66 JULI 6. Tot eerste Concertmeester der H. O. V. wordt Frans Vonk te Rotterdam, benoemd. In de predikantsvacature Ds. L. J. van Leeuwen wordt beroepen Ds. A. G. B. ten Kate uit Brussel. Zie 22 Febr., 14 Mrt., 21 April, 11, 19 Juni, 30 Juli. Bij den uitgever G. Eikelenboom is de uitgave 1929 verschenen van het stratenboekje voor Haarlem en Omstreken met autobusgids. W. S. Gelinck promoveerde te Leiden tot Doctor in de letteren en wijsbegeerte. De beide vluchtheuvels, waartusschen de trams op het Soendaplein af en aan rijden zijn in gebruik genomen, waardoor de verkeerstoestand daar ter plaatse zeer verbeterd is. 7. Van heden af zal vóór den aanvang van de gods dienstoefening in de Groote of St. Bavo Kerk in plaats van, zooals tot nog toe gebruikelijk was, de twee kleine kerkklokken, de groote klok genaamd ,,de groote Roeland", geluid worden. 8. Te Genua overleed G. A. C. van Dobben, die 35 jaar in dienst was bij de N.V. Lourens Coster. 9. Heden wordt de zendingsdag van de Gereformeerde Kerken in de Classis Haarlem te Velserbeek gehouden. 10. Krachtens besluit van den Bisschop van Haarlem wordt heden een Diocesanen Katholiekendag gehouden. 11. Tegen een salaris van 3000.tot 3600.— heeft eene oproeping plaats voor gegadigden naar de betrek king van Inspectrice van Politie. De Minister van Onderwijs, Kunsten en Weten schappen bezoekt het Frans Halsmuseum. 12. Heden heeft het Gemeenteraadslid W. A. J. VAN DE Kamp 30 jaar zitting.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 86