61 JUNI Daar er bijna geen werkloosheid meer heerscht zullen de uitzendingen van werkloozen naar Drenthe niet meer plaats hebben. Zie 11, 14, 16, 21, 25 Mei. De Vereeniging tot uitbreiding der verzameling van kunst en oudheden op het Gem. museum schenkt aan dat Museum drie oude koperen kaarsenkronen, afkomstig uit de voormalige Kerk te Spanbroek. 4. Tot het verrichten van herstelwerkzaamheden is de Melkbrug afgesloten. De hoek van het Kennemerplein en Jansweg wordt verbeterd door een deel der tuinen gelegen vóór de perceelen Jansweg 2 4 en 6 bij den openbaren weg te trekken. 5. Het Gemeenteraadslid Joosten stelt wijzigingen voor in de ontwerp Precario-verordening. Zie 29 April, 1, 7, 8, 21, 22, 25 Mei. Vergadering van den Gemeenteraad waarin besloten wordt een gedeelte van de Nauwe Appelaarsteeg voor het verkeer af te sluiten; een oranjerie te bouwen op het terrein der Gem. Kwee- kerij, waarvoor de geraamde kosten 29.965. waren; de voorstellen van B. en W. betreffende de reorgani satie van het tramnet aan te nemen; beschikbaar te stellen ƒ216.000.voor den bouw van 76 woningen nabij den Harmenjansweg; voor den bouw van 64 woningen nabij de Weltevreden straat 181.000. voor een bad en waschhuisje bij het complex van 22 woningen nabij den Harmenjansweg ƒ13.000. 6. P. Renooy te Wormerveer, benoemd tot Controleur van den Arbeid en alhier werkzaam gesteld. Opgericht wordt: Rehoboth, vereeniging voor voor bereidend lager onderwijs op Gereformeerden grondslag, welke zich ten doel stelt om met steun van de Gemeente

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 81