91 NOVEMBER De Spaarnwouderstraat vereeniging bestaat 5 jaar; ter viering hiervan wordt een winkelweek gehouden. Mej Joh. E. de Boo herdenkt den dag, waarop zij vóór 40 jaar in dienst trad bij de familie de Kanter. 2. Wegens gebleken wenschelijkheid om op het Secretarie ambtenaren te hebben, die den titel van meester in de rechten bezitten, wordt eene oproeping gepubliceerd voor een adjunct-commies met dien titel op de zevende afdeeling van het Stadhuis, Openbare Werken. A. L. Staphorst wordt tot Voorzitter gekozen van de Afd. Haarlem van den Ned. Bond van Personeel in Overheidsdienst, inplaats van J. de Ruiter. 4. De gemeentebesturen van Haarlem en Heemstede zijn niet tot overeenstemming kunnen komen over de schade loosstelling in zake de bedrijfsschade en de derving- van belastinginkomsten, zoodat daarover nu Ged. Staten een uitspraak moeten doen. De Gemeentebesturen van Haarlem en Bloemendaal zijn tot overeenstemming gekomen omtrent de bedrijfs schade ontstaan door de annexatie, welk accoord door de Bloemendaalsche Gemeenteraad aanvaard werd. Mr. A. V. J. van Vrijberghe de Coningh te Leiden, is benoemd tot Rechter in de Rechtbank alhier. 5. De Kleine Houtweg van de Paviljoenslaan af tot de Hildebrandlaan en de Zijlaan naar de fontein, wordt door het aanbrengen van een teerlaag, waarop fijn steenslag gestort en zwaar gewalst, zeer verbeterd. Vergadering van de Kamer van Kooph. en Fabr. voor Haarlem en Omstreken, waarin wordt besloten zich tot B. en W. te wenden tot verbetering van den toestand van den polderweg in den Waarderpolder, dit in verband met den hevigen brand op 19 Oct. 1929 in de gebouwen van Hilarius en Kaub aan het Noorder

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 111