personeelsfunktionaris(mv) Lir’B’tnffxTriirni STOFFEERDER Schoonmaakster AUDIOMONTEUR de rijksoverheid vraagt Man met kontaktuele kwaliteiten EVRO Uitzendbureau Jonge, dynamische leerling-verkoper leeftijd 22 |r., TELEVISIEMONTEUR DE TELEVISIEDOKTER Magazijn medewerker medewerker dienstroosters (m/v) NI HH F MHM T™ WWW I nBrsniiBEi Evro Uitzendbureau Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV '5 WH I Instituut voor Epilepsiebestrijding 2J Meer en Bosch-De Cruquiushoeve 1 26 1980 ZATERDAG NOVEMBER t 2 unitcorrespondent (mni./vri.) zoekt met spoed een K voor haar servicedienst. BYK randstad uitzendbureau boekhoudkundig medewerker (mni./vri.) Nadere inlichtingen betreffende de funktie inbond kunnen worden ingewonnen bij de heer L. Sjardin, tel. 023 - 31 9227. toestel 119. Zijn „hoofdtaak” zal voornamelijk bestaan uit plaatsen en meten van gordijnen. Tevens moet hij bereid zijn om in de verkoop te assisteren. De Stoffeerderij biedt de juiste vakman een uitstekend salaris en dito arbeidsvoorwaarden. maatschappelijk werker (mnl./vrl.) Ook het kunnen werken in teamverband is voor deze funktie een vereiste. Daarnaast worden eigen initiatief, zelfstandig optreden ai akkuratesse verlangd. Goede kontaktuele eigenschappen zijn noodzakelijk. Funktie-inhoud: het samenstellen van dienstroosters voor het rijdend personeel. Het opzetten van deze roosters staat in nauw verband met de geldende arbeidsvoorwaarden ten aanzien van dienst- en rusttijden en met de bij het personeel dienaangaande bestaande wensen. I let bedrijf telt ca. 2000 medewerkers en beschikt over ca. 600 autobussen. Het hoofdkantoor is gevestigd te Haarlem. Organisatorisch is het bedrijf ingedeeld in 4 distrikten met kantoren te Leiden. I laarlem. Alkmaar en in de naaste toekomst Purmerend. Belangstellenden voor deze funktie, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de heer W. Kolk. Hoofd Personeelzaken. Mocht u denken dat deze functie u past, wilt u dan bellen met de heer P. Post, tel. 023-250769 of na 18.00 u. 02510-22476. I STICKING CONSULTATIEBUREAU /OOR ALCOHOL EN DRUGS i HAARLEM Postbus 514. 2003 RM Haarlem. Bel maandagochtend 023-319447 8 3e ADMINISTRATIEF MEDEWERK)ST)ER (voor 24 - 32 uren per week Naast goede arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen genieten alle mede werkers bij de NZH vrij vervoer op het gehele lijnennet. Voor het bureau Dienstregeling en Dienstroosters op het htxifdkantoor vragen wij een S s Leeftijd 25-35 jaar. De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N.V. verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord en Zuid-Holland. Ook verzorgt zij het stadsvervoer in de steden Haarlem. Leiden en Alkmaar. Het salaris voor deze funktie ligt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen minimaal f 2253.- en maximaal f 3084.- bruto per maand (overeenkomstig de salarisschalen BBRA). Funktie-eisen: voor deze funktie is een middelbare schooloplei ding .vereist. alsmede een wiskundige/analy tische aanleg. Kennis van het gebruik van computers ten behoeve van informatieverwer king strekt tot aanbeveling. 4 vac nr. 0-8739/1757 1 1 vac. nr. 0-8807/1757 IWI 474 vac. nr 0-6957/1757 analist (mnl./vrl.) vac. nr 0-8782/1757 Sollicitaties te richten aan: een en een GEVRAAGD: l I i;„ i Centraal adres: Spaarne 106, 2011 CM Haarlem, tel. 023 31 92 94 zoekt voor haar afdeling ALCOHOL Ministerie van Justitie Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Functie-informatie: interpreteren van dossiergege vens voor mutatieverwerkmg in een geautomati seerd debiteurenbestand; inbrengen van en controle houden op in- en output Vereist: tenminste diploma MAVO-4 b.v.k. met wis kunde Aantoonbare belangstelling voor automatise ring. Praktijkdiploma Boekhouden, of diploma MEAO administratieve