33 FEBRUARI 2. Ds. W. Bijleveld beroepen bij de Chr. Geref. Kerk te Rotterdam-Zuid. Zie 23 Febr., 18 Mrt. 4. M. Scheer, Voorzitter Gr. Houtstraat Vereeniging overleden. Het verslag van het Bureau van Arbeidsrecht deelt mede, dat het aantal behandelde zaken en adviezen 1006 bedroeg in 1928 tegenover 500 in 1924. De Afdeeling Haarlem met 9 andere samen vormende de 10 oudste afdeelingen der Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur vieren haar vijftigjarig bestaan. Tot hulde en blijvende herinnering hieraan deed het Hoofdbestuur de wapens der Gemeenten waar deze afdeelingen gevestigd werden in gebrandschilderd glas in de voorhal van het Krelagehuis aanbrengen. De onthulling van deze ramen had op zeer plechtige wijze plaats in tegenwoordigheid van vele officieele personen en genoodigden. 5. De begrafenisstoet van wijlen Dr. Willem Royaards passeerde op zijn weg naar de begraafplaatsWesterveld, den Schouwburg aan den Jansweg waar een oogenblik stil gehouden werd. Het orkest van den Schouwburg voerde Ase's dood uit en namens de directie hechtte de heer J. A. Kaart een krans aan den lijkwagen. Vondel herdacht op de Middelbare Scholen. 6. A. van Dam, arts, overleden. Nieuwe politieregeling voor het autoverkeer bij den Stadsschouwburg. 7. De gemeentelijke electriciteits-, gas- en waterleiding bedrijven hebben in 1928 alle een grooteren omzet. 8. Invoering der veranderde autobusroutes met verkrijg baarstellen van overstapjes. 3

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 53