99 DECEMBER besloten wordt in Haarlem-Noord een gebouw te stichten voor den Gem. Geneeskundigen Dienst en tevens daarin te vestigen het consultatiebureau der Vereen. Zuigelingenzorg. Geraamde kosten ƒ33700; Zie 5 Dec. toegestaan een crediet van 144.555.voor aankoop van grond en voor den bouw daarop van een school voor L. O. door de Vereeniging tot stichting en instandhouding van scholen met den Bijbel; besloten wordt een crediet te verleenen van 1.236.000 voor de uitvoering van Openbare Werken in Haarlem- Noord tusschen de Zaanenlaan, Middenweg en Delft; tot aankoop van ruim 32 H.A. grond en water aan het Brasemer Meer ten behoeve van de vuilstorting door de Gemeentereiniging, wordt 50.000.toe gestaan. De Voorzitter van den Nederlandschen Tuinbouwraad, Ernst H. Krelage, treedt als zoodanig af. 12. De Deken en Pastoor J. W. van Heeswijk te Rotter dam, is benoemd tot Kanunnik van het Kathedrale Kapittel van Haarlem. 14. In de vacature J. de Breuk Lz., wordt tot lid van den Gemeenteraad benoemd verklaard, J. W. VAN Santé Jr. De Officier van Justitie met Inspecteur en rechercheurs van de Gemeentepolitie doen huiszoekingen bij bekende communisten. 18. De Hooimarkt verbeterd; de rijweg is met 3 Meter verbreed, aan de Westzijde een verhoogd trottoir aan gebracht, waarnaast een 6 Meter breede strook voor loswal. Op het stationsplein zal spoedig een vluchtheuvel bij den Jansweg aangebracht worden, hetgeen door de verandering van de tramroute en halteplaats zeer noodzakelijk is.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 119