Jasperina de Jong. Het is voor het eerst dat Herst zijn vrouw weer terzijde staat niet alleen met programmateksten en -liederen (met behulp van Ivo de Wijs) maar ook op de Bühne. Het nieuwe programma, dat morgenavond te zien is in de Haarlemse Stadsschouwburg, komt veel sterker en ook veel meer integer over dan Jasperina’s vorige show. De oude glans is hier weer helemaal terug. Tussen zomer en winter is een voorstelling die je met plezier blijft volgen. De teksten zijn doorgaans uitstekend, er zijn enkele sublieme sketsches, de grappen zijn leuk, de liedjes ook, en het geheel is weloverwogen. De problemen van de huidige samenleving worden er op geestige wijze mee op de hak genomen; energie, Khomeiny, schuilkelders, krakers, lekkende kerncentrales en noem maar op. En de kracht van de nieuwe show is dat het nergens flauw of banaal wordt. Aanvang 20.15 uur. Langzaam Haasten. Peter Faber begon zijn carrière als mimespeler en kwam later terecht bij het Werkteater waar vooral op basis van improvisatie toneel wordt gemaakt. Die vorming zorgde ervoor dat Faber zijn vak tot in de puntjes beheerst; hij kan een hele reeks uiteenlopende mensen op het toneel reëel maken. Daar zit veel aangenaam kijk- en luisterwerk bij, het is leuk en genoeglijk. Zijn eerste soloprogramma was Maat 45, Zuid Kennemerland, het dubbelkwartet Intermezzo uit Wormerveer, een zang/ pianotrio, het Haarlems A Capellakoor en een zang-gitaartrio het podium betreden. Aanvang 20.15 uur. HJC. Het uit tien mannen en vrouwen bestaande White House Orchestra treedt morgenavond voor een tweede keer op in de Haarlemse Jazz Club aan het Groot Heiligland in Haarlem. Dit pas twee jaar bestaande oude-stijlorkest heeft al een goede reputatie verworven met haar interpretaties van het blanke hot-dance genre uit de jaren twintig. Zaterdagavond valt de beurt aan het Jeroen Goldsteen Cunow Kwintet om de HJC-bezoekers een plezierige avond te bezorgen. Vibrafonist Jeroen Goldsteen Cunow is voormalig lid van het Theo dat hij vanaf januari 1979 op de planken bracht. Enkele weken geleden kwam Faber met een nieuw soloprogramma dat de titel Langzaam Haasten heeft meegekregen. Dit programma was enkele weken geleden te zien in het Heemsteedse Centrum III en is van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 november in Toneelschuur I te zien. Het belooft weer een programma te zijn dat voortborduurt op de vorige show, genoeglijke clownerie, mime en improvisatie. Aanvang 20.30 uur. Gaaikema. Een ander soloprogramma is komende zaterdag te zien in de Haarlemse Stadsschouwburg de one- man-show van cabarettier Seth Gaaikema. Seth Nu is een programma dat al langere tijd de ronde doet maar, zoals het geval is bij de meeste cabaretshows, wordt er steeds weer opnieuw aan gesleuteld naar aanleiding van actuele gebeurtenissen. Gaaikema wordt bijgestaan door een muzikaal combo bestaande uit pianist Henk van Dijk, gitatist Jan Blok, gitarist/fluitist Willem Erné, bassist Dub du Bois en drummer Cor van den Berg. Aanvang 20.15 uur. Loevendie Consort en staat bekend om zijn improviserende talenten. Verder bestaat het kwintet uit de Zweedse trombonist Nils Landgren, pianist Herbert de Jonge, bassist Niko Langenhuysen en drummer Joop van Erven. Aanvang beide avonden is 22 uur. Status Quo. De organisatoren van het Sneeuwbalprogramma van Centrum 111 (Herenweg, Heemstede) hebben