Het spreekt wel van zelf, dat wij gaarne bereid zijn ieder, die dit verlangt, van dienst te zijn en de geringe kosten, die dit zou veroorzaken, zullen wel geen beletsel wezen. Hoe maken wij onze Vereeniging en baar werk nog meer bekend is een vraag welke het bestuur zich bij voortduring stelt. In de Jaarvergadering van 1930 werd U reeds medegedeeld, dat de voorbereiding van een fotowedstrijd weldra zou worden ter hand genomen Dit plan heeft in zooverre zijn beslag gekregen, dat in Januari de uitnoodigingen tot het deelnemen aan dezen wedstrijd bij alle handelaren in fotoartikelen hier ter stede aanwezig waren, en dat biljetten in de uitstalkasten werden en zijn opgehangen. Vooral het jurylid de Heer Adr. Boer, redacteur van „Focus" heeft ons door zijn kennis en kunde en zijn tijdschrift groote diensten bewezen. Aangezien dit tijdschrift waarin voortdurend op den wedstrijd wordt gewezen over heel het land wordt gelezen, komen de aan vragen om de voorwaarden uit heel wat plaatsen in, zoodat we mogen veronderstellen, dat dit nieuwe middel om van ons te doen spreken, veel succes belooft. Het volgend verslag zal alles nauwkeuriger en tot in bijzonderheden kunnen vermelden, doch reeds nu kan worden medegedeeld, dat een groot aantal prijzen, waaronder een door de Gemeente aangeboden, door ons zelf en anderen werden beschikbaar gesteld en dat wij voornemens zijn in elk geval alle bekroonde inzendingen gedurende eenigen tijd tentoon te stellen. Dit is echter nog toekomstmuziek, want de wedstrijd zal pas met October worden gesloten, en dan moet de jury haar arbeid aanvangen. Er is nog steeds ge legenheid om aan den wedstrijd deel te nemen en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1930 | | pagina 15