gamacznta haarlam E 68 voor tijdelijk werk janskliniek receptionisten (mnl./yrl.) Chef Bedrijfsdrukkerij rector/rectrix ESTEL HOOGOVENS'»’ "Er gebeuren hier yiirï" PART-TIME VERPLEEGKUNDIGE M/V ^w^BII I ^1 ^1 ^K^b ^K^b I Ik werk met plezier Ik werk met plezier Ik werk met plezier Ik werk met plezier Ie OOCENT(E) MAATSCHAPPIJLEER I onze lieve vrouwe gasthuis sekretaresse Ik werk met plezier HTS-er elektro CV-monteurs Revolverdraaiers IJzerwerkers Constructiebankwerkers Plaatwerkers Monteur Freezers Aktie 68 vraagt met spoed: W het vaste buro het vaste buro aktie het vaste buro 68 voor ijdelijkwerk aktie 681 voor tijdelijk werk aktie het vaste buro 68 voor ijdelijkwerk Uitzendburo Aktie 68 vraagt: met spoed: aktie het vaste buro aktie 681 voor tijdelijk werk Aktie 68 Uitzendburo Staten Bolwerk 3, Haarlem Tel. 023-313100, 314350 Uitzendburo Aktie 68 zoekt: Verpleegkundigen-A Ziekenverzorgsters Staten Bolwerk 3, tel. 023-313100 Haarlem 1e oosterparkst raat179,1091 HA amsterdam. ambitieus vertegenwoordiger secretaresse Staten Bolwerk 3, Haarlem Tel. 313100 en 314350 Aktie 68 vraagt met spoed: representatieve dame hoofd huishoudelijke dienst Staten Bolwerk 3, Haarlem Tel. 313100 of 314350 Aktie 68 vraagt per direkt: MBA-ers Aktie 68 Staten Bolwerk 3 - Haarlem Tel. 023-313100 29 NOVEMBER 1980 ZATERDAG Voor onbepaalde tijd in Amsterdam. Er is nog volop werk voor langere tijd. SANCTA MARIA’ i Heeft u interesse in één van deze vacatures, bel dan op of kom even langs bij: ±25-30 jaar met enige jaren ervaring op elek trotechnisch kantoor. Dikwandig met ervaring, voor diverse relaties in Haarlem, Amsterdam en is voor langere tijd. Voor las-, brand- en knipwerkzaamheden in Amsterdam, liefst i.b.v. eigen vervoer. De werkzaamheden kunnen voor langere tijd zijn. voor verpakkingsmachines. Bij relatie in Am sterdam. Moeten van tekeningen constructies kunnen vervaardigen. Voor de Reprografische Dienst vraagt ESTEL HOOGOVENS een Eisen: middelbare beroepsopleiding op grafisch gebied ervaring met Klein-offsetmachines en met reprografische technieken leeftijd 35-45 jaar Ruime ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling U kunt uw sollicitatie, onder vermelding van nummer HF 885, richten aan ESTEL HOOGOVENS BV, Werving en Bemiddeling. Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. Telefoon 02510 - 94100. Het St. Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan Drs E. R L. Smedt, Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem HAARLEM Voor div. ziekenhuizen in en buiten Haarlem hebben we verschillende vacatures voor zowel dagdiensten als alle diensten openstaan. De man of vrouw die wij zoeken zal leiding gaan geven aan een 15-tal medewerkers, die werkzaam zijn in de drukkerij en de binderij of op het gebied van fotografie en lay-out. De chef bedrijfsdrukkerij beheert de orderportefeuille, verzorgt de planning en bewaakt de voortgang en de kwaliteit van het werk. Tevens adviseert de chef de gebruikers ten aanzien van toe te passen druktechnieken. voor relaties in Haarlem. Moet beslist voor langere tijd zijn. Dagdiensten en eventueel weekeinden. Indien je vrij bent bel dan even op of kom langs bij: voor de regio haarlem/amsterdam. Voor de direktie van een middelgroot bedrijf in het centrum van Haarlem, hebben wij drin gend een secretaresse in de leeftijd van 25 jaar, met ruime ervaring op direktieniveau, nodig. Kennis steno-Engels is een vereiste. Moet ge heel zelfstandig Kunnen werken. Het werk is voor 3 mnd. Heeft u interesse? Bel dan op of kom even langs bij Aktie 68 Uitzendburo met de leeftijd 35-45 jaar voor het serveren van koffie en thee bij relatie Haarlem-C. De werkzaamheden zijn voor hele dagen en kun nen voor geruime tijd zijn. Ervaring gewenst! met opleiding MBO-CD of HVI. Moet leiding kunnen geven aan een team van 14 medewer kers. Ervaring vereist. Heeft u interesse, bel op of kom even langs bij Aktie 68 Uitzendburo, Voor diverse relaties in en buiten Haarlem, hebben we dringend boekhouders in het bezit van diploma MBA nodig. Enige ervaring is gewenst. De werktijden kun nen in overleg geregeld worden. Voor bijzonderheden betreffende deze func ties, kunt u kontakt opnemen met onze admini stratieve afdeling. liefst met Bemetel-bankplaatwerkersoplei- ding. Bij goede relatie in de kop van Noord- Holland. 