Velsens Gemengd Koor Cockney Pride Opus 2 T Chinchilla Vader Zaliger Griftheater films Despair Play Misty for me muziek J theater I ijmond c UIT formatie allerhande^ agenda S=^^=|Z K ra St au iF 9 IJMOND DONDERDAG 13 NOVEMBER 1980 J 50 rv In en om Haarlem x>k P ien I- Velsen-Umuiden Beverwijk Heemskerk Het Nederlands Saxofoonkwartet Violiste Emmy Verhei) loze fa* 165 i Re der- >ver- uid. politieafzettingen aan zijn laars lapt en het pleit op die manier ook nog in zijn voordeel weet te beslechten. Stadsschouwburg Velsen. De bekende spaghetti-western „Voor een paar dollars meer” vult het weekendprogramma. Sergio Leone regisseerde deze film, waarin Clint Eastwood en Lee van Cleef onafhankelijk van elkaar de jacht inzetten op een sadistische roofmoordenaar, op wiens hoofd een gigantische losprijs staat. In de zondagmatinee draait de Nederlandse jeugdfilm „Pim Pandoer in ’t nauw”. Daarin verspeelt de jonge held weliswaar zijn eigenhandig gebouwde duikboot, maar wel weet hij een gevaarlijke bendeleider achter de tralies te doen belanden. Vader Zaliger. Guus Hermus zet een dijk van een rol neer als de vader in „Vader Zaliger”, een autobiografisch stuk van de Engelse toneelschrijver Hugh Leonard waarin deze jeugdherinneringen heeft neergelegd. De succesvolle auteur Charley keert terug naar zijn geboortedorp om zijn overleden vader te begraven. Bezig met het uitzoeken van de nalatenschap, komt zijn vader hem zo helder voor de geest te staan dat het lijkt alsof hij in levende lijve voor hem staat. Gebeutenissen uit het verleden komen bovendrijven en worden in het stuk logisch gerangschikt tot een flitsende serie flash-backs. De vader komt daaruit naar voren als een bemoeizuchtige, maar warmhartige tuinman: de moeder (gespeeld door Ina van Faassen) als een goedbedoelende maar van elke vorm van tact gespeende vrouw. Cor van Rijn is goed op dreef als Charley, terwijl Broes Hartman een uitstekende typering geeft Kennemer Theater, Beverwijk. Charlton Heston, Susannah York, Jill Townsend en Stephanie Zimbalist spelen de hoofdrollen in „The Awakening”, een griezelfilm waarin de door en door slechte geest van een prehistorische Egyptische koningin bezit neemt van het lichaam van de dochter van de archeoloog, die haar over de kaartverkoop zijn verkrijgbaar bij het secretariaat, telefoon 02550 - 30489. Nederlands Verbond van Mandoline Orkesten een festival gehouden, waaraan veertien orkesten uit alle delen van ons land mee werken. Aan vang 13.30 uur, slot rond 22 uur. Zie voor meer informatie de rubriek Kennemer Kruimels elders in deze krant. Cockney Pride. De Beverwijkse formatie Cockney Pride speelt zaterdagavond in jongeren centrum Alpha aan de C. H. Moenstraat in Beverwijk. De leden van Cockney Pride (John Bouman, Aad Hooft, Jan Wijte, Herman Schoone, Rob de Wilde en Henk Kuip) spelen louter en alleen voor hun eigen, creatieve genoegen. De band brengt zowel eigen als andermans werk in de rock- en bluessector. Cockney Pride speelt vanaf 22 uur. Nederlands Saxofoonkwartet. In plaats van het Rondom Kwartet treedt zaterdagavond voor de Stichting Theater en Muziek Velsen in de Engelmunduskerk van de droog-komische ambtenaar onder wiens leiding Charley zijn maatschappelijke carrière begint. Met