Bij K. B is benoemd tot rechter in de Arrondissements rechtbank Mr. E. H. F. van Schaeck Mathon, rech ter te Almelo. DECEMBER In het Concertgebouw treedt de danseres-zangeres Josephine Baker op. 16. t De heer J. Rustige, bekend stadgenoot en oud directeur van een begrafenisondernemer. 18. f Mejuffrouw F. J. van Vliet, leerares aan de Haar- lemsche Huishoud- en Industrie-school. 19. f De heer L. de Vries, districts-bouwkundige bij den Rijksgebouwendienst en ouderling van de Ger. Kerk overlijdt ten gevolge van een val in het voormalige Gouvernementsgebouw. De heer F. L. Schinkel, die 40 jaar lid is van de Kon. letterlievende vereeniging ,,J. J. Cremer", wordt in den Stadsschouwburg gehuldigd. 22. Na den vorigen avond van haar leerlingen afscheid te hebben genomen, houdt mejuffrouw J. Berdenis van Berlekom, directrice van de Middelbare School voor Meisjes aan de Krocht een afscheidsreceptie, in verband met haar eervol ontslag wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd. De heer G. J. Kappers, hoofd van de Dr. A. Kuyper- school, wien met ingang van 1 Januari 1934 pensioen is verleend, neemt afscheid van leerlingen en onder wijzend personeel en den volgenden dag van autoriteiten. 24. f Dr. M. Steffelaar, chirurg en vrouwenarts. 25. f De heer J. Waller Zeper, oog-, oor-, neus- en keelarts. 27. Een 64-jarige wielrijder, die bij de Maasstraat den Rijksstraatweg oversteekt, wordt door een autobus, afkomstig uit Franeker aangereden en gedood. 28. f De heer G. J. van der Vliet, Overveen, eere-voor- zitter van de Kon. Ned. Jachtvereeniging „Nimrod". 30. De heer J. J. B. Layendecker, rijksontvanger der belastingen, die op 1 Januari 1934 den rijksdienst verlaat, neemt afscheid. De heer Wi J. de Mik, administrateur van het gas bedrijf verlaat 1 Januari 1934 den gemeentedienst en wordt door de directie en ambtenaren gehuldigd.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1933 | | pagina 120