48 (een heerlijkheid bij Dordrecht), wien ook de bekende huizen op de Heerengracht over de Warmoesgracht toebehoorden, op zijn buitenverblijf Clingendaal te Wassenaar. Bij de boedelscheiding van 2 Mei 1855 treedt als makelaar op Theodoor Joan Baptist Westerwoudt en vier heeren Westerwoudt worden bij de uitvoering van den uitersten wil van baron Arnold genoemd. De oudste zoon uit het tweede huwelijk Jacob Diederik Lodewijk Emmanuel krijgt daarbij in vollen eigendom „de hofstede genaamd Eindenhout met der- zelver Heerenhuizing, Tuinmanswoning, koetshuis, stal- ling, tuinhuis, Loots en verdere getimmerten, voorts Engelsch plantsoen, Slingerbeek, Bosch en Boom gaarden, broei- en moestuin en een perceel wei- en hooiland, groot 10 bunders, 13 roe en 39 el". Van al de genoemde zaken is lang niet alles thans nog op den villagrond aanwezig of na te speuren. Jacobs dochter Angélique Adelaide Louise Caroline van Bnenen was gehuwd met Simon Gérard, graaf d Alsace, prince d'Hennin en bezocht het buiten nog herhaald. Op 4 Maart 1884 kwam Eindenhout uit den boedel van Mr. Jacob D. L. E. Baron van Brlenen van Stad (een heerlijkheid aan het Haringvliet) aan Joon de prinSeS d'Hennin en nadat zij in 1920 op hoogen leeftijd was overleden, aan haar zoon Thierry Arnold Laurens Bauduin, graaf d'Alsace, prins van Henmn, kolonel van het 11de regiment kurassiers in de Fransche Vogezen. Hij woonde op het kasteel Boulemont, gemeente Neufchateau aan de Boven Maas niet ver van Domremy en overleed in den ouderdom van 80 jaar op 24 Februari 1934 Zijn umverseele erfgenamen zijn de drie dochters van zpn vooroverleden broer Philippe d'Alsace, namelijk

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1934 | | pagina 70