z 9 I c hoofd personeelszakentm/v) sekretariaatsmedewerker (m/V) lllllll administrateur gesepareerde beleggingen (m/v) nachthoofd (my) WAARNEMEND HOOFD KRAAMAFDELING part time verpleegassistent(e) voor de nachtdienst ago BOEKHOUDING ASSISTENTIE} sociaal kultureel werk(st)er bezigheidstherapeut^) /^.niEuui-umcum oeiop „de top” I Schiphol Koninklijke Verenigde Scheepsagenturen maatschappelijk werker m/v I KLUB- EN BUURTHUIS WH»jttl 19 8 0 2 0 ZATERDAG 28 'lillik c RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve verzekeringen Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cruquiushoeve VAN HALVERHOUT ZWART en ZURMÜHLEN B.V. Kanaalstraat 71, 1975 Bb Jmuiden Pi M Vrc de< ooi no( me ste „m cor In i we hoi ele als tele cas alle Hei gee see De vee vraagt voor de afdeling in het bezit van praktijkdiploma boekhouden. Ervaring gewenst. Gaarne schriftelijke sollicitaties. (15 UUR) - VOOR HET BUURT-VOLWASSENWERK Taken: Funktie-eisen: voor 4 dagen per week (40 contact en overleg met overige bedrijfsonderdelen vereisen - zullen met een grote mate van zelfstandigheid moeten worden uitgevoerd. L A Él Functie-eisen. Wij vragen: - een ruime administratieve ervaring - een globale ail-round beleggingskennis - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - een leeftijd van 25 tot 40 jaar - een opleiding op HEAO/SPD-I niveau. Inlichtingen: de heer S.D. Brink, hoofd afdeling Leningen, telefoon 020-2634 lo, toestel 349. Schriftelijke reacties: AGO verzekeringen, t.a.v. de heer M.J.M. van Angeren, afdeling Personeelzaken, Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam. een part-time (32 uur per week) o Het sterk groeiende diensten centrum Beleggingen in Amsterdam beheert de beleg gingen van de profitcentra. Een deel van de beleggingen is gesepareerd t.b.v. enige grote collectieve relaties. De omvang van deze beleggingsdepots laat een dermate stijging zien, dat de behoefte aan een nieuwe functie van administrateur gesepareerde beleggingen is ontstaan. AGO verzekeringen (alle verzekeringen, hypotheken, financieringen en beleggingen), met hoofd vestigingen in Amsterdam, Den Haag, Groningen en Leeuwarden, behoort tot de grootste verzekeringsconcerns in Nederland (ca. 2400 mede werkers). Fünctie-inhoud. De gezochte medewerker zal voornamelijk worden belast met: - het verzorgen van de informatie aan relaties waarvoor AGO gesepareerde beleggingen beheert - het coördineren van administra tieve beheeractiviteiten - het opstellen en toetsen van een liquiditeitsprognose. Deze werkzaamheden - die veel o I HU ffHi’ Bij de afdeling Onderzoek Ontwikkeling is plaats voor een: H >V Wij zoeken een verpleegkundige voor de funktie van Vondellaan 13, 1942 LE Beverwijk, telefoon: 02510-29131 AM-076 n B B S DIIB BlI Om deze afwisselende funktie goed aan te kunnen is het HAVO-diploma een vereiste Voorts dient u over een goede type- vaardigheid te beschikken. Het beheersen van de moderne talen in zowel geschrift als woord is voor het doornemen van vak literatuur en korrespondentie en het eventueel telefonisch te woord staan van buitenlandse relaties noodzakelijk De N.V. Luchthaven Schiphol, met ruim 1400 medewerkers, is verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van onze nationale luchthaven Schiphol. In verband met het vertrek van de huidige functionaris worden sollicitanten opgeroepen voor de functie van Het salaris ligt, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 2.000 - en f 2.500 - bruto per maand. Plus een toeslag van f 26.- in het kader van het algemeen loonmatigings- besluit 1980 Als medewerker van de luchthaven betaalt u over uw salaris geen premie AOW/AWW. Die komt voor rekening van de N.V. Bovendien hebt u 'n pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden dat ronduit goed is te noemen. Interesse en woont u in de omgeving van Schiphol? Schrijf dan. binnen 10 dagen, een sollicitatiebrief, onder vermelding van vakaturenummer 394/HD. aan het bureau Personeelsbeheer van de N.V. Luchthaven Schiphol. Postbus 7501. 1118ZG Luchthaven Schiphol. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schooi- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 26/KH/HDC. Inlichtingen worden graag gegeven door Marie-José Holtgrefe, hoofd Aktiveringstherapie, tel. (023) 33 90 60, tst. 2096. Voor een groep van 12 oudere bewoonsters binnen één van deze paviljoenen zoeken wij een bezigheidstherapeut(e), die samen met de groepsleiding en het hoofd aktiveringstherapie een nieuw op te zetten dagprogramma gaat verzorgen. Onze voorkeur gaat hierbij uit naar een vrouwelijke kracht. Wij vragen voor deze part time funktie kandidaten die in het bezit zijn van een afgeronde middelbare beroepsopleiding, o.a.: MBO/AT of de bezigheidstherapie-opleiding. Ervaring met zwakzinnigen strekt tot aanbeveling. Salaris bij een 100% funktie van f. 2.091,— tot f. 2.751,— bruto per maand, exclusief wettelijke toeslag. Op ons terrein "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen ligt o.m. "De Zevensprong", een dorp voor zwakzinnigen met epilepsie, bestaande uit 7 paviljoenen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar het hoofd personeelszaken van dit ziekenhuis Overigens zijn van toepassing de arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O-Ziekenhuiswezen. Voor nen, die menen aan genoemde eisen te voldoen, is het goed te weten dat voor deze funktie de rang van 1e verpleeg kundige A beschikbaar is. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris, die, na acht jaar te hebben samengewerkt met het hoofd van haar afdeling, wegens verhuizing het ziekenhuis gaat verlaten, vragen wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Sollicitaties aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 25/KH/HC. E Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige A. Salaris van f. 2.826,30 tot f. 3.362,79 bruto per maand, exclu sief wettelijke toeslag en onregelmatigheidstoeslag. Werktijden: 7 nachten op; 7 nachten af. Opleiding: diploma Ziekenverpleging B en/of A. Ervaring in een leidinggevende funktie in de verpleegkundige sector strekt tot aanbeveling. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoot- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, LeeuwardenRotterdam en Utrecht. Deze verpleegkundige zal als taak hebben de begeleiding en ondersteuning van hen die in de paviljoenen de nachtdienst verrichten. Wij zoeken voor het paviljoen Boterbloem op de "Cruquius hoeve" een verpleegassistent(e) voor de nachtdienst, 7 nachten op - 14 nachten af (52,16 Enige inrichtingservaring is gewenst. Salaris afhankelijk van leeftijd tot maximaal f. 2.029,18 bruto per maand bij volledig dienstverband (exclusief de wettelijke toeslag en onregelmatigheidstoeslag). Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer B. van Os, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2340. Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 27/KH/HDC. 8 SS Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer L. Hartoog, coördinerend nachthoofd, telefoon 's avonds na 22.30 uur (023) 33 90 60. He on: vei inl wc of bei vei op Er gek har nee nis gea noc nie een fan sch ter’ lijk Vet me ont get ver of ziel ide krij ree sch var get hot ont Hel toe dar ze om en nac voc dar me pla om De ge; de All ge' aai inl wi; aai eei dit m< Wt Gr va: W€ ze; va aa: he wc op inl ne de on de ac zo Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de verplegingsdienst, de heer F. W. T Blog (toestel 2223). He bel ten Vo kin wo dai vei red zee ten enl Wij zoeken per 1 maart: Gezien het beperkt aantal uren zal het werk vooral bestaan ut ondersteuning en initiëring van aktiviteiten enerzijds en kontakte: met bestaande groepen anderzijds. In die zin moeten de volgende taken worden gezien. belangrijke aandacht vraagt het vergroten van de inloopfunctie van het buurthuis kontakt onderhouden met wijkraad Planetenbuurt initiatieven ontwikkelen met bewonersgroepen in Sinnevelt ondersteunen van reeds bestaand vrouwenwerk onderhouden van relevante externe kontakten stafvergaderingen en meedenken in het totale beleid enige administratie Opleiding op H.B.O.