De rechtsgeleerde commissie stelt eenige wijzigingen 57 MEI Voor 30 jaar werd de R.K. Ziekeninrichting de Maria Stichting aan de Kamperlaan door den Bisschop van Haarlem plechtig ingewijd. 16. De inspecteur der P. T. T., J. P. Haanschoten, her denkt den dag waarop hij vóór 40 jaar in dienst trad. Twee perceelen in de Zijlstraat naast het Post- en Telegraafkantoor zullen afgebroken en door nieuwe vervangen worden ten behoeve van eenige beambten, die met het oog op het bedrijf in de allernaaste nabijheid hun verblijf moeten hebben. Ds. L. D. Poot heeft voor het beroep bij de Ned. Herv. Gemeente te Groningen bedankt. Zie 12, 27 April. In het Haarlemsche Handelsregister wordt heden de tienduizendste handelszaak in dit district ingeschreven. De werkloozen die onwillig zijn om uitgestuurd te worden naar Drenthe, zullen geen steun meer van het Burgerlijk Armbestuur ontvangen. Zie 4 April, 11, 14, 21, 25 Mei, 3 Juni. Vergadering van de Commissie van Overleg voor de Werkliedenzaken. Zie 31 Mei, 10, 20 Juni. 17. Ds. W. Bijleveld heeft bedankt voor het beroep bij de Chr. Geref. Gemeente te Delft. Zie 27 April. 18. Tijdens de luilak-bloemenmarkt zal de verordening voor de winkelsluiting opgeheven zijn. 21. Openstelling van den Noordelijken uitgang van het Station aan het Kennemerplein in de drukste uren van het forensenverkeer. voor in de door B. en W. bij den Raad ingediende Precario-verordening. Zie 29 April, 1, 7, 8, 22, 25 Mei, 5 Juni.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 77