1 I 1 1 Haarlem i Met vergunning van het Ministerie van Sociale Zaken Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk R K Scholengemeenschap voor lyceum en h.a.v.o. Burgemeester en wethouders van de gemeente Haarlem roepen sollicitanten op voor de functie van Op onze Kraamafdeling zoeken wij, speciaal voor de babykamer, een De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zie ken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelingscentrum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho-gériatrische bewoners, valt eveneens onder de organisatie van de Janskliniek. Funktie B): Werktijden: woensdag en donderdag van 06.30 14.30 uur, 16 uren per week. Funktie C): Werktijden: 1x per 14 dagen zaterdag en zondag van 14.30 - 21.15 uur.' Vereisten: MAVO-4 opleiding; type-ervaring; gewenste leeftijd 23 t/m 40 jaar. Kandidaten, die in de gelegenheid zijn om tijdens vakantie en ziekte van de andere receptionisten diensten over te nemen, genieten de voorkeur. Voor funktie A) geldt, dat voor de ochtenduren de kandidaat bereid moet zijn nevenwerkzaamheden te verrichten t.b.v. de Civiele Dienst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken van de Funktie A) betreft Overspaarne. Funkties B) en C) betreffen de Janskliniek. Inlichtingen te verkrijgen bij en sollicitaties te rich ten aan de rector, drs. Jac. van Steen, tel. 023- 316040. In het schooljaar 1980/1981 telt de school 1045 leerlingen, verdeeld over een hoofdgebouw in Haar lem-zuidwest en een dependance in het centrum van de stad. De school werkt in een gemeenschap van scholen (rayon zuid-west) samen met een drietal scholen voor mavo. Van de nieuw te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij bereid zal zijn deze samenwerking te bevorderen. Tevens wordt verwacht dat hij/zij in staat is een groot lerarencorps en ruim 1.000 leerlingen te motiveren, stimuleren en leiden. Hij/zij wordt verondersteld bereid en in staat te zijn het openbaar onderwijs te bevorderen. Een onderzoek Is gaande naai de voor- en nadelen van de vorming van een bredere scholengemeenschap door fusie met een school voor mavo. Van de sollicitant wordt terzake een open instelling verwacht. De benoeming zal geschieden via een inspraakprocedure, waarbij vertegenwoordigers van gemeente, schoolleiding, docenten, niet- onderwijzend personeel, leerlingen en ouders zijn betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie- procedure. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer A. Visser, hoofd van de afdeling onderwijs der gemeentesecretarie, telefoon 023 - 17 12 55 en bij de waarnemend rector de heer drs. J. de Haan, telefoon 023 - 28 03 50. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en een gelijkende zwartwit pasfoto, dienen vóór 15 december 1980 te worden gezonden aan het college van burgemeester en wethouders van Haarlem, stadhuis Haarlem, postbus 511,2003 PB Haarlem. Linksboven in de brief dient het bovenstaande vakaturenummer te worden vermeld. Van Limburg Stirumstraat 4 RIDDERSTRAAT 32, 2011 RS HAARLEM. TEL. (023) 31 92 82. i Voor de Civiele Dienst vragen wij op korte termijn Wij denken voor deze funktie aan kandidaten die: - in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A met kraamaantekening of voldoende ervaring hebben met pasgeborenen; - in staat zijn mee te werken in het pioces van introductie en begeleiding van leerhng-veipleegkundigen; beschikken over goede contactuele eigenschappen. De werktijden zijn van 08.00 - 12.30 uur, bij voorkeur van maandag t/m vrijdag. