16 die met enkele bestuursleden de 51 inzendingen, tezamen ongeveer 470 foto's had te keuren en te be kronen. Het waren de heeren F. F. P. Bins, Adriaan Boer, J. Panman, Weyert van Zanen, en enkele bestuursleden, wien voor hun moeizamen, belange- loozen arbeid een exemplaar van van der Steur's Oude Gebouwen ter herinnering werd aangeboden. Ben groot aantal prijzen was door belangstellenden en belanghebbenden aangeboden. Vooraan het Ge meentebestuur, dat een verguld zilveren medaille schonk, de Kennemer Fotohandel, de firma's Zwartser en van der Werf, die enkele toestellen en ander fotografiemateriaal ter beschikking stelden. Bovendien verleenden het Frans Hals -Museum, de bibliothecaris van de Kunstnijverheidsboekerij en Kunst zij ons doel hunne medewerking. Aan allen onze welgemeende dank, doch in het bijzonder mag de heer Panman niet worden vergeten, die vooral bij het inrichten en op stellen van al die foto's zijn onmisbare hulp verleende. De tentoonstelling werd door den voorzitter geopend, waarbij hij gelegenheid vond om allen te bedanken en daarop de prijzen uit te reiken, welke hier met de gelukkige bekroonden mogen worden genoemd. Klasse seniores (zij, die reeds vroeger een onder scheiding in een openbaren wedstrijd behaalden). I. Stadsgezichten of gebouwen (exterieurs of inte rieurs) in het oude Haarlem, of omstreken. Eerste prijs A. van Brakel, Leerdam verguld zilveren medaille, aan geboden door de Gemeente Haarlem. Tweede K. Hoogeboom, Haarlem camera. Derde P. Windt, Haarlem fotoalbum. Vierde L. Swaab, Amsterdam bronzen legpenning Haerlem. Vijfde Y. Visser, den Haag Van der Steur, Oude Gebouwen. Zesde G. L. Nijenhuis, den Haag Van Alff, Haarlem. Zevende H. F. P. Westerveld, Arnhem Enschedé, De St. Bavo.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1931 | | pagina 30