richting strekt tot aanbeve ling Salaris: max. f 2324,- per maand. Promotiemogelijk heid tot max. f 2530,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 26 november 1980 microbiologisch en chemisch visserijonderzoek Ministerie van Landbouw en Visserij Rijksinstituut voor Visserijonderzoek Functie-informatie: eenvoudige bepalingen bij de Afdeling Chemisch Onderzoek, m.n. bij de microbio logische controle van schelpdieren en bij het af- breekbaarheidsonderzoek van milieuverontrei nigende stoffen. Vereist: diploma MBO of HBO A chemische richting of de bereidheid voor HBO A te studeren. Bezit rijbe wijs BE strekt tot aanbeveling Standplaats: IJmuiden Salaris: max. f 2530,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 27 november 1980 Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Ministerie van Justitie Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Functie-informatie: als 2e unitcorrespondent behan delen van correspondentie en administratie t.b.v. een unit, waarvan o.a een achttal maatschappelijk werkers deel uitmaken, registratieve werkzaamhe den Vereist: ten minste MAVO 4 Diploma Nederlandse Handelscorrespondentie en typen strekt tot aanbeveling Salaris: max f 2324,- per maand Promotiemogelijk heid tot max f 2800,- per maand aanwezig Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980 Ministerie van Justitie Raad voor de Kinderbescherming te Haarlem Functie-informatie: o.a. op verzoek van rechterlijke instanties, andere instellingen of personen, in team verband vanuit een sociale unit van de Raad op di verse indicaties milieu-onderzoeken instellen en hulpverlening op gang brengen voor zover belangen van minderjarigen dit vereisen. Het gaat hierbij om diagnostiseren van probleemsituaties en bemidde len in conflictsituaties. De onderzoeken zijn relatief kort van duur doch veelal intensief. Daarbij komt een intensieve verslaglegging van de werkzaamheden in verband met het adviseren, informeren of verwijzen Vereist: diploma Sociale Academie richting maat schappelijk werk Salaris: max. f 3084 - per maand Promotiemogelijk heid tot max. f 3512,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 22 november 1980. Randstad Uitzendbureau helpt het bedrijfsleven o.a. aan tijdelijk personeel in de industriële sektor en omgekeerd helpt Randstad tijdelijk beschikbaar personeel in deze sektor aan een tijdelijke baan. De man aan wie wij denken moet in staat zijn zelfstandig zijn admini stratie te voeren. Organiseren en improviseren zijn zijn sterke kanten. Het kontakt tussen aanvrager en sollicitant komt tot stand d.m.v. een tussenpersoon, die bij Randstad intercedent wordt genoemd. Voor de vestigingen in Haarlem zoeken wij zo n man. Iemand die ervoor zorgt dat de juiste mensen op de juiste plaatsen komen Een boeiende taak, die het nodige aan takt, mensenkennis en zakelijke feeling vraagt. Dat zo iemand een HAVO/VWO-opleiding moet hebben, spreekt vanzelf Een leeftijd van 21-25 jaar is het meest geschikt Hij kan rekenen op een gerichte opleiding, een goed salaris, 8/2% vakantiegeld, gratifikatie en een studiekostenvergoeding Schriftelijke sollicitaties, met volledige personalia, opleiding, ervaring en onder bijsluiting van een recente pasfoto te richten aan: Distriktskantoor Randstad Uitzendbureau bv, Afd. Personeelszaken, Postbus 11276, 2301 EG Leiden. gezocht, die 2 ochtenden (maandag en donderdag) de winkel van een relatie van ons in centrum Haarlem wil schoon maken. U moet wel voor langere tijd beschikbaar zijn. Byk Nederland B V Fabrikante van geneesmiddelen voor binnen- en buitenland, zoekt wegens uitbreiding van de werkzaamheden een maga zijnmedewerker ter assistentie op zowel het inkoop- als het verkoop- magazijn. De werkzaamheden bestaan op het mkoopmagazijn uit het opslaan van binnenkomende