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot mw. A.W.F den Haring, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 33 90 30, toestel 2251. Gaarne uw sollicitatie voor 13 december a.s. richten aan onderstaand adres. vakaturenr. 191688/539/HDC van de Coornhertscholengemeenschap voor Lyceum en havo, Chrysanthemumlaan 18 te Haarlem. De vakature is ontstaan door pensionering van de rector. M.i.v. 1 januari 1981 is aan onze school vacant de functie van Het gaat om 7 lesuren aan de bovenbouw In een tijdelijke aanstelling voor het lopende schooljaar nadat u een persoonlijk geschreven brief t.a.v. de heerj. hendriks gestuurd heeft, nodigen wij u gaarne uit voor een gesprek natuurlijk kunt u ook telefonisch kontakt opnemen. sollicitaties zullen vertrouwelijk worden behandeld Vereisten: een voltooide MAVO- c.q. HAVO opleiding; een type- en steno-diploma; de nodige flexibiliteit op kunnen brengen; dynamisch alsook service-verlenend ingesteld zijn; ervaring t.a.v. bovengenoemde werkzaamheden. Funktie A): Werktijden: 07.00 - 12.30 uur en van 16.00 - 21.00 uur (per week wisse lend) Gemiddeld: 27 1/2 uur per week. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de Civiele Dienst, Dhr. R. de Vries. Meer informatie wordt gaarne verstrekt door de heer T H. Kassing, ver-- pleegkundig adjunkt direkteur, tel. 020—599.2249. Uw scbriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan de afdeling Personeels-'- zaken, t.a.v. de heer D. Levie. verkoop geschiedt aan industrieën, kantoren, verpleeg- en horecasector en andere grootverbruikers degene, die met pioniersgeest en behoorlijke inzet tot goede verkoopresultaten kan komen, bieden wij een zeer goed inkomen. bestaande uit basissalaris plus hoge provisie, dat tot ver boven het gemiddelde kan uitgroeien. verder bieden wij een auto, uiteraard ook voor privégebruik; een uitstekende onkostenvergoeding en opname in eigen pensioenfonds. promotiekansen aanwezig; enige ervaring is wel gewenst leeftijd 23-30 jaar, woonachtig in deze regio. Het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis te Amsterdam is een algemeen zieken huis met praktisch alle voorkomende specialismen. Het ziekenhuis heeft ca. 1650 medewerkenden en beschikt over een kapaciteit van 800 bedden. Voor het BURO VERPLEEGKUNDIGE DIENST zijn wij op zoek naar be langstellenden voor de funktie van Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. Uitzendburo Aktie 68 en Keser Uitzendgroep, uw landelijke partners voor tijdelijk werk. handhygiëne als milieu-aspekt wordt door vendor benadrukt door het milieu-embleem voor de naam. de sterk groeiende vraag naar onze ingevoerde en bekende merkprodukten verplicht ons het verkoopteam uit te breiden door het aantrekken van een Het Buro Verpleegkundige Dienst valt onder het aandachtsgebied van de verpleegkundig adjunkt direkteur en bestaat uit 3 sekretaresses, waarvan 1 uitsluitend werkzaam is t.b.v. de verpleegkundig adjunkt direkteur en tevens belast is met de koördinatie van alle werkzaamheden binnen het buro. De nieuw aan te trekken medewerkster zal zich samen met een kollega, voornamelijk gaan bezighouden met: de administratie en registratie t.a.v. het uitzendkrachten-gebeuren, het leerlingen-beoordelingssysteem, alsook het onregelmatigheidstoeslag- systeem; het beheer en de verzorging van personeelsdossiers, het algemeen archief en de bibliotheek; het bijhouden van het personeelsbestand; sekretariaatswerkzaamheden -w.o. het bijwonen van vergaderingen en besprekingen en deze notuleren, alsmede typen van rapporten en nota*s- t.b.v. 2 koördinerend hoofdverpleegkundigen. «U W *■- "r Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, min.l f 1.798,95 (21 jaar) f 28,25 toeslag loonmaatregel bruto per maand en max. f 2.649,29 f 28,25 toeslag loonmaatregel bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C A.O. voor het Ziekeh-_. huiswezen.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 31