17 II. Stadsgezichten of gebouwen (exterieurs of inte rieurs) in het nieuwe Haarlem, of omstreken. III. Natuuropnamen in Haarlem, of omstreken. Klasse juniores (zij, die nog nimmer een onderschei ding in een openbaren wedstrijd behaalden). I. Stadsgezichten of gebouwen (exterieurs of inte rieurs) in het oude Haarlem, of omstreken. II. Stadsgezichten of gebouwen (exterieurs of inte rieurs) in het nieuwe Haarlem of omstreken. III. Natuuropnamen in Haarlem, of omstreken. Wat er alles te zien was, de kranten hebben er uitvoerig over bericht en het is onnoodig in herhalingen te vervallen, doch dat het een succes voor onze ver- eeniging was, staat vast, al ware het alleen reeds om de prachtige verzameling bekroonde foto's, die alle het eigendom van Haerlem werden en onzen ligger bij- Eerste prijs H. H. Niesen, Haarlem camera. Tweede H. F. P. Westerveld, Arnhem serie fotopapieren. Eerste prijs H. Hoogeboom, Haarlem zilveren legpenning Haerlem. Tweede W. Hoogeboom, Haarlem focusplaquette. Derde J. Dekker, Wormerveer bronzen legpenning Haerlem. Vierde R. Tepe, Apeldoorn Gedenkboek Vereen. Haerlem. Vijfde A. Roes, Bloemendaal Gonnet, De poorten v. Haarlem. Eerste prijs W. Nederkoorn, Haarlem camera. Tweede J. Stoelman, Haarlem camera. Derde A. Talen, Amsterdam camera. Vierde A. M. Herman, Haarlem Gedenkboek Vereen. Haerlem. Eerste prijs niet toegekend. Tweede \YNederkoorn, Haarlem Enschedé, De St. Bavo. Eerste prijs W. A. van Zadel, Heemstede Ihageeplaquette. Tweede A. M. Herman, Haarlem serie fotopapieren.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1931 | | pagina 31