komende zaterdag uitgeroepen tot een Status Quo- avond. Naast filmbeelden, een disco, een informatie-promotiestand en een winkeltje biedt deze avond ook een optreden van de vijfmans formatie Quotation, een band van fanatieke Status Quofans die zowel eigen nummers speelt als Quo-hits. Aanvang 21 uur. Beeckestijn. Komende zondagmiddag (15 uur) organiseert Live Music een programma met de titel Jazz and Evergreens in welk kader Helen Shepherd, het Rudy Contini Kwartet en het orkest Billy B. Jacket zullen optreden. Jongerenconcert. De christelijke organisatie Youth for Christ Haarlem organiseert komende zaterdag een regionaal jongerenconcert in het Haarlems Concertgebouw. Het voorprogramma wordt verzorgd door het duo Benedicamus, dat middeleeuwse volksmuziek ten gehore zal brengen. In het hoofdprogramma treedt de Engelse formatie Mark Williamson Band op. Aanvang 20.15 uur. De Gooth. In het live-café De Gooth aan de Haarlemse Botermarkt is het komend weekeinde maar liefst twee avonden raak. Vrijdagavond is er het Utrechtse damescombo The Broads te zien, dat swingende muziek uit de jaren dertig tot en met vijftig laat horen. Zangeres Judith Fuldauer, pianiste Hellen Schuttevaêr, bassiste Lutgart Mutsaers en drumster Ethel Smith veranderen na de pauze van repertoire, aankleding en naam. Dan brengen zij als The Removers opwindende ska. Zaterdagavond is de Amsterdamse band Berlin in de Gooth te zien, een rockband met lichtelijk symfonische invloeden. Gerard Sterke (gitaar), Peter de Sterke (bas), Frank van Grouw (keyboards) en Hein Velema (drums, zang) maken de bezetting uit. Aanvang beide avonden klokke half tien. Publiekstheater. Een ander toneelstuk van Shakespeare, Antonius en Cleopatra, is op donderdag 6 november te zien in de Haarlemse Stadsschouwburg. Deze voorstelling van het Publiekstheater was ook vorige maand in Haarlem. Zoals bekend betreft het hier Shakespeare’s visie op een historische gebeurtenis; Antonius, een der leden van het triumviraat dat na de dood van Julius Ceasar was ingesteld, is verliefd op de Egyptische koningin Cleopatra. Een ander lid van het triumviraat, de latere keizer Augustus, roept Antonius terug naar Rome waar een gelegenheidshuwelijk wordt voltrokken tussen Augustus zijn zuster en Antonius. Ondanks dit huwelijk trekt Antonius toch terug naar Cleopatra en een zeer beledigde Augustus voert oorlog op Antonius. Dit leidt tot de slag bij Actium waarvan Antonius de vernederde partij wordt. Cleopatra en Antonius plegen beiden zelfmoord. Regisseur Hans Croiset heeft enkele leuke vondsten gedaan (de slag bij Actium wordt bijvoorbeeld weergegeven met bootjes aan hengels in een zwembad). Met: Eric Schneider en Annet Nieuwenhuyzen in de hoofdrollen. Aanvang 20.15 uur. Russische poppen. Komende zondag is het Russisch Staatspoppentheater Obraztsov te zien in het Haarlemse Concertgebouw. De bijna 80-jarige Obraztsov richtte in 1931 zijn eigen poppentheater op en maakte een grote naam voor zichzelf in zijn eigen land op dit gebied. Het staatspoppentheater geeft zondag twee voorstellingen van Don Juan 1980 waarin staafpoppen (vaak bediend door vier of vijf technici) worden gebruikt. Aanvang 14.30 en 20.15 uur. Jeugd. De Poppenkeet presenteert komende zondag de jeugdvoorstelling Het labyrinth van Quasilie in Toneelschuur 3 in Haarlem (14.30 uur). Geschikt voor kinderen vanaf zes jaar, gaat