in de overige rollen Bep Dekker, Ellis Gray en Sjoerd Pleysier. De regie had Karl Guttmann. De Accoladeproduktie is dinsdagavond te zien bij de Stichting Theater Beverwijk in De Nieuwe Slof. Aanvang van de voorstelling 20.15 uur. Kaarten zijn onder meer aan de zaal verkrijgbaar. Griftheater. Onder de vlag van het Griftheater brengt Naomi Duveen haar solo-programma „Opstapel”. Wie het gebruik van dagelijkse dingen om een dramatisch effect te bereiken in de versie van het normale Griftheater wat te gecompliceerd vindt, kan bij Naomi Duveen een meer helders uitvoering vinden. De ideeën zijn in principe vaak dezelfde, maar de presentatie gebeurt veel overzichtelijker. „Opstapel” is woensdagavond te zien in het Witte Tejater Velsen, aanvang 20.30 uur. Inlichtingen over de kaartverkoop zijn verkrijgbaar via 02550 - 15789. ren :elf- met kor- laar 'OOt TIW, f-af- riet- graftombe ontdekt en geopend heeft. Als tweede hoofdfilm heeft het Kennemer Theater de uiterst matig ontvangen muziekfilm „Can’t stop the music” op het programma staan. In de Arthouse Cyclus op de woensdagavond draait „Despair”, een film van Rainer Werner Fassbinder naar de roman van Vladimir Nabokov met in de hoofdrol Dirk Bogarde. In de nachtvoorstellingen is de pornoproduktie „Weekend in Stockholm” te zien. Luxor Theater, Beverwijk. Bud Spencer is in Luxor weer eens aan het werk te zien in „Platvoet aan de Nijl”. In de tweede bioscoopzaal draait de griezelproduktie „Het Omen”, terwijl voor de matineevoorstelling „Het eiland van dr. Moreau” staat aangekondigd. Filmhuis Velsen, Witte Tejater, Kanaalstraat. „Nighthawks” is het met veel pijn en moeite gefinancierde debuut van de jonge Amerikaanse regisseur Ron Peck. De film geeft aan de hand van de belevenissen van de onderwijzer Jim een oprechte kijk in het dagelijks bestaan van een homoseksueel. Overdag een toegewijd leraar, schuimt Jim ’s nachts de stad af op zoek naar vertier. Hij beweegt zich in de scene van homobars en disco’s, waar men zeer nonchalant en vluchtig is in de contacten. De raak getroffen sfeer daar benadrukt de eenzaamheid van Jim: hij is een zoeker, een havik in de nacht. Vanavond om 20 uur is „Nighthawks” te zien in het Filmhuis Velsen. Filmhuis Heemskerk, De Jansheren, Kerkweg. „Basic Training” van Frederick Wiseman gaat over de inlijving van recruten in de militaire dienst. Vers van de middelbare school worden de onder de wapenen geroepenen met busladingen vol aangeroerd. Hun lijven worden gemeten, hun haar gemillimeterd, hun vingerafdrukken genomen, ze worden op een rij gezet en krijgen met militaire precisie hun injecties. „Basic Training” (uit ’71) is eigenlijk een vervolg op „Highschool”: wordt in die laatste film de nadruk gelegd op de strakke, bijna militaristische organisatie van de middelbare school, in „Basic Training” wordt ingegaan op de haast schoolse stupiditeit waarmee de voorbereiding tot het „man-worden” wordt afgedraaid. Zondagavond om 20.30 uur te zien in het Filmhuis Heemskerk. saxofoons van Pierre Max Dubois, het Premier Quartuor van J. B. Singelée en het Andante en Scherzo voor saxofoonkwartet van Eugène Bozza. Aanvang van het concert 20.15 uur, inlichtingen over de kaartverkoop tel. 02550-15789. Kerkconcert. Ten bate van