77 SEPTEMBER 3. De Nat. Christ. Geheelonthoudersvereeniging houdt hare 50ste Alg. Vergadering. Feestelijke heropening van de Bewaarschool Barendse- straat 24, na geheel verbouwd te zijn voor rekening van de Vereeniging „Christelijke Bewaarschool te Haarlem". 4. De onderwijzer J. de Nobel, 40 jaar bij het Haar- lemsche onderwijs in betrekking. 5. De oude tramrails van de Ceintuurbaan in Jansweg en Jansstraat worden opgebroken en door nieuwe vervangen, om daarna met de asphalteeringswerken te beginnen. 6. Begin der feestweek georganiseerd door de Generaal Cronjéstraat bewoners ter gelegenheid van de moderni seering van hun straat. Z. E. Kardinaal van Rossum brengt een tegenbezoek aan den Bisschop van Haarlem. De Schoonheidscommissie wordt geïnstalleerd. H. C. Vernout herdenkt den dag waarop hij 25 jaar geleden tot vrijwilliger bij de vrijwilligers compagnie van het Korps Brandblusschers werd aangesteld. 7. De Middelbaar Technische School bestaat 10 jaar. Het perceel Botermarkt 4 is door de Gemeente aan gekocht, om na slooping een transformatorstation te bouwen ten behoeve van het Gem. Electriciteits Bedrijf, waarvoor de kosten geraamd worden op ƒ29.800. Zie 11 Sept. B. en W. stellen den Raad voor de gronden gelegen ten Westen van den Rijksstraatweg en ten Oosten van de Delft ter grootte van pl.m. 19.623 c.Aren van den eigenaar aan te koopen tegen den prijs van 1.20 per M2. Zie 11 Sept. Met de voorgenomen verlaging van de Nassaubrug wordt een aanvang gemaakt.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 97