goederen en het uitgeven aan de diverse produktie- afdelingen. Op het verkoopmagazijn dienen de af te leveren produkten te worden verzameld, uitgezet en daarna ver- zendklaar gemaakt. Het interne transport valt eveneens onder de verantwoordelijkheid van de magazijnorganisatie. Ervaring in een soortgelijke functie kan tot aan beveling strekken. Voor deze functie wordt werkkleding verstrekt. De vakantietoeslag be draagt 8/2%, terwijl een tegemoet koming in de reiskosten wordt ver strekt Het Instituut voor Epilepsiebestrijding is een landelijke instelling voor hulp verlening aan mensen met epilepsie. Opnamen vinden plaats in de centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). Er zijn 700 bedden,.ruim 800 personeelsleden en 8 poliklinieken verspreid over Nederland. Wij zoeken een senior personeels- funktionaris m/v. Doel van de funktie is het ondersteunen van het sociaal- en personeelsbeleid en het in het kader daarvan realiseren van de uitvoering. De toegewezen personeelstaken liggen in het werkgebied verpleging, para medische diensten, de school en de af deling voorlichting en public relations. Hij/zij ressorteert rechtstreeks onder het hoofd Personeelszaken. De afde ling bestaat uit een hoofd, een senior en een junior funktionaris, een coördi natrice personeelsadministratie en 2 administratieve medewerksters, waar van de funktie van senior personeels- funktionaris vacant is. Onze gedachten gaan uit naar een belangstellende met een middelbare schoolopleiding en een voltooide hpgere beroepsopleiding en bij voor keur met enige jaren praktische erva ring. Kandidaten die een HBO-PW- opleiding in vergevorderd stadium volgen kunnen eveneens solliciteren. Een psychologisch onderzoek is onder deel van de sollicitatieprocedure. De medewerkers/sters van de afdeling zullen bij de selektie betrokken worden. Telefonische inlichtingen worden graag gegeven door het hoofd Personeels zaken, de heer K.H. Huisman, na 19.00 uur tel. (023) 28 29 18. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermel ding van vakaturenummer 12/KH/HDC. 1 1 1 1 BYK NEDERLAND BV, Weerenweg 29, Postbus 61 1160 AB Zwanenburg N.H. telefoon: 02907-5845. 3 Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 3.876,— bruto per maand. Opname in pensioenfonds PGGM. Het team bestaat thans uit 10 maatschappelijk werk(st)ers, 2 administratieve medewerksters en een part time psy choloog en psychiater en 1 coordinator De werkzaamheden omvatten: het notuleren van vergaderingen en het uitwerken daar van; hulpvragers ontvangen en informeren; assisteren bij administratieve werkzaamheden (type werk en telefoon) Gevraagd wordt: Een voltooide HAVO-opleiding; typevaardigheid en steno zijn vereist Geboden wordt: salaris en rechtspositie volgens rijksregeling; opname in het A.B P. afwisselend en zelfstandig werk; een grondige inwerkperiode Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Fenny en Mieke, telefoon: 023 - 31 92 94. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae vóór 15 no vember 1980 aan mevr.E. Rodijk (afdelingscoordinator), Spaarne 106, 2011 CM HAARLEM. .1 I I 5 I I I I I Grote Markt 12, 2000 RD HAARLEM voor aan de papierbranche verwante artikelen. Grafische opleiding strekt tot aanbeveling. Eigen auto gewenst, in ieder geval rijbewijs Brieven onder nummer. 7738 buro van dit blad f Wij bieden een goede sfeer, een mo derne werkplaats en een goede belo ning. Wij vragen vakmanschap en inzet. Brieven Bakkerstraat 32-34, Haarlem 2012 ZK - TELEFOON 023-317313 BAKKERSTRAAT 32-34 HAARLEM TEL.: 023-317313 In verband met uitbreiding van onze aktiviteiten zoeken wij een Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. - ---- - F* 1..;- - -- - IEPARATIE DE TELEVISIEDOKTER F

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 26