80 JUNI 8. De heer J. Tideman wordt benoemd tot secretaris der Haarlemsche Orkestvereeniging. De heer W. E. Baron van Till neemt het voorzitterschap waar. (Zie 10 M.ei). t De heer J. de Jong, oud-hoofd der Groen van Prin- stererschool 9. De Nederlandsche Centrale Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose houdt haar algemeene vergadering te dezer stede. 13. De Electrische Tramweg-maatschappij viert haar 50- jarig bestaan. Het nieuwe kantoorgebouw aan de Leidsche Vaart wordt bij deze gelegenheid in gebruik genomen. Dit was tot dusver gevestigd aan den Jansweg. Voorts rijdt op dezen dag de vroegere paardentram als opluistering van het gouden feest. 14. De heer S. Ph. de Vries Mz., rabbijn der Nederlandsch Israëlitische gemeente alhier, vertrekt naar Palestina tot het maken van een studiereis. Ds. G. J. Duijvendak doet zijn intrede bij de Evange lisch Luthersche gemeente alhier. 19. Dokter C. Jonges herdenkt den dag, dat hij vóór 40 jaar het artsexamen aflegde; door een comité uit zijne patiënten wordt hem een auto aangeboden. 21. f Ds. J. L. F. DE Meijere, emeritus-predikant der Evangelisch Luthersche gemeente alhier. Herdenking van het 50-jarig bestaan der Cricket-club ,,Rood en Wit". 24. De gemeenteraadsverkiezingen hebben plaats. JULI 1. Een nieuwe tijdseininrichting bij de Telefoon ingesteld. De heer W. F. H. Metz, zaalwachter aan het post kantoor, verlaat den Rijksdienst. Er wordt geen nieuwe functionaris aangesteld.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1931 | | pagina 114