84 JULI 5* ^.r- D.r- J- C- Mollerus, die 27 April per K. L. M.- vliegtuig naar Indië is vertrokken, keert te dezer stede terug. 11. De heer Klercq bedankt als lid der Kamer voor Koophandel en Fabrieken. 12. De gemeenteraad besluit het Verwulft te reorganiseeren 11 ij t kapperszaken op Donderdagmiddag te sluiten. 3. Het Leger des Heils opent een nieuw gebouw aan het Spaarne 106. 14. In de Delftstraat schiet een winkelier op een 16-jarig meisje, dat bij hem in zijn woning was en pleegt daarna zelfmoord. ?r' -j' Th" Peters treedt als geneesheer-directeur van e Maria-stichting af en wordt opgevolgd door Dr Hoge. 16. De heer L A. Duys viert zijn 25-jarig kerkmeester schap van de R Kath. Kerk aan de Amsterdamstraat en ontvangt de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Fontifice. 19. t De heer J. Brunt, bekend hoofd-rechercheur der Haarlemsche politie. 21. Majoor Schmidt, benoemd bij den Generalen Staf, draagt het commando van den militairen Motordienst alhier over aan den majoor van Loon. 23. f C. Baron d'Aulnis de Bourouill tengevolge van een auto-ongeval in de Vogezen. 25. f De heer W. Hilarius, directeur der N.V. Industrie en Handelsmaatschappij. 29. Mr. A. W. VAN VRIJBERGHE DE Coningh, rechter in de arrondissementsrechtbank alhier, wordt als zoo danig benoemd te 's-Gravenhage. 30. Dr. L. C. Kersbergen viert zijn 60sten verjaardag. AUGUSTUS 1. f De heer J. A. Overmeer, notaris te Nieuw-Vennep en wonende alhier. De heer Ir. J. A. de Reus, directeur van het gemeentelijk electnsch bedrijf viert zijn 25-jarige ambtsvervulling. wordt een défilé gehouden ter gelegenheid van het feit, dat Mgr. D. J. Aengenent 5 jaar Bisschop is.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 114