z Salaris administrateur (m/v) B-drukker restaurant de rijksoverheid vraagt manager jonge vrouw EG ■H SOCIOTHERAPEUT(E) _ZBTJBl 2 PART-TIME KRACHTEN ^MSD VORMINGSCENTRUM DE MAST I GEMEENTE VELSEN IML Air Services B.V. TOEKOMSTIG ervaren salaris- administrateur m/v Feldmühle -Ruys flexibele verpakkingen b) een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v bij de unit Betalingen; a) een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/V -ir randstad uitzendbureau HTS’ER WTB/ELECTRO randstad uitzendbureau c) een TYPISTE op de typekamer MERCK SHARPS DOHME» HAARLEM Nederlandse Rotogravure Maatschappij ZATERDAG 6 DECEMBER 1980 van Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij de gemeente Velsen zijn glijdende werktijden van toepassing. vraagt: <1 technisch-administratief medewerker (mni./vri.) Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar een man of vrouw tot 35 jaar met Praktij kdiploma Boekhouden en MBA of hiervoor studerend. Deze man/vrouw willen wij graag verder opleiden tot een zelfstandig salarisadministrateur. Enige jaren ervaring op een administratieve afdeling strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris, een extra maandsalaris, 8% vakantietoeslag en 24 werkdagen vakantie. Voor de afdeling salarisadministratie vragen wij een nieuwe medewerker. Hij zal tesamen met een collega verantwoor delijk zijn voor de maandelijkse salarisbetalingen. Daarnaast heeft hij tot taak de salarisgegevens boekhoudkundig te verwerken. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar: P. Bakker Hillegom B.V. De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520 18144, tst. 21. Na gebleken geschiktheid volgt t.z.t. bevordering tot restaurantmanager Bij de GEMEENTELIJKE DIENST VOOR SOCIALE ZAKEN kunnen worden geplaatst: 8^ Belangstellenden wordt verzocht hun M schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van Merck Sharp Dohme B.V., Postbus 581, 2003 PC Haarlem, t.a.v. de heer A.F. Keuter (telefoon 023-319330, tst. 2206). ill mariastichting International Airfreight and Courier Co. Gebouw 70, 5e etage, Schiphol Oost WIJ BIEDEN U: een afwisselende en verantwoor delijke funktie; goed salaris en uitstekende se cundaire arbeidsvoorwaarden. HEEFT U BELANGSTELLING? Neem dan kontakt op met de heer G. Brand, Noordzee Gastro BV, postbus 760, 3000 DK Rotterdam, tel. (010) 11 90 40. WIJ VRAGEN VAN U: opleiding op niveau van middelba re hotelschool of diploma vakbe kwaamheid restaurantbedrijf; enige jaren praktijkervaring; plezierige omgangsvormen; interesse voor de administratief/ organisatorische kant van deze baan; leeftijd omstreeks 25 jaar. Noordzee Visrestaurants zijn moderne zelfbedieningsres taurants, gespecialiseerd in visgerechten. Onze restaurants zijn open van maandag tot en met zaterdag tot 7 uur (op koopavond tot 9.30 uur). Op zon- en feestdagen zijn wij gesloten. In ons binnenkort te verbouwen restaurant te Haarlem hebben wij plaats voor een Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een met opleiding op H B^D.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loon en salarisadministratie. Salariëring in overeenstemming met op leiding en ervaring. bij de unit Invordering; part-time gedurende 26 uur per lA/OcUf t V p c Hij/zij zal als plaatsvervangend res taurantmanager gedurende een uit gebreide inwerkperiode meedraaien om alle kneepjes van het vak te leren. 20-30 jaar, voor reserveringen en administratieve werk zaamheden. Redelijke kennis van Engelse taal in woord en geschrift. Telefonische afspraak via 020-434689 Aanstelling zal in verband met zwangerschap van de huidige medewerksters voorlopig plaatsvinden voor enkele maanden, maar omzetting in een blijvende aanstelling lijkt niet onwaar schijnlijk. Voor alle functies is het bezit van een mulo of mavo-4-diploma minimaal vereist; voor de typiste tevens het typediploma. De typekamer is een onderdeel van de afdeling Correspondentie en Controle en bestaat uit twee personen. Behalve met type- werkzaamheden zal de typiste ook met lichte administratieve werkzaamheden worden belast. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur van de Gemeentelijke Dienst voor Sociale Zaken, Postbus 168, 1970 AD IJmuiden, onder vermelding van de functie waarnaar de belang stelling uitgaat. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer H. Nieboer, adjunct-directeur van de dienst. De functies onder -a- en -b- resorteren onder de afdeling Cliën tenadministratie. Deze afdeling bestaat uit 11 personen en verzorgt de uitbetaling en terugvordering van de door de dienst toegekende uitkeringen. MSI): jaar groot in geneesmiddelen. E illei ha< zoc de sia aar me OU( voc ste reg de: op\ De 0 Wij zoeken 2 groepen (werkende) Voor huisvesting kunnen wij helaas niet zorgen. F® direct technisch werk voor. industriewerk voor: HAARLEM R.K.ZIEKENHUIS mMBm 3èM^|MwBmBM Standplaats: Haarlemmermeer (Schiphol Centrum) Salaris: max f 2800 - per maand Sollicitaties Inzenden vóór 27 december 1980 Voor de afdeling Diepdrukkerij hebben wij enige vakatures voor de funktie van Uitsluitend schriftehjke sollicitaties te richten aan Drs E R L Sniedt, Coördinator Dienst Personeelszaken. Boerhaavelaan 22. 2035 RC Haarlem Regelmatig zoeken wij voor onze relaties, mensen die de volgende functies kunnen vervullen: chauffeurs BCDE, heftruckchauffeurs, con troleurs, schoonmakers, produktlemedewer- kers, kantinedames en inpaksters. Heeft u interesse, kom dan even langs of bel ons op. Naast een goede beloning met een maximum van f 3.119,08 bruto per maand (inklusief ploegentoeslag) kent ons bedrijf uitstekende arbeids voorwaarden, zoals: opname in het spaarfonds grafische bedrijven; opname in het pensioenfonds grafische bedrijven; basisvakantie van 22 werkdagen per jaar, 3 dagen extra na een jaar ploegendienst; 8% vakantietoeslag; bladenpakket; 40% korting op VNU-uitgaven; studiekostenregeling; werkkleding; werkschoenen; reiskostenregeling voor hen die buiten de agglomeratie Haarlem wonen. De Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV is een moderne diep drukkerij behorend tot de VNU-Industriegroep BV. De produkten die bij ons vervaardigd worden, zijn, naast week- en maandbladen als Panorama, Nieuwe Revu en Avenue, catalogi en reisgidsen. Hiervoor zoeken wij'gediplomeerde drukkers in diepdruk. Offset- en boekdrukkers kunnen omgeschoold worden. De funktie van B-drukker bij de N.R.M. kent een hoge mate van verantwoordelijkheid. De werkzaamheden worden in drie-ploegendienst verricht met de weekends vrij. Algemene informatie: Er wordt op de afdeling met 22 opnameplaatsen, gewerkt volgens sociotherapeutische principes. Wij streven naar kortdurende opnamen (2 a 3 maanden) in nauw overleg met de andere disciplines, die bestaan uit; psychiaters, groeps-creatief therapeuten en maatschappelijk werksters. Het St Elisabeth s of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen ziekenhuis met ca 600 bedden Bij onze P.A.A.Z. Psychiatrische Afdeling Algemeen Ziekenhuis - zoeken wij voor ons team een Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeels zaken, Postbus 1644, 2003 BR Haarlem. voor een full-time dienstverband. De werktijden zijn van maapdag t/m vrijdag van 07.30 16.00 uur. Enige ervaring in anaesthesie- assistentie is vereist. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-8408/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het Ministerie toegezonden. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijksluchtvaartdienst. Directie Luchtverkeersbeveili ging (LVB). Technische Inspectie. Sectie Kwaliteits- analyse Wij denken aan iemand met een LTS- diploma. Een kursus "smeren" strekt tot aanbeveling. Het salaris is in overeenstemming met de opleiding en de ervar ing. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. een winstdelingsregeling, spaarloonfonds, opname in het pensioen fonds etc. I Schrift, soil, (binnen 10 dagen) te richten aan: De Sollicitatiecommissie p/a de Vlashoven 21, Noord- wijkerhout. Ervaring met bovengenoemde taken in het vor mingswerk is noodzakelijk. De rechtspositieregeling Vormingswerk Jonge Vol wassenen is van toepassing. t i 1 i t i Inlichtingen: Peter Andrik of Mareen Bakker (Tel. 02523-2931) I 5 I I S Voor spoedige indiensttreding vragen wij een anaesthesie verpleegk. m/v Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling anaesthesie, tel. (023) 31 91 10, toestel 1513. Telefonische inlichtingen over deze funktie kunt u krijgen bij de heer T. de Bie, tel. (023) 31 93 70. