gi AMBTENAAR VOOR DE VOORLICHTING °P in R heao-ers en spd-ers met bedrijfs- of administratieve de rijksoverheid vraagt ervaring kunnen bij de nmb een sprong in hun carrière maken Ge P( ui Gif ziekenhuis St. Joannes de Deo v haariem Z OU( In het district Noord-West Nederland, dat vrijwel de hele pro vincie Noord-Holland omvat, heeft de NMB 54 vestigingen met in totaal zo’n 650 medewerkers. Wij zoeken mensen van niveau met bedrijfs-of administratieve erva ring, die snel hogerop willen. Na een inwerkperiode kunnen wij hun een leidinggevende positie aanbie den bij een van de kantoren in Noord-Holland. mentorZbeheerder (m/v) GEMEENTE VELSEN administratief medewerker (m/v) ->r randstad uitzendbureau ->r randstad uitzendbureau SECRETARESSE TYPISTE NEDERLANDS M/V COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF ASSISTENTE) S;' 1 9.8 0 DECEMBER 1 3 28 ZATERDAG z programmeur (mni./vri.) werktuigkundige (mni./vri.) I 2336 SECRETARIATS- EN BOEKHOUDKUNDIG PERSONEEL I Telefonische informatie over de aangeboden functie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling algemene zaken c a., de heer R. Jongkees (tel. 02550-19000. toestel 210) Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie met uitge breide informatie over o.m. opleiding en vroegere en huidige werkkring binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris van de gemeente Velsen, postbus 465, 1970 AL IJmuiden, onder vermelding van vacaturenummer 1.76. De salariëring van deze verantwoordelijke en afwisselende functie zal in nader overleg worden vastgesteld en afhankelijk zijn van ervaring en opleiding. De gedachten gaan uit naar een vrouwelijke of mannelijke kandidaat op H.B.O.-niveau met ervaring in (liefst gemeentelijke) overheidsvoorlichting of in vergelijkbare functies ,n andere orga nisaties, die beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en goede contactuele eigenschappen bij de benadering van personen en groepen, alsmede bekend is met drukwerkvoorbereiding en met visualisering van de voorlichtings- boodschap in bijvoorbeeld tentoonstellingen en audio-visuele presentatie. Burgemeester en wethouders van Velsen roepen kandidaten op voor de functie van Velsen is een gemeente van ongeveer 67.000 inwo ners. Er zijn een vijftal woonkernen, waarvan IJmui den - centrum van industrie, scheepvaart en zeevis serij - de grootste is. Deze kustgemeente is boven dien door zijn stranden, duinen en binnenduinbossen aantrekkelijk als woongebied en voor openluchtrecre atie. Er is een plan in voorbereiding voor de verwezenlij king van een nieuwe woonwijk van 7.000 a 8.000 woningen en bijbehorende voorzieningen nabij het gemeentedeel Santpoort, waarmee de gemeente met ongeveer V3 deel wordt vergroot. ook, u kunt zeker zijn van een verantwoordelijke baan die veel vraagt van uw leidinggevende én organisatorische kwaliteiten. U kunt uw sollicitatie richten aan de NMB, t.a.v. de heer H. Josée, Districts-Organisatie-Adviseur van het District Noord-West Nederland, postbus 223, 1800 AE Alkmaar. Als u liever eerst wat meer wilt weten kunt u hem bellen, telefoon: 072-191200, ’s avonds: 072- 115097. wat wij vragen en bieden U hebt HEAO-BE of SPD-1 en u bent tussen de 25 en 35 jaar. Bovendien hebt u enige jaren erva ring, bij voorkeur opgedaan bij een bankinstel ling. U vindt dat u toe bent aan een functie op dit niveau maar wellicht krijgt u er in uw huidige werkkring de kans niet voor. Natuurlijk zijn het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden geheel in overeenstemming met het niveau van uw functie. HA. deze zal ve ry- NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Deze zal op een bestaand bureau van vier medewerkers in het bijzonder worden belast met redaktionele werkzaamheden mede ter voorbereiding van speciale publikaties, met inspraakbegelei- ding en -organisatie en daarnaast worden ingeschakeld bij de overige werkzaamheden van het bureau op het gebied van externe en interne voorlichting, buitenlandse betrekkingen en representatie. U krijgt dus eerst een korte opleiding die een brug slaat tussen uw kennis en inzicht en de dagelijkse NMB-praktijk. Deze opleiding, waarvan het pro