het om Koos Knikker en een vreemde vogel. Zero. Ter afsluiting van haar Japan- maand houdt het activiteitencentrum Zero (Bakenessergracht, Haarlem) morgenavond een Japan-manifestatie (20 uur). Daarin zijn opgenomen demonstaties van Japanse krijgskunsten, muziek van Hitomie Endo, een demonstratie Kendo en Bo jitsu, en poëzielezingen door Lucette M. Oostenbroek. van de Brink, Matjan Berk en Ingeborg Elzevier. Macbeth. De Engelstalige toneelgroep Triad Stage Alliance presenteert komende woensdag Shakespeare's Macbeth in de Haarlemse Stadsschouwburg. In de regie van John Strehlow heeft de groep zich wel aan de oorspronkelijke tekst gehouden maar heeft in enscenering geheel anders aangepakt. Door veel ensemblewerk, reciteren en andere technieken legt Triad het accent op Macbeth zelf in plaats van zijn vrouw Lady Macbeth. De Australische toneelgroep gebruikt een uitgebreidere bezetting voor dit stuk, tien man in plaats van drie (triad). De hoofdrollen worden gespeeld door David Clisby, Gregory Cox en Madeleine Cemm. Aanvang 20.15 uur NPO. De uit Engeland afkomstige dirigent Christopher Adey zal komende dinsdag het Noordhollands Philharmonisch Orkest leiden voor het tweede concert van de serie A (Concertgebouw Haarlem, 20.15 uur). Adey, voormalig violist bij het Hallé en de Lunchpauze. Het slotdeel van toneelgroep Centrums driedelig toneelfeuilleton Loopbaan en Liefde is komende woensdag te zien in Toneelschuur II (Smedestraat, Haarlem) vanaf 12.30 uur. De eerste twee delen hebben op voortreffelijke en vermakelijke wijze de twee hoofdpersonen al goed geïntroduceerd; kunstschaatskampioen Hardien heeft haar carrière opgegeven voor haar geliefde Axel. Maar hoezeer Hardien streeft om als behulpzame, trouwe vrouw op de achtergrond te blijven, steeds zijn de schijnwerpers weer op haar gericht en niet op Axel. Licht ironisch toneel, te vergelijken met de tv-serie Mary Hartman. Regie: Peter Römer en Ton Vorstenbosch. Met o.a. Jules Hamel, Ellis 'oor- jke ird hap^ nis no- Freek de Jonge. Enkele maanden nadat Freek de Jonge en Bram Vermeulen een punt zetten achter Neerlands Hoop (december 1979) kwam eerstgenoemde al naar voren met een nieuw soloprogramma. Dat droeg de titel De Komiek. Een voortreffelijk, vaak ingenieus programma dat al gauw een succes werd en volle zalen trok in bijvoorbeeld het Carré. Freek speelde twee rollen in De Komiek; een optredende komiek en diens zijn vader. Hoofdzakelijk een programma over die twee eenzame en vaak treurige figuren, die elkaar nauwelijks begrepen maar elkaar toch nodig hadden, leverde De Jonge ook een scherpzinnig, kritisch en humoristisch commentaar op de meest uiteenlopende zaken. De tv-registratie van een der voorstellingen in Carré was onlangs nog op de buis te zien. Intussen is De Jonge weer verder gegaan. Er is weer een nieuw programma samengesteld en weer zal het, zoals de vorige keer, voor het eerst in de Toneelschuur in Haarlem te zien zijn. Het nieuwe programma, waarvan de inhoud nog niet bekend is, draagt de titel De Tragiek en is op 1 en 2 november te zien in Schuur I. Aanvang 20.30 uur. Brotladen. Het Frankfortse gezelschap Schlicksupp Teatertrup is voor een korte toemee naar Nederland gehaald door het Nederlands Theater Instituut en de Stichting Toneelraad Rotterdam (met samenwerking van CRM en het Goethe Instituut). Haarlem wordt ook aangedaan tijdens deze toemee; op dinsdag 4 november presenteert de groep Bertolt Brechts Der Brotladen in de In Zero aan de Bakenessergracht in Haarlem is tegelijkertijd een expositie Van Indiaanse kleden en kunst- en gebruiksvoorwerpen te zien. In datzelfde Alfa 1 (Leidseplein, tel. 278806) „AU that jazz”, toeg. alle leeft., dag. 14. 