39 FEBRUARI en geplaatst te krijgen bij de Rij kswerkverschaffing in Drenthe, waarvoor ƒ12.000.beschikbaar gesteld wordt. A. Mars benoemd tot Voorzitter van den Haarlemschen Bestuurdersbond. MAART 1. De makelaar in assurantiën, J. G. Schippers, herdenkt den dag, waarop hij 50 jaar geleden voor het eerst de Amsterdamsche Koopmansbeurs bezocht. M. H. A. Wijtenburg, regent van het Klein Seminarie te Heemstede, is door den Paus benoemd tot kanunnik van het Kathedraal Kapittel van het Bisdom Haarlem. Uit het jaarverslag over 1928 van de afd. Haarlem van het Witte Kruis blijkt, dat de afdeeling in bloei steeds toeneemt; er wordt gewag gemaakt van den bouw van het vijfde Volks-douchebadhuis in Haarlem- Noord en de stichting van het tweede Wijkgebouw in de Frankestraat 10. 2. Stedenavond van de Algemeene Vereeniging „Radio Omroep" A. V. R. O. 4. Mr. L. H. Roeters van Lennep benoemd tot Officier van Justitie bij de arrondissements rechtbank alhier. De Haarlemsche AVerkinrichting geopend. De langdurige periode van hevige koude is geëindigd. Zie 11, 13, 15, 16, 19, 21, 22, 26, 27, 28 Febr., 6, 8, 20 Mrt. G. F. M. Roozen benoemd tot notaris alhjer. 5. Het gewijzigde wetsontwerp op de financieele verhou ding tusschen Rijk en Gemeenten houdt rekening met de grenswijzigingen, waardoor de Gem. Haarlem als aandeel in het gemeentefonds een bedrag zal toekomen van ƒ1.687.734.—. Met de sloping der woning van den opzichter van de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 59