het orgelfonds van de Morgensterkerk aan de Vrijburglaan te Heemskerk wordt zondagmiddag in dit kerkgebouw geconcerteerd door het Heemsteeds Kamerorkest onder leiding van Iman Soeteman met als solisten de bas Jaap Petersen en de organist Wim Sevinga. Het orkest alleen voert werken uit van Karl Stamitz en Richard Strauss. Orgel en orkest samen zijn te beluisteren in het orgelconcert in F. van Handel en in twee kerksonates van Mozart. De bas Jaap Petersen zingt bij koperblazers en orgel de door Schütz gecomponeerde ontroerende jammerklacht van koning David over de dood van zijn zoon Absalom. De vocalist is.bovendien te horen in een preludium en fuga over psalm 85 voor orkest en Zangstem geschreven door Wim Sevinga, organist van de Julianakerk te Haarlem. Aan vang van het concert 17 uur. De uitvoering is gratis toegankelijk, al wordt een bijdrage voor het orgelfonds op hoge prijs gesteld. Emmy Verhey. De violiste Emmy Verhey, aan de vleugel begeleid door Nelleke Geesink, verzorgt zondagmorgen het maandelijkse koffieconcert van de werkgroep muziek Heemskerk in gebouw De Jansheeren aan de Kerkweg. Gespeeld worden werken van Mozart, Wieniawski, Ysaye, Tsjaikowsky en Bartók Zékely. Kaarten zijn te verkrijgen bij de Nutsspaarbank aan de Deutzstraat in Heemskerk en voor zover nog voorradig, op de uitvoeringsdatum aan de zaal. Het concert begint om 11.30 uur. Thérèse Steinmetz. Een gevarieerd programma waarin het betere Nederlandse lied word afgewisseld met cabaretwerk, internationaal repertoire en instrumentale soli van pianist Nico van der Linden jr. en fluitist Ewoud Zeldenrust: dat is „Opus 2”, de nieuwe muziekshow van Thérèse Steinmetz. Het programma is woensdagavond 19 november te zien bij de Stichting Theater en Muziek Velsen in de Stadsschouwburg aan de Groeneweg in IJmuiden, aan vang 20.15 uur. Reserveren via 02550-15789. Waste of Time. Frits Jansen en Wouter Steenbergen, als acteur verbonden aan de theatergroep Waste of Time, brengen zaterdagavond hun tweemansproduktie „No Flowers for Shirley” in het Witte Tejater aan de Kanaalstraat in IJmuiden. Vijftien koffers met een draagbaar en onthullend karakter staan door hun afwisselend gebruik borg voor snelle verplaatsingen, zowel naar als in het theater. De Friwoshow begint om 20.30 uur. Inlichtingen over de kaartverkoop: 02550 -15789. Ina van Faasen, Sjoerd Pleijsier en Guus Hermus als de moeder, de zoon en de vader in „Vader Zaliger" te Velsen-Zuid op het Nederlands Saxofoonkwartet. Leo van Oostrom (sopraansaxofoon), Ed Bogaard (altsaxofoon), Adri van Velsen (tenorsaxofoon) en Jacques Landa (baritonsaxofoon) richtten het kwartet op in ’68. Sedertdien werden onder meer tournees gemaakt naar de Verenigde Staten, Duitsland, Italië, Frankrijk, Scandinavië en Israël. In Velsen worden uitgevoerd het kwartet voor vier saxofoons in Bes gr.t. opus 109 van Alexander Glazounof, het kwartet voor Tentoonstelling. In de maand november hangt in de foyer van het Witte Tejater aan de Kanaalstraat in IJmuiden een serie zwart/witfoto’s van huizen en détails van woningen in oud-IJMUIDEN. De fotografen Johan Noorden en Harry Huider wisten nog net voordat het veelomvattende sloop-en renovatieplan van start ging een groot aantal monumenten vast te