82 OCTOBER 1. Invoering van het besluit van B. en W. omtrent het vervoer van melk en, of melkproducten. Zie 2 Oct. Heden gaat de proeftijd van 2 jaren in van den Gemeen telijken Controledienst ter voorkoming en bestrijding van wandgedierte in de huizen van de woningbouw verenigingen. Zie 2, 7 Oct. De H. F. C. Haarlem bestaat 40 jaar. Het Bestuur van het Diaconessenhuis ziet zich genood zaakt de verpleeggelden met ongeveer 7 te verhoogen. De Lange Brug is voor eenige dagen voor het groote verkeer afgesloten wegens noodzakelijke reparaties. De Gemeentelijke Geneeskundige Dienst laat nieuwe groote biljetten verspreiden, waarin nogmaals ernstig de raad gegeven wordt tot inenten en herinenten tegen alastrim, omdat deze ziekte toeneemt en ernstiger optreedt. B. en W. deelen het Bestuur der Vereeniging Haarlem- Noord mede, dat het niet gewenscht lijkt aan het verzoek der Vereeniging te voldoen, om wederom een fontein op het Frans Halsplein aan te brengen. Mr. C. J. Koch geïnstalleerd als Voorzitter van den Raad van Arbeid. Zie 17 Sept. J. C. Vooges herdenkt den dag, dat hij vóór 40 jaar bij de firma Joh. Enschedé en Zonen in dienst trad. 2. Felle brand in de Staringstraat, 27 en 29. Nu de invoering van het melkbesluit heeft plaats gehad is het noodig, dat er aan den Keuringsdienst voor waren een veearts aangesteld wordt; hiervoor is op de begroo ting voor 1930 een post van ƒ4400.uitgetrokken. Zie 1 Oct. De Federatie van Haarlemsche Woningbouwvereeni- gingen hield een bijeenkomst, waarin ook tegenwoordig was, de Wethouder voor de Volkshuisvesting, Mr. Gerritsz, ter bespreking van de circulaire van B. en "W.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 102