dat hij voor 25 jaren bij dien dienst werkzaam gesteld werd. Mr. Dr. F. A. Bijvoet verzoekt den Burgemeester om de gelegenheid te krijgen in de a.s. Gemeenteraads vergadering enkele vragen te stellen i. z. de muziek uitvoering op Julianadag. Zie 2 Mei. De moderne arbeidersbeweging vierde het 1 Mei feest door het houden van een openlucht-bijeenkomst in Groenendaal te Heemstede. Internationale narcissenkeuring in het Krelagehuis, uitgeschreven door de Alg. Vereeniging voor Bloem bollencultuur. De Vereeniging „Kindervoeding" eindigt hare winter- uitkeering van warm voedsel. Het bestuur der Vereeniging Haarlem-Noord richt een adres aan het college van B. en W. om zijn dank en sympathie te betuigen voor de pogingen aangewend bij de directie der Nederl. Spoorwegen ter verkrijging van het openstellen van den uitgang aan de N oordzijde van het station. De keuringsdienst van waren voor het gebied Haarlem sluit met een batig saldo van f 9966.07. Hoewel de nieuwe Precario-verordening enkele voor werpen zwaarder belasten zal, garandeeren B. en V/ echter toch eene soepele toepassing dezer vrij strenge verordening. Zie 29 April, 7, 8, 21, 22, 25 Mei, 5 Juni. 2. De directeur Hoofdredacteur van de N. VDe Spaarne- stad, L. M. Weterings, wordt gehuldigd door den Haarlemschen Journalistenkring ter gelegenheid van zijn afscheid als Voorzitter van den Kring. Vergadering van den Gemeenteraad waarin besloten werd voor 135.276.— 22—54—60 H.A. grond aan te koopen, gelegen aan den VergierdewegZie 6 Aug. ƒ8.000.— toe te staan voor verlaging van de Nassau- brug;

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 72