SEPTEMBER twee dagen later aan bij de Politie te Zwolle. (Zie Febr. 1935.) De N. Z. H. T. stelt een autobus-dienst in van Bloe- mendaal via Haarlem naar Tuindorp (Overveen) v.v. Het Stationsplein wordt gereorganiseerd. 9. f De heer K. van Eden te Heemstede, vroeger een bekend drogist te dezer stede en oud-penningmeester der Koninklijke Liedertafel ,,Zang en Vriendschap". 10. H.M. de Koningin en Prinses Juliana keeren over Haarlem terug naar de residentie van een vacantie- reis naar Noorwegen. Een groot aantal diaconessen wachten aan den Wagenweg de vorstelijke personen in hun auto op en bieden bloemen aan. 11. Het perceel Lange Wijngaardstraat 16 wordt door brand gedeeltelijk verwoest. 14. In het gebouw der H.B.S. (A.) wordt een tentoon stelling gehouden van ,,het Middelbaar Onderwijs" „de veranderde Maatschappij". De heer J. van Konijnenburg neemt afscheid als directeur van den Gemeentelijken Geneeskundigen Dienst. 17. Jhr. Mr. Th. van Asch van Wijck, administrateur aan de Provinciale Griffie van Noord-Holland, wordt benoemd tot griffier der Provinciale Staten van Utrecht. Het nieuwe wijkgebouw der Ned. Hervormde Gemeente van Wijk I, gevestigd Gedempte Oude Gracht 104, wordt geopend door den wijkpredikant Ds. G. J. Waardenburg. Het oude wijkgebouw was gevestigd in perceel 79 Gedempte Oude Gracht.. 20. f De heer J. Reijenga, oud-leeraar in het teekenen aan de Avondschool voor Nijverheidsonderwijs, t De heer C. Zuidhoek, hoofdagent van politie. 22. Lodewijk van Deijssel (K. F. Alberdingk Thijm) gehuldigd op zijn 70sten verjaardag. Hem wordt zijn geschilderd portret aangeboden, vervaardigd door den heer Isaak Israels. Voorts wordt hij bevorderd tot Commandeur in de Orde van Oranje Nassau. 25. Mr. Dr. "W. S. Gelinck, waarnemend griffier bij de Arrondissements-Rechtbank, wordt benoemd tot burge meester van Ruinerwold.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 118