leggen. De serie laat een grote architectonische verscheidenheid zien. Maar weinigen zullen bekend zijn met de kleine verrassingen van de bebouwing in oud- IJmuiden. De expositie is toegankelijk tijdens voorstellingen. Proscura Fotofestival. Als aanvulling op het PROSCAR Filmfestival voor amateurfilmers heeft het bestuur van de Heemskerkse Sociëteit Progress gemeend met ingang van 1981 ook een jaarlijsk terugkerend fotofestival te moeten instellen onder de naam Proscura Fotofestival. Net als bij het filmfestival staat deelname open voor beginnende (dat wil zeggen mensen, die hun negatieven bij de erkende fotohandel laten afdrukken) en gevorderde amateurs, waaronder diegenen vallen die hun foto’s zélf afdrukken. Per deelnemer mogen niet meer dan dertig bij veertig centimeter. Gekozen kan worden uit drie onderwerpen, te weten Heemskerk, de feestdagen ’80 en de Progress Sociëteit. Ingezonden foto’s dienen te zijn voorzien van de naam en het adres van de inzender. Inschrijving is mogelijk tot en met 21 november bij de kassa van de Progress Sociëteit, Const. Huygensstraat in Heemskerk. Foto’s kunnen worden ingeleverd tot uiterlijk 9 januari 1981. De jury-beoordeling wordt gehouden op 15 januari, waarna ook de prijsuitreiking plaats vindt. De winnende foto’s worden in het sociëteitsgebouw geëxposeerd. F Redactie Joke Dieben-Frerichs City Theater, IJmuiden. Het Walt- Disney-concern houdt zich tegenwoordig ook met science-fiction bezig. Wat dat oplevert is te zien in „The Black Hole”, een film waarin de bemanning van een het heelal onderzoekend ruimteschip het aan de stok krijgt met alleraardigst uitziende, maar in wezen zeer kwaadwillige robots. Hoofdfilm in de tweede bioscoopzaal is „Shame of the jungle”, een sterk erotisch getinte tekenfilm van Picha. Cyclusvoorstelling op de woensdagavond is „Play Misty for me”, waarin Clint Eastwood de rol speelt van een populaire disc-jockey die te maken krijgt met een krankzinnige fan, die geen andere vrouw in het leven van de door haar aanbeden plaatjesdraaier duldt dan zichzelf en die in dat kader voor een moord meer of minder niet uit de weg gaat. In de zondagmatinees respectievelijk een prolongatie van „Grease”, de film die John Travolta en Olivia Newton-John wereldfaam bezorgde, en „Smokey en the Bandit”, met Burt Reynolds als de onverschrokken vrachtwagenchauffeur die voor een weddenschap snelheidsbeperkingen en Algemeen Velser Bejaardenkoor. Ter F gelegenheid van het vijftienjarig bestaan t' geeft het Algemeen Velser Bejaardenkoor vrijdagavond een concert in de Petrakerk "aan de Merwedestraat in IJmuiden. “Medewerkenden zijn de mezzo-sopraan jHenny May, de tenor Willy Caron en de pianiste Elina Nooij. De algehele leiding berust bij koordirigent Egbert Blom. Het concert begint om 20 uur. Velsens Gemengd Koor. Het Velsens Gemengd Koor onder leiding van E. van ’t Kaar, het Christelijk Mannenkoor IJmuiden onder leiding van G. Hovius en het IJmond Kamerorkerst onder leiding van J. Meilof geven vrijdagavond een gezamenlijk concert in de Petruskerk aan de Zuiderkruisstraat in IJmuiden. Solistische medewerking wordt verleend door de spraan Ans Bosma en de organist Peter Groot. Het Velsens Gemengd Koor voert onder meer uit het Requiem van J