86 OCTOBER 12. B. en W. gunnen het maken van basaltkademuren langs de Houtmarkt en het Donkere Spaarne aan G. DEN Adel Co. te Velsen voor ƒ63.700.' Zie 23 Sept. Het Roode Kruis houdt eene collecte ten bate van het Parkherstellingsoord. Zie 17 Oct. 13. Het luchtschip Graf Zeppelin, bestuurd door Dr. Hugo Eckener, vertrok gisterenavond elf uur uit Friedrichs- hafen voor een bezoek aan ons land en vliegt 's morgens tusschen 11 en 12 uur over Haarlem. 14. Tijdens de alastrimepidemie zijn te Haarlem geen gevallen dezer ziekte voorgekomen. De Volksuniversiteit bestaat 10 jaar. De aanbesteding heeft plaats voor het sloopen van de Groote Houtbrug en het bouwen van een nieuwe brug, waarvoor 2 inschrijvingen gevraagd werden: één voor het werk in twee gedeelten, opdat het tramverkeer geen stagnatie zou ondervinden en de tweede voor hef werk ineens met stillegging van het tramverkeer. Ernst H. Krelage is bij Kon. Besluit benoemd tot lid der Centrale Commissie voor het deelnemen van Nederland aan de in 1930 te Luik te houden Intern. Tentoonstelling van Industrie, Wetenschappen en hare toepassing. 16. In de plaats van notaris H. J. L. D. van Doesburgh werd Mr. H. C. Ittmann, notaris te Middelburg, hier benoemd. 17. Op de plaats waar tot nog toe de Haarlemsche Stoom- verffabriek stond, is nu de bijbouw van de N.V. Droste's Cacao en Chocolade fabriek verrezen. De collecte van het Roode Kruis ten bate van het Parkherstellingsoord, gehouden op 12 October, heeft f 2616.27 opgebracht. Zie 12 Oct.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 106