De nieuwe kantoren van den incasso en ophaaldienst in de Jacobijnestraat officieel geopend. 45 APRIL Onze stadgenoot Ernst H. Krelage is bij Kon. Besluit aangewezen als vertegenwoordiger van Nederland op de van 10 16 April te Rome te houden intern, diplomatieke Conferentie tot bescherming van planten. 6. De R.K. school voor buitengewoon lager onderwijs in de Witte Heerenstraat zal ondergebracht worden in de lokalen van het Militair Hospitaal. De Bisschop van Haarlem Mgr. Aengenent begeeft zich op reis naar Rome ter gelegenheid van de aan staande viering van het gouden feest van Z. H. den Paus. 8. Voor de orgelconcerten is als vaste avond zoowel 's zomers als 's winters de Dinsdagavond bepaald. Het bouwen van 35 woningen voor „Ouden van dagen op een terrein gelegen aan de Zomerkade en Hofdijkstraat is door B. en W. gegund aan P. Christiaanse te Amsterdam voor 93.999.— 9. Mr. H. Ph. Visser 't Hooft verlaat Haarlem om zich te Genève te vestigen. Wegens ernstige ziekte kon Dr. G. Romijn, inspecteur der Volksgezondheid, geen gevolg geven aan de opdracht hem door de Regeering verleend om te onderzoeken of tegen den stank van het water te Haarlem maat regelen genomen kunnen worden. Door het Bestuur der Vereeniging tot stichting en instandhouding van scholen met den bijbel wordt opdracht gegeven tot den bouw van de Marnixschool aan de van Egmondstraat. 10. Het Gemeentebestuur is teruggekomen op zijn plan om de nieuwe brug over het Spaarne te doen bouwen tegenover de Koralensteeg.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 65