DECEMBER 9. f Zuster A. L. Hoog, diacones, op ruim 90-jarigen leeftijd. (Zie 3 October). 11. Bij K.B. wordt aan den heer G. H. Weustink, inspec teur van het Lager Onderwijs, eervol ontslag verleend met ingang van 1 Mm 1932. Tot zijn opvolger wordt benoemd de heer H. van der Weijer te Terneuzen. 12. De speeltuinvereeniging „Het Oosterkwartier" neemt een clubhuis in gebruik aan de Zomervaart. De Vereeniging „Haerlem" opent in haar vereenigings- gebouw de Hoofdwacht eene tentoonstelling van foto's van den door haar uitgeschreven foto-wedstrijd. 15. f De heer D. de Clercq. t De heer Mr. P. E. Booij, oud-griffier bij de arron- dissements-rechtbank alhier. In de vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken ontvangen de heeren E. H. Krelage en W. B. J. VAN Liemt, die zich niet meer herkiesbaar hebben gesteld respectievelijk als voorzitter der kamer en voorzitter van het klein-bedrijf, een gouden leg penning. 16. De heer C. Maarschalk 12J jaar Burgemeester dezer gemeente. De gemeenteraad besluit den grond, waarop het Brongebouw staat, in erfpacht uit te geven de Afdeeling Haarlem der N.V. „Sportfondsen", met toestemming daarop een zwem- en badinrichting te bouwen. 17. De gemeenteraad vangt de begrootingsdebatten aan. 18. Herdenking van den lOOsten sterfdag van den dichter Willem Bilderdijk. (Tentoonstelling in het Frans Halsmuseum; kranslegging op het graf van Bilderdijk in de Groote Kerk en avondbijeenkomst in de Groote Kerk, met spreker Prof. Dr. F. C. Gerretson). In de Ripperdasteeg brandt een groot pakhuis uit.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1931 | | pagina 124