8ti APRIL IOp dezen datum is het 25 jaar geleden, dat alhier voor het eerst buitengewoon lager onderwijs werd gegeven. Te dezer gelegenheid wordt een gedenkboekje uitgegeven. 3. Aan de Leidsche Vaart rijdt een arts met zijn auto in het water. De vier inzittenden worden gered. 6. f De heer J. A. Krijnders, oud-lid van den gemeente raad van het voormalig Schoten. 9. "j" De heer J. Gruno, oud-factor der Sociëteit ,,Trou Moet Blycken". 10, f De heer B. Nel, bekend musicus alhier. 11. f De heer W. Kraak, oud-leeraar der Rijks-Kweek school voor Onderwijzers(essen) en der Nuts-kweek- school. 13. Mevrouw De Veer-Blok Wybrandi, een bekende persoonlijkheid op vereenigingsgebied, viert haar 70sten verjaardag. 21, f De heer G. J. Kroese, oud-secretaris van de Deli- Maatschappij f De heer A. C. van Wieringen, directeur der N.V. Im- en Export-Maatschappij te Amsterdam en van de N.V. Ritsema en Co. 22. Ds. L. Schutz neemt afscheid als voorganger der Broeder-gemeente. 24. Mr. M. Slingenberg wordt benoemd tot lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Op 25 d.a.v. neemt hij als wethouder afscheid van den gemeenteraad. 25, De heer E. van der Wall, rijks-ontvanger, viert zijn 25-jarig jubilé als rijks-ambtenaar. De heer Th. Spoor, hoofd-agent-rechercheur, viert zijn 25-jarig jubilé bij het Haarlemsche Politie-korps. 27. f Mevrouw C. Levenkamp-Planten, penningmeeste- resse der Afdeeling Haarlem van het Roode Kruis. 28. De heer K. Brants, aan wien met ingang van 1 Mei eervol ontslag is verleend als hoofd-inspecteur van het Lager Onderwijs in de 4e hoofdinspectie, neemt afscheid. 30, Aan den heer J. E. Mansvelder, die 25 jaar bestuurslid en mede-oprichter is van den Kinderbond „Prinses Juliana", wordt de zilveren medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toegekend.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 112