E 22-r 36 FEBRUARI Z. D. H. Mgr. J. D. J. Aengenent, Bisschop van Haarlem, werd particuliere audiëntie verleend door H. M. de Koningin in het paleis te s-Gravenhage. De beide secretarissen de Zeer Eerw. Heeren M. VAN DER Tuyn en Th. W. Pichon werden na de audiëntie aan H. M. voorgesteld. De St. Vincentius Vereeniging houdt hare algemeene vergadering; het jaarverslag vermeldt dat er m voor ruim 75.000.— steun verleend werd. 20. De samenwerkende organisaties van arbeiders in het hoveniersvak wenschen een collectief arbeidscontrac Opening van de vergroote en vernieuwde gebouwen der Haarl. coöper. dinervereeniging. 21 Mr. A. Bruch gehuldigd in de raadszaal door de vereeniging van Leeraren en Leeraressen aan Ge meentelijke inrichtingen van Gymnasiaal en Middelbaar Onderwijs bij gelegenheid van zijn aftreden als Wet houder van Onderwijs. De gasverwarming in de hal van het stadhuis voldoet niet aan de verwachtingen. Aan kinderen van woonwagenbewoners werd voor het eerst onderwijs gegeven door den heer W. Kes, Hoo der school in de Spaarnwoudersfxaat. Op allerlei wijzen wordt getracht in den nood te voor zien ontstaan door het zeldzaam lang aanhouden van de vorst en wel door het gratis verstrekken van brandstof, levensmiddelen en het houden van wedstrijden op Het perceel Brouwersvaart 60 waarin een wasscherij gevestigd was toebehoorende aan den heer P. Evers geheel door brand vernield. Drie Haarlemmers zijn heden per trein naar Enkhuizen gereisd om van daar uit om half tien te voet over het ijs der Zuiderzee naar Urk te loopen. Zij bleven daar

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 56