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Feldmühle-Ruys B.V., Oudeweg 28, 2031 CC Haarlem. t 1 V s Haarlem, Gen. Cronjéstraat 166, 023-272624 Haarlem, Ged. Oude Gracht 71, 023-319296 de ter de sla jaa ovi Voor onze afdeling Bedrijfstechnische dienst zoeken wij een smeerder of iemand die voor de smeerwerkzaamheden aan ons machinepark opgeleid wenst te worden en die bereid is daarnaast diverse andere technische werkzaamheden te verrichten (waaronder assistentie in het ketelhuis). (20 en 30 uur per week). Bakker Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Haarlem te Noordwijkerhout, bestaande uit de Stichtingen Vormingswerk Jonge Volwassenen (voor deelne mers/sters van 17-30 jaar) en Vormlngs- en Ontwik kelingswerk voor Volwassenen (deelnemers/sters v.a. 30 jaar) biedt een gevarieerd programma voor ongeveer 450 (jonge) volwassenen. Indien u voor bovenstaande funktie belangstelling heeft kunt u kontakt opnemen met de heer A.van den Berk, Nederlandse Rotogravure Maatschappij BV, Jan Willem Lucasweg 5, 2031 BE Haarlem. Tel. (023) 31 90 90, tst. 334, afd. Personeelszaken. toe; zer iedt D was trol eist dit Voor een jonge HTS’er met enige jaren ervaring is dit een uitdaging. Je komt te werken op een bedrijfs bureau in een team van 5 8 6 mensen die werkvoor bereiding en planning doen, leidinggevende capaci teiten en belangstelling voor fotografie worden erg op prijs gesteld. Meer weten bel even met onder staand nummer Haarlem, Gedempte Oude Gracht 71023 - 31 9064 Functie-informatie: controleren van gegevens uit rapportages over conditie en functionering van LVB-systemen m.b.t. storingsoorzaken, foutlocaties e.d.; aan de hand van de gecontroleerde gegevens maken van berekeningen en analyses betreffende kwaliteitsaspecten (storingsanalyses): tot een rap port verwerken van uitkomsten van storingsanaly ses. eventueel aangevuld met diagrammen, grafie ken en toelichtingen; voeren van overleg met appa- ratuurbeheerders n.a.v. de rapportages; opstellen van handleidingen voor het invullen van onder- houds-, werk- en storingsrapporten. alsmede van programmaspecificaties (in- en output eisen, berekeningen, enz.) t.b.v. de geautomatiseerde ver werking van storingsgegevens Vereist: MAVO 4 met wiskunde en Engels; diploma MTS elektronica, middelbaar elektronicus PBNA of NERG; redactionele ervaring. Bereidheid tot het vol gen van cursussen op statistisch en kwaliteitsge bied B doe gin; tiek doe van luk Net Oos Opg lijk En{ Fra Me1 I 176: - en Got De doelen van ons werk worden gerealiseerd d.m.v. een programma-aanbod bestaande uit o.a.: praat groepen, expressie-aandacht en creativiteitsgroe- pen en groepen die werken met audio-visuele hulp middelen. Bovendien worden korte cursussen, the ma’s en projecten georganiseerd. De deelnemers/sters aan aktiviteiten zijn vooral (werkende) jongeren en (huis)vrouwen die geduren de een cursusjaar deelnemen aan één of meerdere aktiviteiten. VNU Industriegroep BV is een divisie van VNU Verenigde Nederlandse Uit geversbedrijven BV. Dit concern is o.m. uitgever en drukker van tijdschriften, boeken en dagbladen. In VNU Industriegroep zijn vrijwel alle drukkerij- activiteiten van VNU ge bundeld. De werkzaamheden bestaan uit: het in stand houden van het sociotherapeutisch klimaat - opnemen van nieuwe patiënten in overleg met de psychiater - vanuit de sociotherapie deelnemen aan de groepstherapie - met psychiater of maatschappelijk werkster deelnemen aan individuele of gezins- c.q. lelatie-theiapieen individuele en groepsbegeleiding op de afdeling. Wi| weiken in een 24-uuis continudienst Voor deze functie denken wij aan een etvaien mede- werk(st)er die in het bezit is van het diploma Zieken verpleging B. Wij verwachten van reflectanten dat zij mee willen denken in het beleid van de afdeling. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van etvaiing, nader worden overeengekomen. Pensioenvoor waai den volgens'het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Een kennismaking met een selectiecommissie en een psychologisch onderzoek behoren tot de selectieprocedure. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Jan Rulof, hoofd sociotherapie, tel. 023 - 33 90 30. toestel 221 1 of 2313 Gaarne uw sollicitatie vóór 20 december a.s. richten aan onderstaand adres. Gezien de samenstelling van de staf en de deelne- mersgroepen wordt in ieder geval een vrouwelijke collega gezocht. Er is ruimte voor een aanstelling van 20 uur per week en een van 30 uur per week, waarbij totaal 20 uur per week als vervanging wegens ziekte met het vooruit zicht op een aanstelling. Voor beide krachten zullen taken gevonden worden t.b.v.: - het begeleiden jongeren - het verzorgen van Public Relation via pers, exter ne contacten, eigen uitgaven e.d. in ons doelge bied. - het ontwikkelen en begeleiden van de participatie van de deelnemers/stersgroepen bij het beleid van ons centrum - uitvoering van een aantal staftaken. T Fra dat zesl lev« van doo mei kini voo zov slui D Mai sch. gek ged van diei ven kon sen een i O ten hek eleg den keil I ring 1 ing« goe hog huv i oor< D daa retti voo onw

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 20