89 OCTOBER 7-klassige school voor lager onderwijs te stichten nabij de van Nesstraat in Haarlem-Noord. 22. Tot Commissieleden i. z. het onderzoek naar den beweerden verwaarloosden toestand, waarin het orgel in de St. Bavo verkeeren zou, worden benoemd: Prof. Dr. A. Schweitzer, te Straatsburg; Dr. Joh. Wage naar, te 's Gravenhage en C. de Wolf, te Arnhem. De chef van een der afdeelingen aan de Vv erf Conrad, M. de Braal, viert zijn 40-jarig dienstjubileum. 23. Vergadering van den Gemeenteraad waarin besloten wordt tot aankoop van gronden voor de nieuwe begraaf plaats, toebehoorende aan Rijnland en aan Commis sarissen van den straatweg SpaarndamSantpoort, als ook van het woonhuis Ripperdastraat 2; Zie 21 Oct. toe te staan ƒ3500.— voor de verbetering van het Wilsonsplein; een overeenkomst aan te gaan met de eigenaren van de perceelen Kenaupark 12 en 14 om verbetering te verkrijgen van de bocht in den weg ten Is oorden van de nieuwe Manègebrug; aan te houden de verplaatsing van de meisjesschool; eventueele gemeente exploitatie van radio-distributie. 24. Het aantal krotwoningen is van 1 Januari af tot 30 September met 47 verminderd. De resultaten der Gemeentebedrijven over de 9 eerste maanden van dit jaar kunnen als zeer gunstig beschouwd worden. 25. Prof. Mr. M. W. F. Treub spreekt in het Kennemer Lyceum. 26. Opening van de najaarstentoonstelling van de Ned. Natuurhistorische Vereeniging in het gebouw van de H. B. S. (B) aan het Santpoorterplein.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 109