MEI Het R.K. Kerkbestuur van de parochie van den H. Johannes den Dooper verzoekt ƒ141.000.-— uit de Gemeentekas te mogen ontvangen, om in het slacht huiskwartier eene school met 7 klassen en een gymnas tieklokaal te kunnen bouwen. Klachten van uitgezonden werkloozen naar Drenthe worden door den IVethouder Gerritsz met den waar- nemenden Directeur van den Gemeentelijken Dienst der Werkloosheidsbestrijding door persoonlijke onder vraging nauwkeurig onderzocht. Zie 4 April, 11, 14, 16, 25 Mei, 3 Juni. De 26ste jaargang van het adresboek van Haarlem 19291930 verschijnt. Bij den Voorzitter van het Hoofdstembureau in den Kieskring XI, kunnen de lijsten van candidaten voor de Tweede Kamer der Staten Generaal worden ingeleverd. 22. Vergadering van den Gemeenteraad waarin besloten wordt het perceel Rustenburgerlaan 16 te koopen, omdat het noodig is voor de voorgenomen straat- verbreeding; Van het perceel Gr. Houtstraat 140 slechts het gedeelte aftebreken dat aan de Gierstraat grenst; Goed te keuren de wijziging der Bouwverordening. De Precario-verordening wordt wederom aangehouden. Zie 29 April, 1, 7, 8, 21, 25 Mei, 5 Juni. De Administratie der controle op de Rijkswaarden betrekt haar nieuwe gebouw aan de Wijde en Nauwe Appelaarsteeg. 23. De N.V. Haarlemsche Machinefabriek voorheen Gebr. Figee, houdt hare algemeene jaarvergadering, waarin het dividend over het jaar 1928 op 51 /2 wordt bepaald. 24. De Armenraad vergadert op het Stadhuis; in de vacature ontstaan door het overlijden van Mr. J. V/. Kool, wordt de vertegenwoordiger van de Diaconie der Vereenigde Doopsgezinde Gemeente J. C. Dirks, gekozen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 78