93 NOVEMBER van de Kinderkerk voor de kinderen met hunne ouders, des avonds 7 uur in de Bakenesserkerk. Sprekers Ds. Waardenburg en de President van de Commissie uit het College van Diakenen der Ned. Herv. Gemeente, P. Schuuring. 8. In verband met de gepubliceerde oproeping van 2 Nov. voor een adjunct commies met den titel van meester in de rechten, wordt deze in zooverre veranderd, dat de benoemde niet ingedeeld zal worden bij de 7e afd., maar aangesteld zal worden in algemeenen dienst en toch werkzaam zal zijn op de afdeeling Openbare W^ erken. De oud-leeraar in de Engelsche taal aan de H. B. S. Cornelis Heyman op 78-jarigen leeftijd te Heemstede overleden. De verlenging van het middenperron aan de Oostzijde van het station der H. IJ. S. Mij. wordt in uitzicht gesteld. 11. Heden trad in werking de nieuwe verkeersregeling in Jansstraat en Kruisstraat, waardoor de Jansstraat tot de Ridderstraat slechts in de richting Zuid-Noord bereden mag worden; het overige gedeelte Jansstraat en Jansweg zal het tweerichtingsverkeer behouden. De Kruisstraat van de Ridderstraat en de Barteljoris- straat af, zullen slechts bereden mogen worden in de richting Noord-Zuid. Het verslag van de afdeelingen van den Raad over de Gemeentebegrooting en het antwoord van B. en W. is heden verschenen; een boekje van 56 blz. 12. Hevige storm tengevolge waarvan 's avonds omstreeks 6 uur, tegenover den Mooien Hel in het Noorder Buiten Spaarne, een motorschuit bemand met schipper en knecht in de diepte zonk. De schipper redde zich door zwemmen, de knecht verdronk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 113