DECEMBER van Lijders(essen) aan Vallende Ziekte, te Heemstede. 7. f De heer J. van Koot, afdeelings-chef bij de Twentsche Bank. 10. t De heer F. A. Smit Kleine te Bloemendaal, oud- directeur van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf in Noord-Holland. Ten stadhuize wordt door den burgemeester een levens middelen-commissie geïnstalleerd. 12. De gemeenteraad besluit den naam van Rolhuizen te vervangen door Nieuwe Gracht. 13. De heer P. H. Craandijk treedt af als directeur der Haarlemsche Hypotheekbank. 14. De heer G. J. Bettink, sedert 1904 secretaris van de Afdeeling Haarlem van het Nederlandsch Onder wijzersgenootschap, legt deze functie neer, en wordt tot eere-lid benoemd. 16. f Dr. G. de Vries, oud-leeraar aan de H. B. S. (A.). De sigarenwinkel van den heer Polak in de Koning straat brandt geheel uit. Tot mede-vicaris-generaal van het bisdom Haarlem wordt benoemd de heer Th. W. Pichot, secretaris van dit bisdom. 18. "j" Dr. A. E. ten Oever te Wassenaar, vroeger arts te dezer stede. 19. De Minister van defensie, Mr. Dr. L. N. Deckers, spreekt op het voorplein der Ripperda-kazerne aan den Schoterweg het detachement van den Militairen Motor- dienst toe, dat naar de Saar zal vertrekken voor het op 13 Januari a.s. te houden plebisciet. De N. Z. H. T. kondigt een tariefverlaging aan. 20. j~ De heer H. J. Al. A. Jansen te 's-Gravenhage, oud directeur van het Postkantoor te dezer stede. De Christelijke Oratoriumvereeniging voert ter ge legenheid van den 75sten verjaardag van den toon dichter G. H. von Brucken Fock een nieuw werk van hem uit. De Commissaris der Koningin, deelt bij deze gelegenheid mede, dat de componist is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. 21. In den gemeenteraad spreekt de burgemeester een herdenkingsrede uit in verband met het vlieg-ongeluk

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 122