-niveau en liefst ervaring. Gezien de samenstelling van het team en taken gaat de voorkeur uit naar eer vrouw. Werktijden worden in overleg geregeld. Salaris volgens C.A.O.-welzijnswerk. Inlichtingen bij Peter Straathof of Jaap Koster (023-265586). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de sollicitatiecommissie Buurthuis „De Top”. KMP Wooncentrum voor lichamelijk gehandicapten te Zandvoort 2042 XK Zandvoortselaan 165. Telefoon 02507 -15441, Voor het vervullen van deze vakature gaat onze voorkeur uit naar een verpleegkundige met kraamspecialisatie of ruime verloskundige ervaring en kennis van de pathologie van de zwangerschap. Aan leidinggevende kwaliteiten worden hoge eisen gesteld. U assisteert de sekretaris van de afdeling bij o.m. de volgende werkzaamheden: notuleren van vergaderingen, verzorgen van afdelingskorrespondentie en interne informatie. bijhouden van de centrale afdelings- agenda. aanvragen en distribueren van door de afdeling gewenste documentatie en informatie. verzamelen en archiveren van stukken over externe faktoren die van invloed (kunnen) zijn op de ontwikkeling van de luchthaven Het Hoofd Personeelszaken is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de Directie. Hij/zij is vanuit zijn/haar specifieke deskundigheid belast met de beleidsvoorbereiding en de uitvoering van de activiteiten van de Dienst Personeelszaken Het Sint Jacobs Godshuis is de overkoepelende organisatie van instellingen op het gebied van de bejaardenzorg en het verpleeghuiswezen met o.a het Verpleeghuis Boerhaave (300 bedden) en het Bejaardenverzorgingstehuis St Jacob in de Hout (241 verzorgingsplaatsen); beide te Haarlem Het aantal medewerkers bedraagt 450. De gedachten gaan uit naar een candida(a)t(e) - met een HBO-PW of een daarmee vergelijkbare opleiding. - met een positieve instelling m.b.t. de huidige gedemocratiseerde overlegkaders; - die het christelijke uitgangspunt van de organisatie respecteert en aanvaardt Ervaring op het gebied van personeelszaken in de gezondheidszorg is belangrijk. Op de arbeidsovereenkomst is de C.A.O -Ziekenhuiswezen van toepassing en de pensioenregeling volgens het P.G G.M Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de Directie van het Sint Jacobs Godshuis, Louis Pasteurstraat 9.2035 RJ Haarlem ^8 Nieuw-Unicum is een woonvoorziening JM SS voor ca. 200 mensen met een lichamelijke sS handicap. De noodzakelijke hulp- ÏSJ verlening en ondersteunende diensten SS- worden uitgevoerd door ca. 250 medewerkers. Eén van die diensten is de maatschappelijke dienst met taken op het gebied van het gastvrouwenwerk. het maatschappelijk werk, het sociaal cultureel werk en advies en bemiddeling op het terrein van S de belangenbehartiging. H Wegens een vacature vragen wij voor deze dienst Ei Taken: H maatschappelijk werk t.b.v. bewoners. bijdragen aan het overleg met afdelingsleiding en gastvrouw, El bijdragen aan de samenwerking met medische en para-medische disciplines. E bijdragen aan werkgroepen gericht op structurele verbeteringen van woon- en leefsituaties van de bewoners. B| bijdragen aan het selectie- en opnamebeleid en -procedures. Vereisten: S diploma sociale academie, maatschappelijk werk of gelijkwaardige opleiding. ra ervaring in de individuele hulpverlening en samenwerking met andere disciplines EB leeftijd minimaal 25 jaar. IK Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 2 weken na verschijning van onze advertentie B» sturen naar de dienst personeel en organisatie. Bj| Voor informatie kunt u zich wenden tot de afdeling maatschappelijk werk. tst. 237. H Sollicitanten dienen rekening te houden met een eerste gesprek op dinsdag 13 januari. werkt in de wijken Sinnevelt en Planetenbuurt met in totaal ruim 9000 inwoners Er zijn aktiviteiten van en voor peuters, kleuters, kinderen, tieners en volwas» nen. De staf bestaat uit: kinderwerker/koördinator, part-time tienerwerker, twee part-time peuterleidsters en part-time huishoudelijke medewerkster. Verde nemen vrijwilligers een belangrijke plaats in.

IJmuider Courant | 1980 | | pagina 28