SEPTEMBER 26. Zuster H. L. A. van Vreeswijk herdenkt den dag, dat zij gedurende 40 jaar verbonden was aan Bethesda Sarepta. Haar wordt te dezer gelegenheid de zilveren me daille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toege kend. Voorts herdenken de zusters M. Blom, W. Brands en P. M. Langeveld den dag, waarop zij gedurende 25 jaar aan genoemde inrichting verbonden zijn. 27. De kerkvoogdij der Nederduitsch Hervormde Gemeente draagt de gerestaureerde Bakenesserkerk aan den kerkeraad dier gemeente over. Dit geschiedt in een daartoe belegde godsdienstoefening in dat kerkgebouw, waarbij Ds. C. J. van Paassen de openingsrede houdt. 28. f De heer P. Koomen, oud-onderwijzer aan de Open bare school in de Linschotenstraat. OCTOBER 2. De heer G. Oversteegen bedankt als lid van den gemeenteraad. Hij wordt opgevolgd door den heer J. Bijl. 4. f Mr. W. F. van Slooten, oud-lid van den gemeente raad. 10. De gemeenteraad benoemt tot directeur der Stads- Bibliotheek en Leeszaal den heer P. V. de Wit te Laren, en tot directeur van den gemeentelijken Genees kundigen Dienst, den heer W.' B. Smit, arts te Spaarn- dam. 11. De Afdeeling Haarlem der Nationale Christen-geheel- onthoudersvereeniging houdt een herdenkingsavond ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van haar eigen gebouw ,,Het Blauwe Kruis". 14. Het bestuur van het Doopsgezind Zangkoor houdt een receptie ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van dat koor. 15. De Anti-revolutionaire Kiesvereeniging „Nederland en Oranje" bestaat 50 jaar, welk feit herdacht wordt in een bijeenkomst in de gemeentelijke Concertzaal. t De heer D. A. J. G. L. Eggink te 's-Gravenhage, oud-hoofdcommies bij de Provinciale griffie van Noord- Holland.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 119