53 MEI vijf en een halve ton gouds toe te staan voor scholenbouw als een 7-klassige school van het R.K. Parochiaal Kerk bestuur St. Bavo in Haarlem-Noord; een 7-klassige school voor openbaar onderwijs aan de Van Zeggelenstraat; twee scholen voor voorbereidend lager onderwijs aan de Ternatestraat en aan de Marnixstraat ƒ140.000..voor verbouw van het perceel Prinsen Bolwerk 3, waarin de H. B. S. tijdelijk gehuisvest was; 475.000..voor uitbreiding van het Openbaar Slacht huis ƒ17.250.— verhooging voor den verbouw van het Gem. Concertgebouw, omdat de kostenberekening hiervoor te laag bleek te zijn; Zie 24 Apr., 7 Mei. 12.760..- voor den bouw van eene nieuwe opzichters- woning met kantoor op de Algemeene Begraafplaats aan de Kleverlaan; ƒ14.000.voor de verbetering van het woonwagen kamp aan den Ouden Weg. Mr. Dr. F. S. Witteveen benoemd tot lid der Plaatse lijke Commissie van Toezicht op het M. O. in de vacature Mr. M. W. Scheltema. Mr. Dr. F. A. Bijvoet interpelleert B. en V/. omtrent hunne afwezigheid tijdens de kinderuitvoering op de Groote Markt ter herdenking van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana op 30 April 1029. 3. B. H. van Zijl viert heden den dag waarop hij zestig jaar geleden als jongen van 13 jaar in dienst trad bij de N.V. C. G. van Tubergen's Bloembollen en Zaad- handel. Zie 7 Mei. B. en W. verzenden aan verschillende autoriteiten op onderwijsgebied en aan alle onderwijzers eene uitnoodiging om eene bijeenkomst bij te wonen, waarin Dr. J. J. Th. Doyer eene uiteenzetting zal geven van het groote belang van immunisatie tegen diphthe rias. Zie 23, 27 Mrt., 15 Mei.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 73