19 en 21.30 uur. zo. 13, 15.30, 19 en 21.30 uur. Alfa 2 „Van het westelijk front geen nieuws”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19.15 en 22 uur, zo. 13.30, 16. 19.15 en 22 uur. Alhambra 1 (Weteringschans, tel. 233192) „Vrouwenstad”, toeg. 16 j„ dag. 14 en 20 uur. Alhambra 2 „La femme enfant”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstraat 400, tel. 234876) Xanadu”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19.15 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.30 uur. Calypso 1 (Marnixstraat 402. tel. 266227) „Being there”, toeg. alle leeft., dag. 14, 19 en 21.45 uur, zo. 15. 19 en 21.45 uur. Calypso 2 (tel. 234876) „The big red one", toeg. 12 j„ dag. 14.15, 19.30 en 22 uur, zo. 13.15, 15.45, 19.30 en 22 uur. (tel. 266227) ..Wholly Moses”, toeg. 12 j„ dag. 14.15, 19.30 en 22 uur, zo. 13, 15.30, 19.30 en 22 uur. Cineac Damrak 1 (tel. 245648) „The Portorico gang”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Cineac Damrak 2 „One flew over the cuckoo’s nest", toeg. 16 j„ dag. 14.15, 18.45 en 21.30 uur, zo. 18.45 en 21.30 uur. Cineac (Reguliersbreestraat, tel. 243639) „Moord in de Oriënt Expres", toeg. 12 j„ dag. 18.45 en 21.30 uur, za. en zo. 14, 18.45 en 21.30 uur. Cinecenter Cinema Coraline (Lijnbaansgracht 236. tel. 236615) „Die Schweizermacher/ Broodje Zwitserse kaas”, toeg. 16 j., dat. 14.30, 17. 19.30 en 22 uur. Cinecenter Cinema Pierrot „Kentucky fried movie”, toeg. 16 j., dag. 14.45, 17.15, 19.45 en 22.15 uur. Cinecenter Cinema Peppe-Nappa „The Thomas Crown affaire”, toeg. 12 j., dag. 14.45, 17.15, 19.45 en 22.15 uur. „Chiedo asilo”, toeg. 16 j., dag. 14.30 uur. vr. en za. 24 uur: „Imposters”, toeg. 16 j„ dag. 17, 19.30 en 22 uur. Cinema International (August Allebéplein 4, tel. 151243) Xanadu", toeg. alle leeft., do., vr., za. en zo. 19 en 21.30 uur, za. en zo. 14.30 uur. ma., di. en wo. 20 uur. City 1 (Leidseplein, tel. 234579) Can’t stop the music”, toeg. alle leeft., dag. 14.30. 18.45 en 21.30 uur. City 2 „The black hole”, toeg. alle leeft., dag. 14, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. City 3 „Max Havelaar”, toeg. 12 j„ dag. 13.30 en 19.45 uur. City 4 „De vrouw die twee keer leefde”, toeg. 16 j„ dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 14. 16.30, 19 en 21.30 uur. City 5 „Fame”, toeg. alle leeft., dag. 14, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13, 15.45. 18.45 en 21.30 uur. City 6 „De linkshandige uitzendkracht”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 19 en 21.15 uur, zo. 13.15, 16. 19 en 21.15 uur. City 7 „Funny America”, toeg. 12 j„ dag. 13.30, 19.30 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16.15, 19.30 en 21.45 uur. Cine „D” (Plantage Middenlaan 4a. tel. 226551) „Mogliamente". toeg. alle leeft., dag. 19.45 en 22 uur. Desmet (PI. Middenlaan 4a. tel. 226551) „Man haften”, toeg. alle leeft., dag. 19.30 en 21.45 uur. Du Midi (Apollolaan, tel. 723653) „The Godfa ther part 2", toeg. 12 j„ dag. 20.15 uur. Kriterion (Roetersstraat 170. tel. 231708) „Simo ne Barbes ou la