50 APRIL voorschot aan P. E. G. E. M. te verhoogen van ƒ10.500.000.— tot ƒ12.200.000. om een crediet toe te staan van ƒ16.000.tot asphal- teering van eenige gedeelten van Schoterweg en Ken- nemerstraat het sloopen van het perceel Groote Markt 33 ter verbetering van den toegang tot de Jansstraat; om een crediet beschikbaar te stellen van 114.000. voor het maken van basalt kademuren langs het Donkere Spaarne en de Houtmarkt en voor verdere uit te voeren bestratings- en rioleeringswerken; de wijzigingen van het reglement van het Burgerlijk Armbestuur, zooals door B. en AVvoorgesteld; om een bedrag van 113.600.beschikbaar te stellen voor het doen aanbrengen van verbeteringen in het Gemeentelijk Concertgebouw. Zie 2, 7 Mei. De Voorzitter der afd. Haarlem van de Mij. tot be vordering der Toonkunst J. C. Tadema en Jhr. C. J. A. Reigersman als voorzitter der Haarlemsche Bach- vereeniging geven hun oordeel over de verbouwings plannen van de Gemeentelijke Concertzaal. Zie 2 Mei. De koster en administrateur der Doopsgezinde Ge meente A. A. Ris, overleden. 25. De verlegging der tramrails op den Schoterweg is gedeeltelijk gereed gekomen. De trams die van het Soendaplein komen, volgen nu de nieuwe baan over de westzijde van den Schoterweg naar het Kennemer- plein. De naar het Soendaplein gaande trams volgen het oude spoor. Ds. AV. Bijleveld is beroepen tot predikant bij de Christ. Gereformeerde Gemeente te Delft. Zie 17 Mei. Er worden onderhandelingen gevoerd tusschen den Wethouder van Openbare werken en den Directeur

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 70