Cherubini en het Gallia van Gounod. Het Mannenkoor zingt liederen van Beethoven (Die Himmel Rühmen) en een selectie Nederlandse volksliedjes. Het Kamerorkest is te beluisteren in het concert in g. gr. voor altviool en strijkorkest met basso continuo van G. Ph. Teleman en in de tweede symphonic voor strijkorkest van F. X. Richter. Aanvang van het concert 20 uur. Kaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar. American Gypsy. De geheel uit Amerikanen bestaande band American Gypsy treedt vrijdagavond op in jongerencentrum Donkey Shot aan de A. Verherentstraat in Heemsker. Tien jaar geleden kwam de groep naar Europa, waar men zich na de nodige omzwervingen vestigde in Maastricht. De muziek van American Gypsy heeft in de verte te maken met rhytm and blues en heeft verder invloeden ondergaan van groepen zoals de Jimi Hendrix Experience en ook Santana. De groep bestaat uit Steve Clisby (zang, toetsen, sax), Joe Skeete (zang, basgitaar, toetsen), Richard James (drums), Michael Hamane (sologitaar) en Omar Dupree (zang). De formatie speelt vanaf 21.30 uur. Zaterdagavond staat Donkey Shot in het teken van de disco, terwijl er zondagavond een speelfilm wordt gedraaid. Mandoline Festival. In Cultureel Centrum De Schouw te Velsen-noord wordt zaterdag onder auspiciën van het Chinchilla. Serge Diaghilev, die als seider van het vermaarde Ballets Russes aan het begin van deze eeuw Parijs op zijn kop zette, stond model voor de voorstelling „Chinchilla” waarmee het Zuidelijk Toneel Globe vrijdagavond optreedt in de Stadsschouwburg Velsen. Het stuk is echter meer dan een hishorisch portret van een balletgroep. Het laat de verbanden zien tussen de individuele eigenschappen en de artistieke resultaten van een groep mensen voor wie esthetica de basis is van hun leven. De kleine, venijnige jaloezietjes, de emotionele verbondenheid en afhankelijkheid, de artistieke meningsverschillen worden scherp en vaak komisch geobserveerd en tonen tevens hoe juist die er in hun toevallige combinatie voor kunnen zorgen dat een gezelschap uit elkaar valt, drastisch verandert of tot zo’n bloei komt dat het de esthetiek van een heel tijdperk bepaalt. Frans Kellendonk vertaalde het door Robert David Macdonald geschreven toneelspel. Paul Gallis ontwierp de kostuums en het décor en Paul Vermeulen Windsant voerde de regie. Met onder meer Kees Hulst, Johan Ooms, Michel van Rooy, Ton Selter en Guusje van Tilborgh. Aanvang 20.15 uur, reserveren via de Stichting Theater en Muziek Velsen tel. 02550 -15789. Krite Fryske Trou. De Friese KOMEDIE „De Forfalsker” (de vervalser) van Jannes Bosker wordt vrijdagavond opgevoerd door de Krite Fryske Trou in gebouw De Rank aan de Kon. Wilhelminakade in IJmuiden. Aanvang van de toneelavond 20 uur. Inlichtingen TONEEL Stadsschouwburg (Wilsonsplein. tel. 315571) 20.15 u.: Fons Jansen met „Zullen we handha ven”, vrijdag 20.15 u.: Haagse Comedie met „Midzomer”. Toneelschuur 1 (Smedestr., tel. 312439) 20.30 u.: Krisztina du Chatel met „Light”, vrijdag 20.30 u.: Globe met „Suus”. Toneelschuur IlISmedestraat, tel. 312439). On afhankelijk Toneel met „Einde”, try-out. MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestr., tel. 321155) 20.15 u. Gitaarconcert door Eduardo Falü, vrijdag 20.15 u.: Noordhollands Philharmonisch Orkest o.l.v. Roelof van Driesten, solist: Joseph Kallch- stein, piano. De Beverwijkse formatie Cockney Pride BIOSCOOP EN THEATER City I, Kennemerlaan, donderdag 20.00 uur: „The black hole”. City II, Kennemerlaan, donderdag 20.00 uur: „Shame of the jungle”. Witte Tejater, Kanaalstraat, donderdag 20.00 uur Filmhuis Velsen met „Nighthawks” van Ron Peck. TENTOONSTELLINGEN EN MUSEA Pieter Vermeulenmuseum, Ma. t/m vrij. 9.30- 17.00 uur. Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen-Zuid. 18e-eeuwse stijlkamers wo. t/m zo. van 14.00- 17.00 uur, van 1 okt. t/m 31 mei. Tevens Felison- expositie „Idealen en alternatieven” geopend van di. t/m zo. 14.00-17.00 uur, tot en met 28/11. Gemeentehuis, tel. 19000. Bezichtiging op werkdagen van 10.00-12.00 uur Ruïne van Brederode, Velserenderlaan, Sant- poort-Zuid. Dinsdag t/m zondag 09.30-12.00 en 13.00-16.00 uur te bezichtigen. Foyer Witte Tejater, Kanaalstraat, foto’s van huizen in oud-IJmuiden t/m 30 nov. te bezich tigen. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 19033, Ongevallen dienst 23355. Hoogovens 02510-96000, Brand weer Santpoort 370750, voor Velsen-Noord en IJmuiden 20750. Storingsnummer openbare verlichting en gas en water 10777. Telefonische Hulpdienst, bereikbaar dage lijks van 19.00-04.00 uur ’s nachts, zaterdag en zondags van 11.00-04.00 uur ’s nachts onder nummer 023-326655. Algemene Hulpdienst Velsen, iedere werk dag van 9.00-11.30 uur, tel. 02550-18888. Centraal Orgaan Bejaardenbeleid. Centraal Bureau, Abelenstraat 1 IJmuiden op werkdagen van 9.00-10.00 uur. Tel. 12464. Gezinsverzorging, ,hulp aan bejaarden en langdurige zieken. Velserduinweg 52, IJmui den. Maandag t/m vrijdag 9.00-10.00 uur. Tel. 02550-11830 of 22169. Sociale Dienst, Spaamestraat 2, IJmuiden, maandag t/m vrijdag 9-10.30 uur nieuwe cliën ten, voor andere cliënten ook op afspraak, tel. 02550-19124. Sociaal Psychiatrische Dienst, Plein 1945, nr. 90 gebouw De Beurs (vijfde etage). Bereikbaar iedere werkdag van 9.00 tot 17.00 uur; tel. 19142. Handenarbeidcentrum Velsen, Andreaweg. Velsen-Noord. Open: dinsdag t/m vrijdag 9.30- 21.30 uur maandag 13.30-21.30 uur, zaterdag 9.00-12.00 uur. Centrale Bibliotheek, Plein 1945. Donderdag 19.00-21.30 uur. Vrijdag 14.30-17.30 en 19.00-21.30 uur. Centrale Jeugd- en Tienerbibliotheek, Wil- lemsbeekweg 96. Vrijdag 15.30-17.30 uur. Filiaal Santpoort, Crocussenstraat 1, vrijdag 10.00-12.30 en 19.00-21.30 uur. Tevens expositie bladwijzers uit het bezit van dhr. W. H. Kramer, t/m 22/11. Filiaal IJmulden-West, Zeewijkplein. Don derdag 19.00-21.30 uur volw. en tieners, vrijdag 14.30- 17.30 u. alle leeftijden. Filiaal Velsen-Noord, Wijkerstraatweg 177, donderdag 19.00-21.30 uur volw., vrijdag 14.30- 17.30 uur alle leeft. Dienstencentrum Zee- en Duinwijk, Zeewijk- plein 260, tel. 20650 donderdag 19.30 uur klaver jas- en biljartclub, 14.30-16.00 uur zangkoor. 