vertu”, toeg. 16 j„ dag. beh. zo. 16 uur „1 1 3”, toeg. 16 j., dag. 19.30 uur „Palermo oder Wolfsburg”, toeg. 16 j. dag. 21.30 uur. Leidseplein Theater (tel. 235909) „Dans van de marionetten", toeg. 16 j„ dag. 14, 19.30 en 22 uur. zo. 15, 19.30 en 22 uur. Nöggerath (Reguliersbreestraat, tel. 230655) „The sea wolves”, toeg. alle leeft., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Rembrandtpleintheater 1 (tel. 223542) „Goldfin- ger”, toeg. 12 j„ dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30. 16, 19 en 21.30 uur. Rembrandtpleintheater 2 „Platvoet aan de Nijl”, toeg. alle leeft., dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Rialto (Ceintuurbaan 340. tel. 723488) „The sound of music”, toeg. alle leeft., dag. 19.45 uur, za. zo. en wo. 13.45 uur. Rivoli (Ceintuurbaan 340, tel. 723488) „The Ami tyville horror”, toeg. 16 j„ dag. 19 en 21.30 uur. Roxy (Kalverstraat. tel. 232809) „In de greep van de Zombies", toeg. 16 j„ dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15. 16. 18.45 en 21.30 uur. Studio K (Roetersstraat, tel. 231708) „Dans van de marionetten”, toeg. 16 j„ dag. 17.45, 19.45 en 22 uur. The Movies (Haarlemmerdijk 161, tel. 245790) „La femme enfant”, toeg. 16 j., zaal 1 dag. 19.45 en 22 uur. zo. 14. 19.45 en 22 uur: „La Strada", toeg. 12 j., zaal 2 dag. 19.30 en 21.45 uur, zo. 14. 19.30 en 21.45 uur. Tuschinski 1 (Reguliersbreestraat. tel. 262633) „The shining”, toeg. 16 j., dag. 14.30, 18.45 en 21.30 uur, zo. 13.15, 16, 18.45 en 21.30 uur. Tuschinski 2 „When a stranger calls", toeg. 16 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 3 „Caligula", toeg. 18 j., dag. 14 en 20 uur. Tuschinski 4 „Cruising”, toeg. 16 j.. dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Tuschinski 5 „Funny people”, toeg. 12 j., dag. 14.30, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. De Uitkijk (Prinsengracht 452, tel. 237460) ..La terrazza". toeg. 16 j., dag. 13.30 en 20 uur, zo. 14.3Ó en 20 uur. NACHTVOORSTELLINGEN Alhambra 1 „Pourquoi pas”, toeg. 16 j., vr. en za. 24 uur. Alhambra 2 „And now for something complete ly different”, toeg. 16 j„ vr. en za. 24 uur. Calypso 1 „The stone killer", toeg. 16 j„ vr. en za. 00.30 uur. Calypso 3 „The way we were”, toeg. 16 j„ vr. en za. 00.15 uur. Cinecenter Cinema Coraline „Bloody mama", toeg. 16 j„ vr. en za. 00.30 uur. Cinema Pierrot ..Kentucky fried movie", toeg. 16 j., vr. en za. 00.30 uur. Cinema Peppe-Nappa „The thomas Crown af faire”, toeg. 16 j., vr. en za. 00.30 uur, Chiedo Asilo”, toeg. 16 j„ vr. en za. 24 uur. Cinema International ..The Cassandra cros sing”, toeg. 16 j„ vr. za. en zo. 00.15 uur. City 1 „The enforcer”, toeg. 16 j., vr. en za. 00.15 uur. City 2 ..What’s up Doc”, toeg. 16 j., vr. en za. 00.15 uur. City 4 „Next stop Greenwich Village", toeg. 16 j., vr. en za. 00.15 uur. Desmet „Frankenstein must be destroyed", toeg. 16 j„ do. vr. za. en zo. 00.15 uur. Kriterion ..Race d’Erp”. toeg. 16 j„ vr. en za. 00.30 uur. Leidseplein Theater „Gloria”, toeg. 16 j„ vr. en za. 00.15 uur. Nöggerath „Taste the blood of Dracula”, toeg. 16 j„ vr. en za. 24 uur. Studio K „Alice doesn't live here anymore", toeg. 16 j„ vr. en za. 00.30 uur. The Movies ,.A night at Casablanca”, toeg. 16 j„ zaal 1, vr. en za. 0015 uur „Horse feathers”, toeg. 16 j., zaal 2 vr. en za. 00.15 uur.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 15