60 MEI algemeene jaarvergadering waarin het dividend op 7 bepaald werd. 31. De burgemeester bekleedt 10 jaar zijn ambt. De R.K. Broederschool in de Amsterdamstraat is wegens roodvonk voor 12 dagen gesloten. De Gemeente heeft aan werkloozen-steun uitgegeven in de maanden Januari, Februari en Maart ƒ183.040.' tegenover in dezelfde maanden van 1928 ƒ111.042. De Hoofdinspecteur van ^Veg en Werken der N. Z. H. T. Mij., J. E. A. R. van Helden, wordt gehuldigd nu hij na dertig jaren dezen dienst met pensioen gaat verlaten. Ten Raadhuize werd onder leiding van Mr. J. Gerritsz de voortgezette vergadering gehouden van de Commissie van Overleg voor Werkliedenzaken. Zie 16 Mei, 10, 20 Juni, 19 Dec. JUNI 1. Verschenen is het voorstel van B. en W. i. z. de reorganisatie van het tramnet, waaruit o. m. blijkt, dat de kosten daarvan voor de tramdirectie 450.000. zullen bedragen. De Broederschapsdag van de Remonstrantsche Gerefor meerde Gemeenten wordt hier gehouden. 2. De bloemendag gehouden door de Afd. Haarlem van de Ver. tot bevordering der gezondheid in de grafische vakken bracht 1969.op. De Opperrabijn van het Synagogaal Ressort N.- Holland bezoekt de Gemeente. 3. Er wordt een postagentschap met telegraaf en telefoon station gevestigd, Spaarnwouderstr. 106-110. De Gemeente moet tengevolge van de annexatie aan de Provincie eene schadeloosstelling betalen van den door het P. E. N. niet langer geleverden electrischen stroom.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 80