18.00 uur eten voor alleenstaanden. Stichting alg. maatschappelijk werk, De Noostraat 4. IJmuiden. Spreekuur dag. van 9-10 uur. Tel. 10661. Geref. Stichting voor Maatschappelijk Werk, telefonisch spreekuur iedere werkdag van 9-10 uur 's morgens tel.: 02510-33695. Stichting school- en beroepskeuze NH. Plein 1945 nr. 90 gebouw De Beurs 4e etage. Spreek uur dokumentatiecentrum na tel. afspraak, elke vrijdag 14.00-16.00 u„ tel. 02550-19142. Creativiteitscentrum Umond, Clara Stem- school, Moerbergplantsoen, vrijdag 10.00-12.00 uur instuif voor ouderen, De Abeel, Abelen straat 1, IJmuiden. Buurtcentrum Zeewijk, Dennekoplaan 289, tel. 21494, vrijdag 13.30-16.30 uur WAO-hand- vaardigheid en spel. Badhuis Snelllusstraat, vrijdag 11.00-19.00 uur. Recreatlebad „De Hoogeberg”, Trompstraat, donderdag 21.00-22.30 u. gemengd zwemmen, vrijdag 9.30-10.20 u. gem. zwemmen volwasse nen, 6.45-8.00 u„ 12.00-13.30 u„ 16.00-17.30 u. en 19.30- 20.45 u. gemengd zwemmen, 9.00-18.00 u. peuterbad, 7.00-22.00 u. solarium. Instructiebad Zeewijk, Planetenweg. vrijdag 9.45-10.45 uur moeder en kind. De Brulboei, Vrouwencafé Velsen, Kanaalstr. 20.30 uur donderdag, vrouwenkoor De Sirene. Gebouw Velserduln, Velserdulnplein 5, elke eerste donderdag v.d. maand tussen 20 en 21 uur werkgroep voor advies en begeleiding met in formatie over dienstweigering. Sporthal Umuiden-Oost, vrijdag 19.00-23.00 uur zaalvoetbalkomp. Sporthal Zeewijk, vrijdag 15.30-17.00 uur in stuif, 19.15-23.00 uur volleybalkomp BIOSCOPEN EN THEATER Kennemer I, Zeestraat, donderdag 20.00 u. „Can’t stop the music”. Kennemer II, Zeestraat, donderdag 20.00 u. „The awakening”. Luxor I, Breestraat, donderdag 19.00 en 21.30 u. „Platvoet aan de Nijl”. Luxor II, Breestraat, donderdag 19.00 en 21.30 uur „Het omen”. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 25555, brandweer 22922, milieuklachten 96000. Centrale bibliotheek, Kerkstraat 44, donder dag gesloten. Dienstencentrum voor bejaarden, Kerk straat, maandag t/m vrijdag geopend van 09.00- 17.00 uur. Spreekuur leiding vrijdag 10.00-11.00 uur. Consultatiebureau Alcohol en drugs, elke vrijdag van 9-10 uur spreekuur op Bureau Alge meen Maatschappelijk Werk, v.d. Hoopstraat 27, Beverwijk, tel. 30766. Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945 nr. 90 gebouw De Beurs 4e etage te IJmui den. Spreekuur dokumentatiecentrum, na tel. afspraak elke vrijdag 14.00-16.00 u., tel. 02550- 19142. De Nieuwe Slof, Kerkstraat, expositie Haagse Kunstkring ma. t/m vrij. 10-22, za. 14-17 uur. 5-11 tot en met 31-11. Stadskantoor, Pres. Kennedyplein, foto-expo- sitie en expositie oude camera’s, t/m 28/11. DIVERSEN Alarmnummers: Politie 41444, brandweer 32121, milieuklachten 96000. Openbare bibliotheek, Kerkweg 45, donder dag volw. 10.00-12.00 (voor 65+’ers). Filiaal Beneluxlaan, Beneluxlaan 205-207, donderdag gesloten. Speeltuin Poelenburg, H. Pootstr., dagelijks van 10.00-12.00 uur en 13.30-17.30 uur geopend. Kinderboerderij, Vrijburglaan, maandag t/m vrijdag 10.00-12.00 en 13.15-16.45 uur. Stichting alg. maatschappelijk werk, V. d. Hoopstraat 27, Beverwijk, spreekuur werkda gen van 9.00-17.00 uur. Tel. 30766. Stichting school- en beroepskeuze NH, Plein 1945, gebouw De Beurs, 4e etage. Spreekuur dokumentatiecentrum na tel. afspraak elke vrij dag 14.00-16.00 uur. Tel. 02550-19142. Donkey Shot, A. Verherentstraat, donderdag 21.30 uur Gruppo Sportivo. De Jansheeren, Kerkweg, donderdag 20.30 u. Don Quishocking met try-out „We zijn volstrekt in de war”. X- :•?<-:

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 9