97 DECEMBER nabij Rutbah met „De Uiver", waarbij zeven personen in de Syrische woestijn het leven lieten. De gemeenteraad besluit het aantal opcenten der personeele belasting te brengen op 160. De heer J. L. E. I. Breda Kleijnenberg te Heemstede, oud-lid van den gemeenteraad alhier, viert zijn 80sten verjaardag. 22. De Vereeniging van oud-leerlingen der Handelsschool wordt opnieuw opgericht. 24. De heer J. W. Florijn herdenkt zijn 40-jarig apothekers schap. 29. t Mevrouw M. E. Elzinga-Berlijn, lid van den gemeenteraad. 31. De heeren J. H. E. Evers en A. P. Versluis, hoofd ambtenaren bij het Kadaster, verlaten den Rijksdienst met pensioen. De heer F. N. G. J. van Bemmel, ambtenaar bij Maat schappelijk Hulpbetoon, verlaat den gemeentedienst met pensioen. De volgende personen te Haarlem en omstreken ont vangen de achter hun naam vermelde Koninklijke onderscheidingen Benoemd tot Ridder in de Orde van den Nederland- schen Leeuw, de heeren Mr. L. H. Roeters van Lennep, officier van justitie bij de Arrondissements- Rechtbank alhier; Prof. Dr. A. M. A. A. Steger te Heemstede, lid van de Eerste Kamer der Staten- Generaalen Dr. S. Elzinga, inspecteur van het Gymnasiaal- en Middelbaar Onderwijs in de 4e Inspectie te Haarlem. Tot Officier in de Orde van Oranje Nassau de heeren L. A. A. M. Westerwoudt, kanunnik en plebaan te Haarlem; Ir. A. G. Koningh, voorzitter van de Ver eeniging voor Nijverheidsonderwijs te Haarlem; M.r. A. Slob, burgemeester der gemeente Haarlemmermeer, C. N. J. Moltzer te Aerdenhout, directeur-president der N.V. Amsterdamsche Likeurstokerij „Lootsje v/h. de Erven Lucas Bols te Amsterdam. Tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau de heeren W. P. J. Overmeer, secretaris van den Reclasseerings-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 123