gramma helemaal op u is afgestemd, vindt plaats op ons districtskantoor in Alkmaar of op een van de overige kantoren in Noord-Holland. Hoelang hij duurt hangt af van de ervaring die u mee brengt. Daarna gaat u een verantwoordelijke posi tie innemen bij een van de Noord-Hollandse kan toren. Waar en in welke functie hangt af van uw capaciteiten en van uw voorkeur. LJ kunt chef Administratie worden bij een van de grotere kan toren. Hieraan bestaat op korte termijn behoefte. Als u liever wat breder bezig wilt zijn kunt u ook Hoofd Administratieve Organisatie worden bij een van de kleinere vestigingen. Maar hoe dan Op een aantal kantoren in Noord-Holland komen over enige tijd diverse verantwoordelijke functies vrij. Wij willen deze mensen nu al gaan inwerken, zodat ze straks volledig zijn voorbereid op hun belangrijke taak. Speki s vac. nr. 0-9379/1757 Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981. vac. nr. 0-9360/1757 Vereist: LTS elektrotechniek; VEV sterkstroom Standplaats: Velsen. Sollicitaties inzenden vóór 3 januari 1981. Bij de Afdeling Projekten is op korte termijn behoefte aan een met een HBO-opleiding. industriewerk voor: 80-54 Regelmatig zoeKen wij voor onze relaties, mensen die de volgende functies kunnen vervullen: chauffeurs BCDE, heftruckchauffeurs, con troleurs, schoonmakers, produktiemedewer- kers, kantinedames en inpaksters. Heeft u interesse, kom dan even langs of bel ons op Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken. Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem, lel. 023- 259001, Postbus 1638, 2003 BR Haarlem. Voorkeur genieten zij die een opleiding Personeelswerk (HBO) heb ben genoten. Kandidaten zullen na verloop van tijd in staat moeten zijn de aktiviteiten rond werving, selektie en aanstelling te verzorgen. Ook zal tot de taak behoren het begeleiden van het werkoverleg of het beoordelingssysteem. Het ziekenhuis beschikt over 120 kamers ondergebracht in twee gebouwen waarin overwegend medewerkers van het ziekenhuis wonen. Enkele leden van de bewonerskommissie, alsmede de mentor uit hoofde van zijn funktie, maken deel uit van het selektieteam. Kandidaten die geïnteresseerd zijn in eén van beide onderdelen van de funktie (dus of beheer óf begeleiding) en die een part time funktie zoeken worden ook verzocht te solliciteren. Inlichtingen bij het hoofd van de dienst Personeelszaken en bij de mentor mevr. E. Wijtvliet na 15.00 uur. Bij de dienst Personeelszaken van ons ziekenhuis is op de afdeling interne huisvesting de funktie vakant van Ministerie van Economische Zaken Rijks Geologische Dienst, Hoofdafdeling Diepe Ondergrond/Olie en Gas, Afdeling Automatisering Vereist: diploma HAVO met wiskunde, aangevuld met een opleiding informatica-verwerking op technisch-wetenschappelijk terrein; ervaring met informatieverwerkende apparatuur (rand). Standplaats: Haarlem. Salaris: max. f3512,- per maand I Functie-informatie: zorgen voor een betrouwbarfe werking van de mechanische, elektrische en elektronische installaties in en bij de Vel^er- tunnel; storingen opsporen en deze door reparatie of vervanging verhelpen, verrichten van onderhoudswerkzaamheden; regelen van een vlotte doorstroming van het wegverkeer via een monitorscherm; wijzigen van de ingestelde ver keerssituatie in geval van stagnatie. De werk- zaamhedèn worden in ploegendienst verricht. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Directie Noord-Holland Bovengenoemde max. salarissen zijn In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,7 per maand. Salaris: max. f 2324,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd, exclusief een toeslag voor onregelmatige diensten. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. De NSL is een particuliere en neutrale non-profit organisatie, opgericht In 1967. Zij Is de nationale organisatie voor leprabestrijding en steunt projekten in vnl. Afrikaanse en Aziatische landen. Zij is gevestigd in het Koninklijk Instituut voor de Tropen te Amsterdam. Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding Ink Vei CV A1V oud-i de trekt tiek. dat flicte Ten beste neer volgt in d hadd De rappi keler huise Mug koop den op ee maat derd overs He onde tus, steld missi R. A. teerd hoog Am st enboi Mug juist vallei werd. Op met het c wach pand woon aldus G DEN zou eei landse ten ovi (Defen De be totaal aan de deelne; macht riger t 800 ms Zijlstraat 89, 2011 TM Haarlem. Tel. 023-312640 Haarlem, Gen. Cronjéstraat 166, 023-272624 Haarlem, Ged. Oude Gracht 71, 023-319296 Bij de di.enst Personeelszaken van ons ziekenhuis vragen wij i.v.m, uitbreiding van de werkzaamheden een medewerker personeelszaken (m/v) G ALK maarse uitgewi de Alk zwaar als tolt Op h toor va het on werder park, 5 staan. Egmon gen, Ei waarsc hebber werd g De Voor een firma zoeken wij een secretaresse die steno Ned. en Eng. beheerst, snel en foutloos typt, de telex kan bedienen en de telefoonbehandeling op zich neemt. Een gevarieerde fynctie voor iemand die belangstel ling heeft voor het expeditiewezen. Voor hele dagen, langere tijd. Taak het verzorgen van de schriftelijke en mondelinge informatie i.v.m uitzending van medewerkers (vnl artsen) naar de projekten het bevorderen van de voortgang van de sollicitatie procedures bijhouden van archief en administratie van uit gezonden en uit te zendeirpersoneel •assisteren bij de voorbereiding tot uitzending diverse projektzaken als bestellingen, telexcontacten, etc NMB direct werk op kantoor voor: Voor een gemeente-instelling in Haarlem-Centrum zoeken wij een zeer geroutineerde typiste-Neder- lands, die bekend Is met off-set-apparatuur. Deze baan gaat langere tijd duren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Pauline Houtkooper of Margaret van den Hoven, Zijlstraat 89. Tel. 023-312640. Kandidaten met een minimum leeftijd van 25 jaar die belangstel ling hebben voor deze funktie zullen zowel over enige technische vaardigheid moeten kunnen beschikken als een opleiding hebben genoten, b.v. Sociale Akademie (of een gelijkwaardige opleiding), gericht op ervaring hebben in het omgaan met overwegend jonge mannen en vrouwen. De werktijden zijn onregelmatig en zullen voornamelijk liggen In de uren 15.00 tot 01.00. Ervaring op commercieel gebied is een pré. De telefonische contacten met diverse relaties on derhouden, de periodieke reclamegegevens opzet ten hoort o.a. bij je taken. De baan is voor hele dagen bij een firma in Nieuw- Vennep, voor circa 2 maanden. Functie-informatie: programmering en systeem analyse van voornamelijk toegepast wetenschap pelijke en technische werkzaamheden via één of meer probleemgerichte programmeertalen; testen van nieuwe programma's en systemen, controle, correctie en optimalisatie van geteste pro gramma's; opstellen van bedieningsinstructies voor de operator; opstellen en bijhouden van programmadöcumentatie. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Voor begeleiding van de bewoners en het beheer van de ruimten zijn twee mentoren in dienst. Beide mentoren hebben zowel de beherende als de begeleidende taak, hoewel de ene mentor meer aandacht schenkt aan de behe rende taak en de andere mentor aan de begeleidende taak. Vakant is de funktie met "meer aandacht voor de beherende taak Het beheer houdt o.a. ook in dat eenvoudige technische klusjes verricht moeten worden. Medewerkers van de dienst Personeelszaken maken deel uit van de selektiekommissie. Voor beide funkties geldt: het ziekenhuis heeft een christelijke signatuur en van kandidaten wordt in deze funkties affiniteit met deze signatuur gevraagd. Vereist gemotiveerdheid om in het kader van ontwikkelings samenwerking aan een concrete taak te werken goede contactuele eigenschappen opleiding op middelbaar nlvo en vakdlploma's leeftijd plm 25-45 jaar vaardigheid In het zelfstandig opstellen van brieven actieve en passieve vaardigheid in de Engelse taal Salariëring geschiedt volgens rijksnormen Alvorens te solliciteren, kunt u telefonisch informatie verkrijgen bij het hoofd van de Afdeling Projekten. de fieer L Zielhuis, tel 020-938973 Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum yitae, kunnen worden gericht aan de direkteur van de NSL Mauritskade 63,1092 AD Amsterdam Een meer uitgebreide taakomschrijving wordt op aanvraag toegezonden Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28