SEPTEMBER 13. Aan Jhr. Mr. F. W. van Styrum is een ernstig ongeval te Bentheim overkomen. B. J. Chapon doet een oproep in de plaatselijke bladen om te komen tot bet stichten van een fonds ten bate van behoeftige zwakken en herstellenden om op deze wijze de nagedachtenis van Dr. J. P. J. Goedkoop te eeren. Z*e 10 Sept. 14. De Commissaris der N.V. Lourens Coster, D. Schoute Czn., te Bloemendaal, overleden. De stichting „Kennemerland" voor lichamelijk gebrek- kigen wordt opgericht; in het bestuur nemen zitting Dr. C. L. Kersbergen, Dr.W. Mol en E. P. Schuyt. Onder overgroote belangstelling had de begrafenis van Dr. J. P. J. Goedkoop op de Alg. Begraafplaats aan de Kleverlaan plaats. De R.K. Bond van wasch-industrieelen herdenkt zijn 121/2-jarig bestaan. 16. Onze stadgenoot P. W. van Straten springt gekleed in de Amsterdamschevaart om met goed gevolg een 7-jarig meisje daaruit te redden. 17. Het Gemeentebestuur zal eene Commissie benoemen tot onderzoek naar den beweerden verwaarloosden toestand, waarin het orgel in de Groote of St. Bavo Kerk zich zou bevinden en dat wel naar aanleiding van een artikel voorkomende in ,,Het Kerkorgel De weg langs het Spaarne tusschen de Damstraat en Bakenessergracht wordt gewijzigd. De Voorzitter van den Raad van Arbeid, A. B. Michielsen, is benoemd in dezelfde functie te Breda. Zie 30 Sept. Mr. C. J. Koch, Voorzitter van den Raad van Arbeid te Roosendaal, wordt als zoodanig hier ter stede benoemd. Zie 1 °ct"

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1929 | | pagina 99